מה הם הכי מרגיע עבור שיער פגום או עדין? | insightyv.com

מה הם הכי מרגיע עבור שיער פגום או עדין?

שיער מיישר הוא אחד השירותים הפופולריים ביותר שבוצעו בסלון. הכנסות ענק הוא הביא בכל שנה עם שירות זה חוזר. אבל האם אתה משתמש במוצרים הנכונים עבור הצרכים הייחודיים של הלקוח שלך?

הרפיה של השיער של הלקוח יכול להיות מזיק לאורך זמן, לאכול משם ב cuticle ולהפוך את השיער מרגיש מחוספס ויבש. לעתים קרובות פעמים לקוחות יהיה ביישן מן relaxers אם השיער שלהם כבר מעובד או פגום ממקורות אחרים כמו הלבנה יתר או צביעה של השיער. אבל יש כמה relaxers בשוק שניתן להשתמש בהם על שיער פגום, והם יכולים אפילו לעזור לתקן את זה. 

להלן תמצא כמה אפשרויות מוצר כי הם בטוחים ויעילים על השיער אפילו עדין. 

Avlon, מה שהופך מסורתיים affirm relaxer, פיתחה מוצר שנקרא affirm Fiberuard אשר היא אפשרות מושלמת עבור שיער עדין או פגום. יש התניה והגנה צעדים משולבים לתוך הטיפול, ואת המוצר הזה נועד לשמור על לחות יותר ולהציע הגנה טובה יותר לציפורן מאשר מרגיעים מסורתיים אחרים בשוק.

02
של 04

מזוזות

Mizani Relaxers לנקוט גישה הוליסטית לשיער מרגיע. בחר מוצרים שתוכננו במיוחד עבור כל סוג שיער בעזרת “Curl Key” שלהם, אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהם. המפתח הוא מדריך דפוסי סלסול והידוק של תלתלים. המלצות מקבילות לאחר מכן ניתן למצוא לחיזוק, מיזוג, ו texturizing כל סוג של תבנית סלסול. 

Mizani Relaxers מכילים מרככים מגן אשר למזער נזק נוסף ולשמור על שלמות מרבית של השיער.

03
של 04

CHI מערכת טרנספורמציה

CHI מעולם לא מאכזב עם מוצרים high-end שלהם, ואת מרגיע שלהם הוא לא יוצא מן הכלל. מערכת היישור של CHI שונה ממרגיעים אחרים. זה בטוח לשיער צבע טיפול וזה 100% אמוניה חינם. מוצר זה נועד להפוך את השיער נראה ולהרגיש טוב יותר לאחר השירות.

השיער הוא חדורים חלבונים משי ולחות, וכאשר מערכת CHI משמש בשילוב עם מוצרי שיער אחרים CHI, התוצאות הן באמת מצטיינים. 

אתה תמצא לעתים קרובות כי נקודת מחיר קמעונאית גבוהה יותר עבור CHI מרגיעה מאשר סוגים אחרים של relaxers, אבל התוצאות הן בהחלט משתקף במחיר.

04
של 04

אלטר אגו לינאנג חמאת שיאה

זה מרגיע יש קצת פולחן הבאים באינטרנט. אנשים נשבעים על ידי הנוסחה לחות שלה כי הוא חדור חמאת שיאה עשיר. זה יכול לשמש מרגיע, או retexturizer כדי לרכך תלתלים. Linange חמאת שיאה מרגיע משאיר את השיער רך, ישר וחלק מבלי להיראות שטוח וחסר חיים. אלטר אגו היא חברה איטלקית שיש לה שורה שלמה של מוצרים כדי להחמיא את השיער שלהם מרגיע. 

לקריאה נוספת

ההיסטוריה של שיער מרגיע: איך תאונה שמח השתנה שיער לנצח

כימי טיפולים – איזה מהם מתאים ללקוחות שלך?

הכללים לעקוב כאשר צביעת שיער מרקם

No Replies to "מה הם הכי מרגיע עבור שיער פגום או עדין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 93