עֶזרָה! הרפיה שלי היא overprocessed! מה אני יכול לעשות?

עֶזרָה! הרפיה שלי היא overprocessed! מה אני יכול לעשות?

לאחר מרגיע אותו, השיער שלך הוא צולע, נשבר על הקצוות מאוד, מאוד יבש. מה אתה יכול לעשות מלבד לחתוך את הכל ולהתחיל מחדש?

מה לעשות עבור יתר על המידה שיער

בדרך כלל, העצה הראשונה תהיה לא להירגע בבית (שם כל כך הרבה אנשים יש בעיות), אבל עשית את הדבר הנכון על ידי ביקור מקצוען. למרבה הצער, אפילו אנשי המקצוע לפעמים לעשות טעויות. עם זאת, אתה פחית אחות את השיער שלך בחזרה לבריאות.

זכור כי זה ייקח זמן ומסירות, ולכן לא מצפה תרופה קסומה לילה.

הדבר הראשון השיער שלך זקוק נואשות הוא חלבון. טיפול חירום, כגון ApHogee שני שלב חלבון טיפול או Nexxus Emergencee Reconstructor עשוי להיות נדרש עבור tresses במצב רע באמת. אם השיער שלך איבד כמעט את כל הגמישות ו / או נראה ומרגיש "ספוגי" או "רגשני", טיפול זה יכול לעזור. אתה חייב לעקוב אחר כל ההוראות בזהירות ולעקוב אחר הטיפול עם מרכך לחות אינטנסיבי עבור התוצאות הטובות ביותר.

לאחר חלבון מינון לחות, להעריך את השיער שלך. מצבו עשוי להיות שיפור משמעותי או לא הרבה בכלל. אם אתה לא רואה הרבה שיפור, אל ליישם מחדש טיפול חלבונים חזק. השיער שלך עדיין צריך חלבון, אבל לא ביישום אינטנסיבי כזה. במקום זאת, מוצרים המכילים חלבון ניתן ליישם על בסיס שבועי או דו שבועי כדי לשמור על השיער שלך חזק.

יותר מדי חלבון יתייבש את הכתפיים שלך ויוביל לשבר, אז בבקשה אל תגזים, לא משנה באיזה מצב השיער שלך נמצא.

פרוטאין מוצרים כדי לנסות

 • ApHogee Pro-ויטמין לעזוב מרכך
 • Aubrey Organics GPB מרכך
 • חלבון חיטה

לאחר מכן, השיער שלך צריך הרבה לחות, לא רק כדי לאזן את החלבון, אלא כדי למנוע ממנו להיות שביר יותר.

מצב עמוק לפחות פעם בשבוע, באמצעות החום הנמוך של מייבש אם אתה יכול במהלך הטיפול מיזוג כי זה עוזר לחות המאפיינים לחדור את העור שלך בצורה יעילה יותר. הימנע שמנים עשירים סולפט, שהוא עצה טובה שיער שחור בכל מקרה, אבל בהחלט לנסות ללא סולפט ללא אפשרויות אם לא לפני.

סולפט ללא ניקוי לשימוש

 • שמפו משמש טבעי
 • שמפו לשימור לחות

אתה עדיין צריך רק שמפו על פעם בשבוע, אבל שיתוף כביסה ניתן לעשות לעתים קרובות יותר, ואתה עשוי למצוא את שיטת ניקוי עדין עדיף לעת עתה.

לאחר מכן, להימנע ככל האפשר חום גבוה ככל האפשר. זה כולל מסתלסל שטוח irons. שיטות הגדרה עדינה כמו סטים רטובים ועטיפה הם מה tresses שלך צריך.

הערה עבור שיער מוגזמת

גם עם כל השלבים האלה, תרופות אלה לא יכול לתקן שיער פגום מעבר לנקודת השבירה שלה. אם השיער שלך הוא בשלב זה, אין שום דבר כי הוא הולך לשחזר אותו - אתה יודע רעמה שלך פגום ללא תקנה אם, אחרי כל האמצעים האלה, זה לא השתפר תוך מספר שבועות. סימנים של נזק חמור כוללים:

 • אין שיפור בגמישות: שיער בריא עומד בפני משיכה כלשהי מבלי להישבר. זה איך אתה יכול לסרוק או לצחצח את tresses בלי ליפול החוצה. אם השיער שלך ממשיך להצמיד או לשבור כשאתה מושך אותו בעדינות, הוא איבד את גמישותו ולמרבה הצער, צריך ללכת.
 • שבירה במגע הקל ביותר שלך: אם רטוב או יבש, אם השיער שלך נשבר מן המגע עדין, רוב הסיכויים אין תקווה להחלמה.
 • המשך ספוגי המראה: זה בדרך כלל סימן ראשון כי הדברים לא ישתפר. שיער רגוע כי מרגיש "slimy" כאשר רטוב, ומרגיש ומראה "roughghed למעלה" כאשר יבש צריך ללכת. רעמתך עשויה להיראות או להרגיש כמו קש, ובאמת, מי רוצה להסתובב עם זה?

הפתרון היחיד הוא לקצץ או לחתוך את החלקים overprocessed. זה יכול להיות כואב, אבל זה הרבה יותר טוב מאשר להסתובב עם שיער פגום מאוד זה נראה ומרגיש נורא. ביקור סטייליסט מיומן בחיתוך עשוי להניב לך סגנון שאתה אוהב בזמן שאתה מחכה שלך tresses לגדול בחזרה.

No Replies to "עֶזרָה! הרפיה שלי היא overprocessed! מה אני יכול לעשות?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  62 − 58 =