רוק התספורת הטובה ביותר עבור סוג הגוף שלך

כאשר אתה מחפש תסרוקת חדשה כדי לשנות את המראה שלך, יש הרבה דברים לשקול. מרקם השיער הטבעי שלך ואת צורת הפנים יכול לעזור להדריך אותך, אבל יש לך בחשבון את הצורה הכללית של הגוף?

זה משהו נשים רבות לא חושב על. סוג הגוף שלך הוא גורם כי התספורת שלך יכול להדגיש תכונות מסוימות או דרך טובה תוך downplaying אחרים. בין אם אתה גבוה או קטן, רזה או מפותלת, יש כמה דברים שתרצה לזכור לפני שתחליט על לחתוך הבא שלך.

בדרך כלל, זה הכל על מציאת איזון מכף רגל ועד ראש. אתה עלול אפילו למצוא כי אתה נופל לתוך יותר מקטגוריה אחת, אז אתה רוצה למצוא את הקרקע באמצע, וזה די קל.

כמו כן, כאשר אתה רואה את מעצב אופנה עבור התייעצות, להיות בטוח כי היא לוקחת את סוג הגוף בחשבון. האם להתייעץ לפני שישב על הכיסא מקבל מקופל. זה ייתן לשניכם רעיון טוב יותר לאיזה כיוון ללכת אם אתה יכול לראות את כל הגוף.

02
של 08

לנשים גבוהות, אתלטיות

אוֹדֶם Rose

סרג 'יו דיוניסיו / גטי

נשים גבוהות עם מבנה אתלטי יכול לברוח עם כמעט כל תסרוקת. אתה יכול בדרך כלל ללכת ארוך, קצר, גלי, ישר, או מה שאתה רוצה את הלב. זה כנראה לא עוזר לך לקבל החלטות כלשהן, אם כי.

מאז סוג הגוף שלך הוא תכליתי כל כך, להתרכז במציאת סגנון שמתאים עובי השיער שלך ואת מרקם. צורת הפנים שלך יכול גם לשחק תפקיד גדול המנחה אותך לכיוון הסגנון.

מה להימנע

אם יש לך כתפיים רחבות יותר, חתך קצר יכול להדגיש אותם, במיוחד אם יש לך חזה קטן יותר. יש סיכון להופיע פחות נשי וגברי יותר, אז לזכור את זה. חתך ארוך מאפשר לשיער שלך לרכך את הכתף ואת המראה הכללי שלך.

03
של 08

לנשים גבוהות, רזות

שאנון Kane

אנדי קרופ / גטי

כאשר אתה גבוה ורזה, אורך הסנטר או שיער ארוך הוא לעתים קרובות ההימור הטוב ביותר שלך. זה יכול להיראות יותר נשי מאשר קצר תסרוקות יתרות מחוץ לגוף שלך. פנים מסגרות שכבות ופוני יכול גם לרכך פנים וצוואר ארוך.

מבט נהדר על סוג הגוף הזה הוא גלים רכים, כתפיים באורך. זה נכון במיוחד אם אין לך עקומות רבות. כל אורך מתחת לסנטר והוספת נפח יהיה לקזז את הדמות הדקה שלך.

אתה יכול גם ללכת עם שיער ארוך או מתולתל. אם אתה רוצה ללכת קצר יותר, לחשוב על בוב ארוך כי skims הכתפיים שלך.

מה להימנע

רוב הנשים הגבוהות ירצו להימנע מהתספורות קצרות באמת כמו פיקסי. סגנונות אלה יכולים להפוך את הראש נראה קטן יותר מאשר את שאר הגוף, אשר יכול להדגיש את הגובה. כמו כן, סגנונות ישר ישר יכול לגרום לך להיראות אפילו יותר.

04
של 08

עבור נשים קטנות

שַׂחְקָנִית Christina Ricci, February 2008

סקוט גריס / גטי

סגנונות מלוטש ומתוחכם הם בחירה מצוינת עבור נשים קטנות. בוב הם סופר מחמיא ומציעים וריאציות נהדר רבים לך לשחק עם. שכבות וזוויות לחתוך לתוך bob באמת יכול לתת לך גובה קטן, כמו כל נפח על הראש שלך.

