מה כדאי לי לדעת לפני רכישת מוצרי גילוח הארי?

מה כדאי לי לדעת לפני רכישת מוצרי גילוח הארי?

איך גילוח נהדר היה אמור להיות תהליך יקר. להבים עבור המשווקים טובים יותר בשוק המונית (כגון ג'ילט Fusion ProGlide) נוטים להיות יקרים, בעוד הלהבים פחות יקר פשוט לא מספקים גילוח גדול. כאשר נתקלתי במודעה של הארי, הייתי סקרן אבל ספקני.

עם הארי, אנדי כץ, מייפילד וג 'ף ריידר מנסים לעשות את אותו הדבר עבור גילוח כמו ריידר עשה עם וורבי פרקר ו eyewear- לעשות מוצר באיכות גבוהה במחיר הרבה יותר זול.

ויש להם. אחרי שבוע של שבוע עם טרומן גילוח של הארי, אני מתרשם. הארי מציע תער דק עם להבים במחיר סביר מאוד. 

הידית

הזמנתי את תער טרומן (יש להם גם גרסה מעודכנת בשם וינסטון) לבדוק את הכונן. תער טרומן היה מרשים במחיר. זה בהחלט לא התער הטוב ביותר זמין, אבל בסביבות 10 $ (בשנת 2018), זה ממש עניין. זה גם תער נאה למדי (בהחלט נראה יוקרתי יותר מאשר סכיני גילוח בשוק ההמוני). המראה המאופק של הידית עושה את זה iPhone של סכיני גילוח במונחים של עיצוב נקי ולא מסודר.

הארי של טרומן גילוח עשוי מסגסוגת אבץ מצופה פולימר, וזה מרגיש נחמד ביד. הלוואי שזה היה קצת יותר קל, אבל זה תלונה קלה (תער אלומיניום וינסטון עשוי להיות כבד יותר). מחסנית הלהב היה גם קל מאוד להחליף. בגירסאות המוקדמות היתה ידית חלקלקה במקצת, אבל סכיני גילוח עכשוויים יש ידית גומי מטושטשת וגירעין משוקלל לאחיזה טובה.

הלהבים

הלהבים הם המקום שבו תער הארי באמת זורח. הם עושים עבודה נהדרת, אם אתה מזמין את חבילת 16-count, הם הרבה יותר זול מאשר את הלהבות דומה של גילוף Frog ProGlide. מחסנית הלהב נראית מוכרת - כמו התחרות, בראש הגדול יש חמישה להבים קרובים למדי זה לזה.

יש רצועת סיכה על גבי סנפירים קטנים למעלה בתחתית לעזור להרים את השערות.

הלהבים חדים מאוד ומבוצעים, כמו גם את ה- Fusion ProGlide של ג'ילט או את ה- Hydro Schick 5. הגילוח שקיבלתי מהתער של הארי היה קרוב, וחוויתי מעט מאוד גירוי כשהשתמשתי בתער עם קרם הגילוח האמין שלי Dreadnought . הלהבים גררו קצת את הזקן שלי, והראש הגדול היה קצת קשה לתמרן בחללים הדוקים.

לקוחות מוקדמים רבים ציינו שתער הגילוח יכול להפיק תועלת מחיתוך גוזם על החלק העליון של הראש (כפי שג'ילט ושיק עשו עם סכיני הגילוח בעלי חמשת הלהבים) כדי להפוך את הגילוח מתחת לאף ופיאות לחיים קלות יותר. הארי לקח תשומת לב ועכשיו מציע להב גוזם דיוק גם. להבי יש נטייה לסתום קצת יותר קל מאשר פיוז 'ן וכאשר גילוח עם טרומן, אני גם החמיץ את התכונה כוח של Fusion ProGlide שלי, אבל אני יכול לחיות בלי זה.

להבים מגיעים בחפיסות של ארבעה, שמונה, 12 או 16, והם טוענים להבי האחרון במשך כשישה ימים (אם כי אם אתה שומר את הלהבים נקיים ויבשים, אתה יכול לעשות אותם עוד יותר). החיסרון העיקרי הוא שכאשר השיקה הארי הראשון, הלהבים היו זמינים רק באתר של הארי, אבל עכשיו הם זמינים באינטרנט, א לה קארט או דרך מנוי, וכן קמעונאות היעד.

(יעד מוכרת מגוון מלא של מוצרי הארי יחד עם הלהבים).

קרם הגילוח

בעוד שמנת הגילוח של הארי הייתה טובה (או טובה יותר) מרוב קרם גילוח בשוק המונית שניסיתי, זה לא יחליף את קרמי הגילוח האהובים עלי בקרוב. קרם הגילוח הציע סיכה טובה למדי, והנוסחה נטולת פרבנים וגופרית. אני לא ממש מטורף על המנטול של הארי, אבל אני לא אוהב משחות גילוח מנטה. הם עשויים להרגיש טוב, אבל המנטול לא מאפשר לך להרגיש לגמרי את גרר הלהב על הפנים שלך, מה שיכול להוביל לשריפת גילוח. הקצפת התרככה היטב, והריח שלה היה נעים. הארי של גילוח קרם הוא במחיר סביר ובוודאי צעד מ הג 'ל טיפוסי סופרמרקט גילוח. הארי הוא גם מציע ג 'ל קצף גילוח שלאחר גילוח, בין מוצרי טיפוח אחרים.

בשורה התחתונה

האנשים בהארי מקבלים את המלואתי המלאה; הם הצליחו הצלחות די מדהים בכך שהם הפיקו מוצר באיכות גבוהה מאוד כי הוא מאוד תחרותי. הביצועים מוצקים, והתער מרגיש ומרגיש נהדר. בעוד שרוב סוחרי הגילוח המוניים יש מראה גבישי מאוד מעוצב מדי, תער של הארי נראה אלגנטי מאופק. לשלב את זה גילוח עם טכניקת גילוח הנכון ואתה תקבל קנס גילוח במחיר נהדר. האנשים בג'ילט ושייק צריכים לשים לב. אנשים כמו הארי של דולר דולר Shave מוכנים לשנות את הדרך שבה אנשים לרכוש כלי גילוח.

אני ממליץ ללכת בראש של הקו ולקנות את ערכת וינסטון (אבקת יצוק כרום ידית, שלושה להבים, כיסוי הלהב, וג 'ל גילוח). ערכת טרומן הזולה יותר כוללת את אותם להבים וג'ל גילוח; ההבדל הוא לטפל בתער עם הליבה משוקלל לסיים גומי texturized.

No Replies to "מה כדאי לי לדעת לפני רכישת מוצרי גילוח הארי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 79