סקירה של MENSDEPT. Grooming מוצרים

סקירה של MENSDEPT. Grooming מוצרים

כאשר קורט Kueffner של Aveda ו תהלוכה אמריקאית צוות עם דוד Raccuglia (מייסד האמריקאי צוות), ידעתי שזה הולך להיות נהדר. יחד, הם הצטרפו כוחות כדי ליצור את MENSDEPT. שורה של מוצרי טיפוח ו התוצאות היו פנטסטי.

ה MENSDEPT. הקו הוא ממוקד באופן בלעדי לגברים ו, ​​כרגע, זה קו תמציתי מאוד המורכב שמפו אחד, אחד מרכך, ושישה מוצרים סטיילינג - מספיק כדי לכסות כמעט כל תסרוקת של גברים בלי להציע יותר מדי אפשרויות.

תלונה אחת יש לי על כמה שורות של גברים היא שהם מאוד bloated ולהציע אפשרויות רבות מדי. ללא שם: האם אתה מקשיב, אמריקן צוות Redken לגברים? אני חושב שהגישה הטובה ביותר היא לשמור את זה פשוט - כמו בחורים, אנחנו לא צריכים אפשרויות רבות. MENSDEPT. שומר את זה פשוט וקל להבנה ואני מקווה שהם שומרים את זה ככה.

עכשיו, בואו להיכנס למוצרים. היתה לי הזדמנות לסקור כל מוצר בשורה ואני מתרשם מאוד עם התוצאות (כל כך התרשמתי, למעשה, כי הוספתי MENSDEPT. אל המזוודה שלנו בשני סלוני הספר של הגברים שלי).

שמפו ומרכך

בשורה הנוכחית MENSDEPT. מציע שמפו אחד מרכך כי צריך לכסות ביעילות את רוב הגברים.

MENSDEPT. TONIC SHAMPOO הוא שמפו יומי יעיל המותאם באופן אידיאלי לשיער קצר (אם כי זה בסדר עבור כל אורך השיער). בשילוב עם טכניקת שמפו נכונה, תקבל תוצאות מוצקות מן זה.

בבדיקות שלי, זה עשה עבודה נהדרת של השארת השיער והקרקפת נקי מאוד. המוצר מכיל לימון, מנטה ו oilgreen שמנים יש בעיטה מינטי נחמד (רק להיזהר לא לקבל את המוצר בעיניים כפי שהוא יכול לשרוף קצת). הניחוח הוא נייטרלי ונעים למדי (אם כי זה הזכיר לי קצת נוזל שטיפת כלים).

השמפו מתאים לכל סוגי השיער ועשה את רשימת השמפו האהובים עלי לגברים.

MENSDEPT. TONIC CONDITIONER מכיל גם סיד, מנטה ו oilgreen שמנים והשאיר את השיער שלי מרגיש בריא מאוד עם ברק נחמד. את הבושם ואת בעיטה minty דומים השמפו ואת המוצר מתאים לכל סוגי השיער.

מוצרי הסטיילינג

כרגע, MENSDEPT. מציעה שישה מוצרי עיצוב המציעים משהו קטן עבור כל סגנון של הבחור.

MENSDEPT. קרם גוון אני קרם טקסטורה המיועד שיער דק ועושה עבודה נהדרת של מתן שליטה הפרדה מבלי להוסיף ברק - זה דומה לאפקט שאתה מקבל כאשר לא נשטף השיער שלך ביום. כמישהו עם שיער עדין, אני מהר לגלות כי זה הופך את "ללכת" המוצר בכל בוקר. אני מחיל כמות קטנה של מוצר בשיער שלי כאשר הוא רק לח מעט בסגנון כרגיל. מצאתי קרם טיפוח אני להיות שחקן מוצק שאינו שוקל את השיער למטה, אשר חשוב עבור אלה מאיתנו עם שיער עדין.

MENSDEPT. גראמינג קרם 2, כמו גראמינג קרם אני מוסיף הפרדה, שליטה ומרקם, אבל הוא מנוסח עבור סוגי שיער עבים יותר. האפקט דומה לגרימת הגבעול, בכך שהוא מספק את המרקם "דהיינו" למחרת.

