המפץ הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה

Agyness Deyn

דגם Agyness Deyn יש צורה פנים ארוכה. אלה פונים צדדים נראים נהדר עליה.
ג 'יימי מקארתי / Getty תמונות בידור / Getty Images

באנגס הם תוספת נהדרת לכל תספורת. הם גורמים לך להיראות צעיר יותר ולהביא תשומת לב לעיניים שלך. בנגס יכול גם להחמיא כל צורה הפנים, אם כי כמה סגנונות הם קצת יותר מחמיא עבור כמה פרצופים מאשר לאחרים.

לפני שאתה מקבל פוני לחתוך את התספורת הבאה שלך, יש כמה דברים לשקול. לא רק אתה רוצה סגנון flatters הפנים שלך, אתה גם צריך לחשוב על מרקם השיער שלך. באנגס נוטים להיות הטובים ביותר עבור שיער ישר או גלי ולא עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבור תלתלים.

כמו כן, פוני דורשים תחזוקה. אתה צריך לקבל אותם trimmed בקביעות או ללמוד איך לעשות את זה בעצמך. זה רעיון טוב לדעת את טכניקות הסטיילינג הטוב ביותר, כולל איך לפוצץ את הקרח יבש כראוי.

02
מתוך 15

פנים מרובעים: עין רועה

עין מרעה Fringe

ג 'ניפר גארנר /.
ג 'ייסון Merritt / Getty תמונות

אם יש לך פנים מרובעים, יש לך תכונות זוויתי הלסת שלך הוא כמעט רחב כמו עצמות הלחיים שלך. אם היית לצייר תרשים של הפנים שלך, זה היה דומה ריבוע.

החבטות המחמיאות ביותר יסייעו לרכך את הזוויות הקשות יותר. חבטות ארוכות, מטושטשות בצד, אשר לרעות את הגבות הן אחת האפשרויות הטובות ביותר שלך. 

המפתח לחבטות מושלם הוא להבטיח כי הם מחודדים בצדדים יותר מאשר הם מעל המצח. השיער מעל המצח צריך להכות על המצח או ממש מתחתיו והוא יכול להיות חכם יותר, המאפשר חלק המצח שלך להציץ דרך.

03
מתוך 15

פנים מרובע: שוליים כבדים

כָּבֵד Fringe

ניקול ריצ'י.
פרייזר הריסון על גטי

שיער ארוך עם שוליים עבים, מלאים מקסים. זה תסרוקת גדולה עצב הירך והוא יכול לקחת שנים את הפנים.

סגנון זה עובד נהדר על פנים מרובעים, עם אחד caveat: הצדדים של פרינג 'חייב להיות ארוך יותר מאשר באמצע הפרינג'. הקצוות הארוכים יותר מרככים את הפנים המרובעים, שם יפוצצו חבטות קהות זוויות.

שוליים כבדים נוטה להיות הכי טוב אם הסטייליסטית שלך חותך אותם בזמן השיער שלך יבש. אחרת, הם עשויים להתכווץ לאחר ייבוש בסופו של דבר קצר יותר ממה שאתה רוצה.

04
מתוך 15

פנים עגולים: מפוצצים בצד

המפץ הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה

אמה סטון.
בן פרוצ'ני // גטי

אם יש לך פנים עגולות, רוחב הלחיים שלך זהה ללסת שלך. זה זהה לצורת הפנים הריבועית, אלא שהלסת שלך נוטה להיות רכה וזוויתית פחות.

בשל רכות הפנים שלך, תמצא את זה הכי טוב כדי ליצור כמה זוויות שהופכות את הפנים שלך להופיע יותר. צד סוחף פוני כי הם בצד עבה הם בחירה מצוינת להשגת זה. ייתכן שתרצה להימנע חבטות חטטניות, אשר עשוי להיות רך מדי.

05
מתוך 15

פנים עגולות:

לְהַקְהוֹת Bangs Done Right

טיילור סוויפט.
בן פרוכני עבור גטי

בדרך כלל, חבטות בוטה לחתוך הם לא מחמיאים על פנים עגולות. איך לחתוך ישר על פני החלק הרחב ביותר של הפנים שלך הוא לעתים רחוקות רעיון טוב, אלא אם כן אתה מקבל חבטה קהה כמו אלה.

הסוד כאן הוא בעיקול שמחקה את הגבות. הם צריכים להיות יותר בצדדים וקצר יותר באמצע. כאשר זוג עם שיער ארוך, ישר, את הסגנון נותן הפנים רך תכונות זוויות גדולות.

06
מתוך 15

פנים בצורת לב: Super Bangs

סוּפֶּר Long Bangs

השחקנית ג 'ניפר אניסטון.
צילום: קווין וינטר / גטי

אם יש לך פנים בצורת לב, המצח שלך נוטה להיות רחב יותר מאשר את הלסת שלך ואת הסנטר מגיע לנקודה ברורה. השיער המחמיא ביותר יאזן את תחתית הפנים שלך עם החלק העליון של הסולם ויוריד את הסנטר.

עם צורה זו, עדיף להימנע פוני קהה רחב משום שהם נוטים להדגיש את המצח. במקום זאת, חתך מחמיא בשבילך הוא מכה ארוכה מאוד. הם מטאטאים מתחת לסנטר, אשר באופן אוטומטי עושה את העין לטאטא גם כן.

07
מתוך 15

פנים בצורת לב: שוליים מצמררים

בצורת לב Face: Wispy Fringe

ריס ווית'רספון.
אלברטו א. רודריגז // Getty Images

שכבות, נוצות פוני הם אופציה נהדרת עבור בצורת לב פרצופים. הם מוסיפים זווית על העליונה כי offsets את הזווית של הסנטר, להביא את כל מבט לתוך איזון.