כל חתך שנופל בין הסנטר והכתפיים שלך הוא בחירה מצוינת כי זה ישמור את השיער בפרופורציה המסגרת הקטנה שלך. גלים רכים הם אופציה נהדרת גם כן.

מה להימנע

אם אתה קטנטן, אתה יודע שזה יכול להיות די קל להופיע קצת ילד כמו לפעמים. כדי למנוע זאת, לדלג על הקצר סופר פיקסי חתכים, תלתלים הדוקים, וצבעי שיער קיצוניים.

אם אתה הולך קצר מדי, אתה מסכן נראה נערי מדי וזה יכול לגרום לראש שלך להיראות גדול יותר מאשר זה. על הצד השני, שיער ארוך מאוד יכול לגרום לך להיראות קצר יותר.

05
של 08

עבור נשים מלאות

אופרה Winfrey

ג 'ייסון מריט / Getty תמונות

נשים מלאות מראה נראית נהדר עם חתך כי יתרות את החלק העליון והתחתון של הגוף. תלתלים רכים ואורך בינוני נוטים להיות מחמיאים ביותר. 

אם השיער שלך הוא סמיך, לשאול את מעצב אופנה לקחת חלק נפח עם שכבות או תער. הולך קצת straighter, תוך שמירה על עדין גל, ו משיכת השיער בחזרה מן הפנים שלך יכול להיות גם הרזיה. אם אתה רוצה ללכת קצר יותר, מנסה לשמור על אורך בין הסנטר והכתפיים.

מה להימנע

תסרוקות קצרות, כמו גם חתכים ארוכים מאוד, יכול להדגיש חלק מהתכונות ייתכן שתרצה להמעיט. למשל, פיקסי קצר יכול לחשוף צוואר קצר יותר ופנים מעוגלים. שיער ארוך יכול להיות באותו אפקט, במיוחד אם השיער שלך הוא סמיך מאוד או שאתה קצר יותר.

באופן כללי, כל סגנון זה נחשב "שיער גדול" היא לא האפשרות הטובה ביותר שלך.

06
של 08

עבור נשים מפותלות

קתרין McPhee

פיטר קרמר / גטי

נשים רבות יש דמות זכוכית שעה. אם יש לך עקומות-ירכיים רחבות יותר עם חזה דק יותר - אז בינוני עד ארוך, שיער גלי או מתולתל הוא נראה נהדר. זה יביא תשומת לב לשיער ולפנים, לא לחזה ולאגן.

הסוד הוא להוסיף גוף לשיער שלך. זה יהיה לרכך את המראה שלך ואת כל האיזון החוצה. כמה פוני וחלק צד יכול גם להיות אופציה נהדרת כי הם מסגרת הפנים שלך.

מה להימנע

שיער ישר רק מדגיש גוף מפותל, ולכן עדיף להימנע. חתכים קצר updos יכול גם לשים את ההתמקדות על הגוף שלך ואפילו להפוך את הראש שלך נראה קטן באופן לא פרופורציונלי.

07
של 08

הסתר את האוזניים הגדולות

ג 'ניפר Garner

ג 'ייסון קמפין / Getty תמונות

ישנן תכונות בודדות מסוימות כי נשים כמו downplay גם כן. אחת מהן היא אוזניים גדולות יותר, ונשים רבות נוהגות להרכיב את שערן מאחורי האוזניים.

אם אתה מרגיש כמו האוזניים שלך הם קצת יותר גדול ממה שאתה רוצה, מנסה לשמור על השיער שלך עליהם. זה יכול להיות מקבל חתך שעושה את זה באופן טבעי או לשבור את הרגל tuck.

08
של 08

הסתר מצח גדול

נעמי Campbell

פרדריק מ. בראון / גטי

באנגס הם הפתרון האולטימטיבי לכל אישה שיש לה קו גבוה יותר ומרגישה את המצח שלה גדול מדי. אתה יכול ללכת עם לחתוך בוטה מלוטש או לבחור סצינה בצד סקסית (אשר יכול גם להסתיר את האוזניים שלך).

No Replies to "רוק התספורת הטובה ביותר עבור סוג הגוף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1