אני אוהב במיוחד את המוצר הזה יותר סגנונות לתת קצת הפרדה ושליטה - דברים טובים ליצירת סגנונות "כוכב רוק".

MENSDEPT. FIRM HOLD ג 'ל הוא, ובכן, ג' ל. אני באמת יכול להגיד הרבה יותר על ג'ל? הוא מתייבש חזק ומבריק אם אתה משאיר אותו דולק. אתה יכול גם להשתמש במוצר עבור מכה ייבוש השיער לתת נפח ושליטה. שלא כמו כמה מותגים זולים סופרמרקט, MENSDEPT. ג 'ל החזק המשרד לא להתקלף. אז, אם אתה בחור ג 'ל, החומר הזה שווה את ההשקעה.

MENSDEPT. MICROTECH הוא המקום שבו הקו מתחיל ללכת קצת יותר מעניין. המוצר הוא קרם ייחודי זה די דביק עם סיבים "גמישים" אשר להוסיף מרקם נחמד שליטה. MICROTECH יש גימור טבעי, בהתאם לכמות אתה משתמש יכול להשתנות מן להחזיק בינוני עד המשרד. מצאתי את המוצר הזה הוא נהדר עבור הוספת מרקם של הלקוחות שלי 'קצר, סגנונות מרקם וזה גם נותן לי קצת נפח והגדרת נחמד עבור הלקוחות שלי עם שיער באורך בינוני.

MENSDEPT. גיימינג קליי מציע אחיזה חזקה בגימור מט והוא נהדר להוספת מרקם ומלאות, במיוחד בשיער סמיך יותר. משמש שיער כי הוא מאוד יבש, מחזיק את המוצר הופך חזק יותר יאפשר לך ליצור מרקם אגרסיבי עוד יותר. הייתי נמנע זה שיער יפה, אבל אם אתה אחרי מקסימום להחזיק הרבה טקסטורה ותמיכה, זו אפשרות מצוינת.

MENSDEPT. טופס PASTE הוא עוד אחד המוצרים האהובים עלי בקו. המוצר מציע אחיזה בינונית ברק טבעי יותר ונשאר גמיש כל היום. כמו חימר הגומי, החזק חזק כאשר מוחל על שיער יבש. בכמויות גדולות יותר PASTE יכול לתת לך ברק גבוה מאוד והרבה שליטה. אני גם רוצה להשתמש במוצר מאוד במשורה ככלי לתת ברק קצת טבעי וחלקות ללקוחות הזקוקים קצת דחיפה ברק, אבל לא רוצה להיראות כאילו הם לובשים מוצר בשיער שלהם.

בשורה התחתונה

אני יכול מאוד ממליץ MENSDEPT. קַו. כל המוצרים לחיות עד הציפיות הגבוהות שהיו לי עבורם. הם יעילים ויש מספיק מגוון בקו כדי להשיג כל סגנון מבלי להפוך מבלבל. המוצרים הם "נאה להפליא" באריזתם (לא סביר משהו שהאשה בחיים שלך הולך לנסות snag לעצמה), ניחוחות הם כל נייטרלי וקל, ואת נקודת המחיר עולה בקנה אחד עם אחרים מותגי סלון (כ -9 דולר לשמפו ולמרכך ו -14 דולר למוצרי הסטיילינג). החיסרון היחיד, כרגע, הוא שזה קו חדש ואתה יכול להיות לערער למצוא אותו (לחפש אותו במספרה עדינה יותר גברים סלונים), אבל אני חושד כי בקרוב לשנות. זה בהחלט שווה להסתכל מסביב. לְהוֹסִיף MENSDEPT. כדי וודי של Grooming ו מיטש על ידי פול מיטשל כאחד השורות של הגברים האהובים עלי.

אני רוצה גם להוסיף כי, אם אתה ספר או מעצב אופנה, MENSDEPT. מציעה כמה משאבים טובים להפליא כגון DVD barbering (ואת הספר הנלווה), טונות של נקודת המכירה של חומרים, וכן מדריך שיווק - כולם משאבים מצוינים מאוד יפה לעשות.

No Replies to "סקירה של MENSDEPT. Grooming מוצרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − 66 =