אתה צריך לנסות שיער יפנית יישור?

אתה צריך לנסות שיער יפנית יישור?

שיער יפני מיישר היא שיטה פופולרית של יישור שיער מתולתל או גלי. נשים רבות עם שיער מתולתל נשבע על ידי זה והוא יכול ליצור סגנון מבריק, מלוטש.

שיטה זו באה עם מחלוקת, אם כי, כי זה יכול לזרוע הרס על השיער אם זה נעשה בצורה לא נכונה או על ידי מעצב אופנה חסרי ניסיון. מסיבה זו, חשוב להבין את כל היתרונות והחסרונות תוך כדי לשקול אם זה מתאים לך.

יפנית יישור שיער בארה"ב.

יפנית שיער ליישר טיפולים נקראים גם שיפוץ תרמי. הם היו כל זעם בניו יורק בתחילת שנות ה -2000.

עבור נשים עם שיער מתולתל שקנאו זה מכבר בשיניים ישרות, זה נראה כמו הליך פלא. אתה נכנס לתוך הסלון בשיער מתולתל, טיפה $ 150 ל $ 800 במשך שעות של טיפול כימי ו-גיהוץ שטוח, ולצאת עם שיער מלוטש סופר ישר, כי נשאר ישר עד שזה יגדל.

הטיפול היה כל כך פופולרי, כי הוא קפץ חופי והפך להיט בחוף המערבי ולאחר מכן בערים הגדולות ברחבי הארץ. זמן לא רב לאחר מכן, כאשר שיער ברזילאי יישר את החופים. בקרוב, שיער ברזילאי מיישר, אשר משתמשת קרטין פורמלדהיד, הפך "השיער מיישר הטיפול של הרגע" ואת הפופולריות של השיטה היפנית דעך.

כמה שנים לאחר טיפולי קראטין הפך פופולרי, דיווחו על כמה פורמלדהיד (קרצינוגן ידוע) שימש בטיפולים הברזילאים ואת הפופולריות של הטיפולים ירד.

מאז, השיער היפני יישור נהנה נהיה קלה בפופולריות בשל הסיקור התקשורתי רע טכניקה הברזילאי קיבל.

אתה יכול לקבל שיער יפנית ליישר טיפולים בכל מקום בארץ, עם ההימור הטוב ביותר שלך בערים גדולות. בניו יורק, למשל, הם מוצעים בעיקר ב יפנית מעט יפנית ו קוריאנית salons מפוזר ברחבי העיר וב קווינס.

הסלונים הגדולים, כמו אווה סקריבו, טד גיבסון, מארק גריסון וצ'ארלס וורטינגטון, אינם מציעים עוד טיפולים יפניים, על פי כתבה במגזין ניו יורק. למה? עבור חלקן, הנזק שנגרם לשיער הנשים לא היה כדאי.

איך זה עובד

שיער יפני מסתמך על פתרון מיוחד זה מוחל על השיער. פתרון זה שובר את הקשר של השיער שנותן לו צורה, ומאפשר לו להפוך סיכה ישר בעזרת ברזל שטוח.

השיער רווי עם תמיסה, שטוף, מיובש עם מכה מכה, ולאחר מכן מגוהץ שטוח עם ברזל קרמי בקטעים קטנים 1/8 אינץ '. לאחר מכן מוחל מנטרל אשר נועל את הסגנון במקום.

התהליך כולו הוא עבודה זמן אינטנסיבי. בהתאם אורך השיער שלך ואת עובי, אתה יכול לצפות להיות בסלון במשך כמה שעות.

כמה זמן זה נמשך

זה יישור הטיפול בפרט יימשך כחצי שנה. זה כפול מזה של שיטת הברזל הברזילאית.

בעוד שני הטיפולים מכונים "יישור קבוע", זה בדיוק כמו פרם זה נותן לך שיער מתולתל. זה רק קבוע במובן זה שזה לא הפיך ואתה תצטרך לחכות שזה יגדל.

זהו אחד downsideides כי זה לא בהכרח נראה נהדר כאשר העליון של השיער שלך יש גלים בעוד הקצוות שלך הם עדיין סיכה ישר.

בדרך זו, זה הפוך של פרם, אשר נשים רבות יכול להתמודד עם השיער שלהם גדל לאחר שהם מחליטים שהם כבר לא רוצים את תלתלים. עם היישור, אתה גם צריך להיות סבלני ולהיות יצירתי עם הסגנון שלך, לקבל את זה נסוג, או ללכת על קיצוץ דרסטי.

העלות

העלויות עבור טיפול זה משתנות בהתאם למקום מגוריך. בערים שבהן המחירים תחרותיים, תשלם פחות. לדוגמה, נכון לשנת 2017, אתה יכול לקבל טיפול שנעשה ברובע קווינס של ניו יורק עבור $ 150, בעוד יותר נקודות יוקרה במרכז העיר מנהטן תשלום 400 $ ומעלה.

טיפול לאחר הטיפול

אתה צריך להיות זהיר מאוד עם השיער החדש שלך ישר סיכה לאחר הטיפול. אתה לא יכול לשטוף אותו או למשוך אותו לקוקו במשך לפחות שלושה ימים בזמן שהוא קובע.

הנזק הפוטנציאלי

אם יש לך טיפול זה נעשה על ידי מישהו שאינו יודע מה הם עושים, אתה יכול להיות עם תוצאות הרסניות.

זה יכול לטגן את השיער שלך וכמה נשים חוו אובדן שיער משמעותי. זוהי הסיבה העיקרית מדוע תהליך זה עורר מחלוקת.

אם השיער שלך כבר בצבע או קיבלו טיפולים כימיים אחרים, אתה עלול לסכן את השיער שלך. מעצב מנוסה צריך לדעת אם השיער שלך הוא מועמד טוב לטיפול. להיות ישר אם השיער שלך כבר מעובד בכל דרך, לדבר על זה.

כדי להימנע מבעיות, חשוב מאוד כי אתה בוחר מעצב אופנה אשר מנוסה שיער יפני מיישר. שאל שאלות כמו כמה טיפולים הם עשו וכמה שנים הם עושים אותם.

אתה יכול גם לשכוח מקבל פרם או כל דבר המעורבים בכימיקלים כדי לשחזר את הגלים הטבעיים של השיער שלך. כל כימיקלים נוספים רק להוסיף נזק, אז אתה צריך להיות מוכן המחויבות לתת לו לגדול.

מרקם השיער משחק תפקיד גדול בהצלחה, במיוחד עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות. בהתאם לשיער שלך, אתה יכול להיות טוב יותר עם relaxers כימי.

לפני שאתה מתזמן פגישה, חשוב ארוכות וקשות אם זה מהלך טוב בשבילך. זה בהחלט יכול להיות יפה להסתכל, אבל אתה צריך להבין את הסיכונים הכרוכים.

No Replies to "אתה צריך לנסות שיער יפנית יישור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3