מבט קצר לתוך לוקס (או מנעולים) עבור שיער שחור

מבט קצר לתוך לוקס (או מנעולים) עבור שיער שחור

קצר, או להחליף את המונח שלילי במקצת "ראסטות", locs היא תסרוקת שבה השיער כי בדרך כלל מסרק או לשפוך מנעולים על עצמו, יצירת חבלים ropelike. השיער אינו מסורק במהלך תהליך נעילה, וזה מה שגורם את גדילי להסתובב סביב עצמם לתוך יחידות התמזגו.

ידוע גם כ: ראסטות, חרדות, מנעולים

איך הם לוקס?

למרות שכמה אנשים פשוט להפסיק לסרוק את השיער שלהם על מנת ליצור את הסגנון, המכונה לעתים קרובות "freeform" locs, רבים אחרים מעדיפים מראה יותר מתורבת עם מסודר, אפילו partings לאורך.

מעובדים לוקס נוטים להיות בגודל אחיד לכל יחידה, בניגוד locs חינם, אשר יהיה מגוון של גדלים, החל דק כדי שומן.

דרכים נפוצות להתחיל locs Starter מטופחים כוללים:

  • הִתפַּתְלוּת
  • קְלִיעַת צַמוֹת
  • הַעֲקָמָה
  • פאלם מתגלגל

בדרך כלל, הדגדוג הטבעי הדק יותר, כך השיער ינעל מהר יותר. אנשים עם שיער מסולסל היטב יכול להתחיל את מקומם עם מתגלגל כף יד פשוטה, בעוד מישהו עם מרקם רופף אולי צריך לצמות את השיער שלה כדי להתחיל locs. זה לוקח כמה חודשים עבור locs לגדול משלב התינוק לשלב הבנים יותר מושרשת, שם הם בדרך כלל הוקמה על ידי נקודה זו.

מה לא בסדר עם המונח "ראסטות"?

בניגוד לאמונות של אנשים מסוימים, locs הם לא רק משוחק על ידי אנשים ממוצא אפריקאי. תסרוקת זו יש היסטוריה ארוכה שחזרה לפחות עד יוון העתיקה והוא / היה משוחק על ידי אנשים שונים של דתות ותרבויות, כולל הינדים וותיקים.

עם סחר העבדים הטרנס-אטלנטי במלוא העוצמה במהלך 1600-1800s, האפריקאים שהובאו לאמריקה (ומקומות אחרים בעולם) הגיעו במצב לא מנומס, בשל היותם מסוגלים לבצע את שיטות הטיפוח הרגילות שלהם. לאחר שנסעו חודשים על ספינות ללא היגיינה זמין, עבדים הגיעו עם השיער שלהם מאופקת ונעולה.

אומרים כי בעלי עבדים התייחסו למראה ה"נורא "של השבויים, ולכן המונח" ראסטות "והקשר השלילי.

עם זאת, רבים לובשים loc בגאווה קוראים לעצמם "חרדות" ודיון ההיסטוריה כביכול של המושג ראסטות. במקום "חרדה" בשימוש שלילי בדרך, חרדות לעתים קרובות לתאר את המשמעות של כבוד של המונח יחד עם איך זה משמש בחלקים מסוימים של העולם כדי לציין יראת כבוד ורוחניות.

מה אני יכול לעשות עם לוקס שלי?

Locs לאפשר מגוון של אפשרויות עיצוב, כולל משחק עם צבע. הם יכולים להיווצר בצמות, פיתולים, על רולים, לשים לתוך updos, לחתוך אורכים קצרים ועוד. Loc לובשי יכול להיות יצירתי מאוד, שילוב תכשיטי שיער ופגזים לתוך סגנונות שלהם גם כן.

אתה יכול לבטל נעילה או האם אתה צריך לגזור אותם כדי להתחיל מחדש?

זוהי שאלה נפוצה עבור כל אחד תוהה מה קורה אם אי פעם עייף את locs שלך רוצה לחזור לשיער רופף. אנשים רבים מאמינים כי אתה צריך לחתוך את locs שלך כי הם מחוברים היטב כדי לבטל. זה בהחלט נתיב קל יותר, אם כי כמה סוגים נחושים יש unlocked השיער שלהם על ידי סריקה את locs החוצה. תהליך הנעילה ייקח שעות או ימים, ואם השיער כבר במצב נעול במשך זמן רב מאוד (נניח, עשורים), זה פשוט לא יכול להיות אפשרי.

מצפה א מִגרָשׁ של שיער לשפוך אם תבחר לפתוח כי כמעט את כל השיער כי בדרך כלל נופל על בסיס יומי הוא נתפס ב locs. יתכן שיש לך שנים של שיער לשפוך להתמודד עם.

No Replies to "מבט קצר לתוך לוקס (או מנעולים) עבור שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − 60 =