גברים גילוח עם אישיות M5 מגנום גילוח – insightyv.com

גברים גילוח עם אישיות M5 מגנום גילוח

לאחרונה יש לי את הידיים שלי על אישיות חדשה M5 Magnum Razor והתרשמתי. הדמיון העיצובי של תער זה הם כל כך קרוב ל Fusion ג’ילט, אני מופתע עורכי הדין של ג ‘ילט לא הסתער והפך את החברה לתוך אישיות לא רצויה (סליחה, לא יכולתי להתנגד). זה תער חדש הציע גילוח דומה פיוז ‘ן על חיסכון משמעותי.

עיצוב הדמיון

כמו פיוז ‘ן, M5 יש חמישה להבים על משטח הגילוח ואת להב יחיד על החלק האחורי של הראש עבור פיאות הזזה.

ה- M5 יש גם את הציר “מכחול” הסגנון אותו ראש, שחרור כפתור לדחוף כדי לשנות את מחסניות, ואת רצועת סיכה. רצועת הסיכה של M5 (אשר כמעט חסרת טעם, לדעתי) אינה כוללת את הרצועה הכחולה (גם חסרת טעם) שאומרת מתי לשנות את הלהב, אבל זה ההבדל הגדול היחיד. האכזבה הגדולה ביותר שלי היא כי Personna אינו מציע כרגע גרסה מופעל של M5 – רטט בתדר גבוה אולי נשמע כמו גימיק, אבל זה באמת עובד.

ביצועים

לא הבחנתי בשינוי משמעותי באיכות הגילוח שקיבלתי עם ה- M5 לעומת פיוז’ן, אלא שהפיוז’ן נראה כאילו הוא גולש קצת יותר על הפנים. התער נוח להחזיק ולהרגיש משוקלל כראוי. דבר אחד אהבתי על זה גילוח על פיוז ‘ן הוא להב גוזם בצד האחורי יש שומר קטן כדי לעזור למנוע nicks ואת להבי היו קצת יותר רחוק אשר עשה שטיפה קל.

אמנם אני לא תבחר את זה גילוח על גילוח פיוז ‘ן גילוח כוח, הביצועים זה דומה מספיק כדי לשקול. אם Personna יוצרת גרסה מופעל של M5 אני יכול לשקול את זה יותר חזק.

מחיר

אזור אחד שבו פרסנה M5 הגילוח הוא המנצח הוא בקטגוריה מחיר. גם פיוז ‘ן וגם את הידית M5 יעלה לך בסביבות 8 דולר, אבל ההבדל במחיר האמיתי הוא בלהבים.

חבילה של שמונה להבים M5 ממוצעים כ 15 $, ואילו חבילת שמונה להבי פיוז ‘ן הוא מעל 20 $. כמובן, המחיר הוא לא דאגה גדולה בשבילי כי אני יכול למתוח את השימוש של להב יחיד במשך חודשים על ידי הארכת החיים של הלהבים שלי.

ההמלצה שלי

אם אתה אוהב את הגילוח פיוז ‘ן גילוח, אבל המחיר הוא דאגה גדולה, לתת את Personna M5 לנסות. העיצוב והביצוע של סכיני גילוח דומים כל כך, המחיר יכול להיות הגורם המכריע העיקרי להחליט איזה מהם לרכוש. זכור כי הלהבים M5 לא יתאים פיוז ‘ן (ולהיפך)

אתר היצרן

No Replies to "גברים גילוח עם אישיות M5 מגנום גילוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.