סגנון זה גם בעקבות חלקה, עם רק כמה פוני בצד אחד ועוד על השני. זוהי דרך מצוינת להוסיף נפח נוסף לשיער דק יותר.

08
מתוך 15

פנים בצורת לב: לונג, Y-Bangs

רשידה Jones

רשידה ג'ונס.
דימיטריוס קמבריס עבור Getty Images

פרינג 'ארוך נראה מדהים על הפנים בצורת לב. זה לא חתך סופר עבה במיוחד וזה לא רזה וחכם. זה מדהים כאשר פרינג 'מטאטא ממש מתחת לגבות הוא רק טיפה יותר בצדדים.

09
מתוך 15

פנים סגלגל: כל עבודה המפץ

אוליביה Wilde

אוליביה ויילד.
אלברטו א. רודריגז // Getty Images

רוב האנשים יש פנים סגלגל, וזה רק קצת יותר ממה שהוא רחב. החדשות הטובות הן שאתה יכול לברוח עם פחות או יותר כל סגנון של המפץ.

פרינג 'זה הוא אופציה נהדרת כי זה לא כבד מדי. את המפץ ניתן להבריש למטה או נסחף לצד והם יגדל יפה. 

10
מתוך 15

פנים סגלגל: רוק 'רול בנגס

אלכסה Chung

אלכסה צ 'ונג.
מייקל לוקסיסנו // Getty Images

תספורת ארוכה היא סגנון מושלם עבור המפץ עבה כי הם עזבו לעשות את שלהם. זה סגנון נהדר עבור כל אחד עם פנים סגלגל או ארוך.

המפתח כאן הוא אוויר יבש כדי לקבל את הגל הטבעי, אבל אתה גם רוצה לזכור את סגנון המפץ שלך לפני שהם יבש. עם שיער גלי, הם יכולים בקלות לצאת מכלל שליטה.

11
מתוך 15

פנים ארוכות:

מינה Suvari with bangs

מנשה סובארי.
עזבו את ג'ייסון מריט, מייקל בוקנר עבור Getty Images

פרצוף ארוך פירושו לעתים קרובות מצח ארוך. לא רק לעשות פוני לעזור לכסות את זה, הם יכולים גם להפוך את הפנים שלך נראה רחב יותר.

חבטות ארוכות מחמיאות מאוד לפנים ארוכות. אתה יכול ללבוש את החלק שלך באמצע כדי לקבל פנים יפה מסגרת מסגרת, או חלק זה בצד עבור נפח נוסף. או סגנון מושלם, במיוחד אם יש לך שיער ישר או גלי מעט.

12
מתוך 15

פנים ארוכות:

ורד Byrne

רוז בירן.
Cosmopolitan.com

בדיוק כמו מחמיא על פנים ארוכות, לחיצות עבות חתך עבה הם בחירה מצוינת. כי אלה מתחילים על הכתר של הראש, הם באופן טבעי לקצר יותר פנים. פוני אלה נראים נהדר על שיער ארוך, שיער באורך הכתפיים, ואפילו שיער קצר.

13
מתוך 15

פנים ארוכות:

פּוֹנִי

מפליגים.
תמונה מתוך http://motherdenim.com

חבטות פרינג 'הן עוד בחירה נהדרת והן עובדות בצורה הטובה ביותר על נשים עם מצח גבוה, אשר לעתים קרובות מגיע עם פנים מלבניות. הם גם בחירה מצוינת אם יש לך שיער בסדר ולא יכול למלא את הקיצוצים עבה.

אם יש לך מצח קצר ו covet שוליים שוליים, הכל לא הולך לאיבוד. כל שעליך לעשות הוא לשאול את מעצב אופנה לחתוך את bangs רחוק יותר על הראש.

14
מתוך 15

כל הפרצופים: סוחף בצד בנגס

צ'לסי Kane

צ'לסי קין.
יון קופלוף (l) ואלן ברזובסקי (r) עבור Getty Images

צד- swept pangs הם תוספת מדהימה כדי תספורת pixie. החדשות הטובות הן כי המפצים האלה לעשות את העבודה לחתוך קצר עם כל צורה פנים. אם יש לך פנים עגולות מאוד, אם כי, אתה יכול לשקול ללבוש את השיער שלך יותר.

הדבר השני נחמד על זה לחתוך היא שזה צדדי. אם אתה מרגיש כמו ללכת עם סגנון הכביסה כביסה ו-ללכת יום אחד, אתה יכול. עם זאת, הוא יכול גם להיות מנוסח בזהירות רבה יותר עבור מראה חמוד או מקצועי.

15
מתוך 15

כל הפנים: לא די קהה, לא- seight- נסחף בצד המפץ

taylor-swift-bangs.png

טיילור סוויפט עם חבטות כבדות.
ג 'יימס Devaney (l) ו Ignat / Bauer-Griffin (r) עבור Getty תמונות

אלה פונינג שוליים כבדים הם לא די קהה ולא ממש בצד סחף אבל הם מאוד, מאוד עבה. זה מראה זה יהיה מדהים על כל צורות הפנים.

את פוני בזווית להראות את מבנה העצם מדהים על אישה מרובע פנים. הם גם לאזן את העגלגלות של פנים עגולות ולקצר את אורכו של פרצוף ארוך. על הפנים בצורת לב, הם מציירים את העין מעלה וסנטר מחודד. הם מושלמים וישרים על המגמה.

No Replies to "המפץ הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + = 9