כיצד להימנע overprocessing שיער שחור

כיצד להימנע overprocessing שיער שחור

ככל שאתה עושה את השיער שלך, סביר יותר overprocessing עלול לגרום. זה כולל כל דבר מן הצבע כדי להירגע סגנון תרמי. במקרה שאתה כבר לא יודע, צבע על גבי רגליים רגוע נוטה לייבש את השיער שלך יותר מאשר צבעי לא צבעוניים, במיוחד ככל שאתה מתרחקים מהגוון הטבעי שלך. זה מוביל לעתים קרובות שבירות ופגיעה אם אתה לא נלחם זה עם תכופים לחות בצורה של מזגנים שונים.

טיפים הימנעות שיער שחור overprocessing

זה עשוי לדרוש כמה שינויים קלים, או אפילו גדול, שגרת סטיילינג שלך, אבל אם אתה רוצה לשפר את בריאות השיער שלך, לשקול כמה tweaks.

בחר תהליך אחד בכל פעם

מרגיעים לקחת הרבה מתוך השיער שלך, ולכן התניה וטיפולים חלבון רגיל כל כך חשוב לשים בריאות בחזרה פנימה הוסף צבע בהיר לתערובת השיער שלך לוקח אפילו יותר עונש.

אחת הסיבות העיקריות לשיער שלך עשוי להיות שביר ומלא קצוות מפוצלים כי השיער שלך לקח יותר מדי התעללות. שכבת העור החיצוני של השיער נפגעת עם כל טיפול כימי להציב אותו. אם tresses שלך נראה נדיר והם סובלים מבעיות רבות, ייתכן שיהיה עליך להחליט איזה תהליך אתה רוצה ביותר לשכוח את השאר.

ראה סטייליסט עבור יישומים כימיים

אז אתה פשוט יש כדי לקבל את צבע השיער החם החדש של העונה ו רגוע או texturized tresses.

אחרי הכל, אתה סטר את הסגנון בין חברים ובני משפחה; כולם נראה לך להגדיר את המגמות, לא בצע אותם. כדי לשמור על השיער שלך בריא, בקר מקצועי מהימן ליישם כל כימיקלים. תיבת פרמס וצבעים צביעה הביתה הם זולים ונוחים, אבל הם לעתים קרובות להשאיר יותר מדי סיכוי.

רלקסרים חופפים ואיכות צבע ירודה יכולים לשלב כדי ליצור בעיות שיער.

במקום לנסות לשחק סטייליסטית בבית כשזה מגיע לתהליכים מרכזיים כמו אלה, לשים את השיער בידיים של מקצוען מורשה, שבו מוצרים באיכות גבוהה יותר יכול לתת לך את המראה הרצוי ללא דאגה.

לכבות את החום

החום פחות ישירה אתה חלים על שיער שחור, יותר טוב. עם זאת, אתה יכול להחליט את הקלות והנוחות כי כלי החום סטיילינג מציעים שווים את התוצאות; רק לוודא שאתה משתמש בחום בחוכמה. סגנון תרמי יומי אינו מומלץ.

אתה צריך לנסות להשתמש בכלים אלה לא יותר מפעם בשבוע, הרבה פחות אם אתה יכול. משמעות הדבר היא כי ייתכן שיהיה עליך להסתמך על שיטות אחרות סגנון. לפעמים, אתה צריך לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך למצוא דרכים ללא חום כדי ליצור תלתלים או ליישר את השיער שלך; זה יכול להיעשות עם קצת מחויבות ויצירתיות.

להגן על השיער שלך

לפנק ולהגן על השיער שלך ככל האפשר אם relaxers, texturizers, טיפולים קראטין הברזילאי ו / או צבע הם חלק מקבל את התספורת שאתה רוצה. משמעות הדבר היא שימוש heatants חום בכל פעם אתה שולף ברזל מסתלסל, ברזל שטוח או מסרק הקשה. זה גם אומר לתת את tresses טיפול מיזוג עמוק לפחות פעמיים בחודש אם השיער שלך הוא רגוע וצבעוני, אם כי פעם בשבוע הוא אפילו טוב יותר.

הוסף טיפול חלבונים למשטר שלך כדי לחזק את המנעולים שלך, אבל לא להגזים, כמו חלבון יותר מדי מתייבש שיער שחור מוביל שבירה. כן, זה לוקח עבודה, אבל אם אתה רוצה לשמור על השיער הישר שלך צבעוני להסתכל ולהרגיש הכי בריא שלה, אתה צריך לשים את העבודה כדי לשמור על זה.

No Replies to "כיצד להימנע overprocessing שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 21 = 23