הספר נגד הסלון: מה מתאים הסגנון שלך? – insightyv.com

הספר נגד הסלון: מה מתאים הסגנון שלך?

גברים שואלים לעתים קרובות אם הם צריכים ללכת ספר או סלון. התשובה לשאלה זו תלויה במספר גורמים. כשם שלא היית הולך לקרדיולוג לניתוחי מוח, אתה לא רוצה ללכת לסלון בשביל פלטה. כמו כן, ספר לא סביר לתת לך שאג ארוך עם מדגיש chunky. להחליט איך לבחור ספר לעומת סלון למצוא מקום טוב כדי לקבל תספורת של גברים ליד אתה יכול להיות מסובך.

ההבדל העיקרי בין שני סוגים של haircutters היא כי הם בדרך כלל barbers מאומן לחתוך קצר, מסורתי haircuts לגברים בעוד מעצבי סלון מאומנים לחתוך יותר, גברים סגנונות יותר. המוקד העיקרי של הספר הוא חיתוך שיער של גברים, והם מיומנים באמצעות קליפרס. לעומת זאת, מעצב הסלון מקבל הכשרה יותר באמנות של שיער סטיילינג לנשים עם מספריים.

עם המגמה בתעשייה נעה לכיוון המספרות upscale יותר סלוני לגברים, הקו בין המספרות מעצבים הופך מטושטש. וסטייליסטים מקבלים בקיאים בתספורות גברים קלאסיים, בעוד הספרקים הופכים מיומנים סגנונות ארוכים יותר אופנתי. 

מתי ללכת אל ספר 

הבחירה הטובה ביותר היא ספר אם אתה מחפש תסרוקת קצרה, בסגנון מסורתי כגון buzzcut, flattop, דהייה, או בסגנון צבאי לחתוך. Barbers ישאל אותך איך אתה רוצה לחתוך את השיער שלך ולעשות מה שאתה שואל, בדרך כלל ללא משוב רב.

רוב הספרים הם זול יותר מאשר מעצבים, כך שתוכל לחסוך קצת כסף הולך ספר טוב אם זה העדיפות בשבילך. תספורת שאתה מקבל מספרה יהיה פשוט וקל לתחזוקה ולא ידרוש הרבה מוצר סטיילינג. אם זה אתה, ספר הוא הנכון. אם אתה רוצה גילוח, אתה יכול רק לקבל את זה במספרה.

רבים מספרות upscale להציע חם קצף גילוח פנים, אשר מתייחסים אמיתי. 

אחרון חביב: אתה מחפש לברוח. Barbershops יכול להיות מקור נהדר של אחווה בין בחורים. בדרך כלל ללא מקומות סלסולים, מספרות הם נקודת איסוף זכר ייחודי.

מתי ללכת עם מעצב אופנה

אם אתה הולך יותר, סביר להניח להיות מאושר עם חתך סלון. סטייליסטים בדרך כלל יש יותר ניסיון חיתוך שיער סטיילינג ארוך. כנ”ל אם אתה רוצה צבע: רוב המספרות לא עושים הרבה שירותי צבע, כך סביר להניח לקבל תוצאות טובות יותר של מעצב אופנה שהוא יותר ידע. אם אתה רוצה יותר אופנתי, לחתוך קדימה אופנה, מעצב הוא בדרך כלל מודעים יותר מגמות הנוכחי מאשר ספר. אם אתה רוצה סגנון חדש, מעצב יכול להציע הצעות בסגנון זה יהיה להחמיא תכונות שלך טוב יותר.

תוכלו למצוא גם מגוון של מוצרים בסלון כי לא תמצאו במספרה, ואת מעצב אופנה שלך יכול להציע את הזכות עבורך וכיצד להשתמש בו.  

למצוא את המקום הנכון ללכת

כדי לבחור את המקצוע המתאים, אסטרטגיה אחת היא למצוא בחור עם סגנון דומה למה שאתה מחפש ושואל אותו איפה הוא קיבל את זה לחתוך; זוהי הדרך הטובה ביותר למצוא מקום לקבל תספורת גברים נהדר לידך.

אם אתם גרים באזור גדול יותר, ייתכן גם שתוכל למצוא מספרה מודרנית או סלון גברים, אשר תערובת מסורתית עם סגנון מודרני.

No Replies to "הספר נגד הסלון: מה מתאים הסגנון שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.