איזה סוג של הבהרה או lowlights הם הטובים ביותר עבור השיער שלך?

מעצב שיער coloring clients hair with foils.

פיטר מילר / קולטורה / גטי

הבהרה (בשיער) מוגדרים כמו חתיכות מוארות של שיער כי הם בצבע בהיר יותר צבע טבעי או הבסיס שלך. Lowlights הם כמעט אותו דבר, רק חלקים כהים של שיער מתווספות לצבע השיער שלך. הטכניקות ליישום מדגיש ו lowlights הם כמעט אותו דבר. הבהרה ו / או lowlights ליצור הגדרה צבע השיער שלך, להאיר את צבע השיער משעמם או עכבר, או יכול לשנות לחלוטין את הצבע שלך, בהתאם הטכניקה שאתה מבקש. לעתים קרובות השיער שלך יבחר את הטכניקה שהיא הכי נוח עם או שהיא חושבת יעבוד הכי טוב עם סוג השיער שלך, אבל לדעת מה האפשרויות שלך יכול לתת לך רגל על ​​התייעצות צבע שלך. הדפים הבאים מתארים את ההבדלים בין טכניקות הדגשה של נייר, סיכה, וכובע.

02
של 04

לסכל או פסים

לְסַכֵּל Highlights

לסכל נקודות עיקריות.
דין ויסינג / פליקר

לסכל מדגיש או lowlights סביר להניח השיער הפופולרי ביותר הדגשת השיטה המשמשת כיום. חתיכות של רדיד משמשים להפריד את השיער כי יהיה צבעוני או מואר משערות כי לא ישתנה. לסכל הוא חומר הבחירה פשוט כי זה זול וקל מאוד לעבוד עם ולטפל. בדרך כלל אקונומיקה להאיר השיער משמש כדי להבהיר את השיער, צבע שיער (צבע שיער) משמש להכהות את השיער, למרות צבע השיער יכול לשמש גם כדי להבהיר שיער טבעי uncolored.

מדגיש מסולסלים הם בחירה פופולרית בגלל התאמה אישית של אפשרויות עבור שירות זה הוא אינסופי. מגוון רחב מאוד של טכניקות פותחו לאורך השנים באמצעות חתך ייחודי המיקום של foils. שיער יכול להיות waved ו פרוס באמצעות נייר כדי ליצור בדיוק את chunks, streaks, או חתיכות עדין שאתה רוצה. באמצעות טכניקה זו, מדגיש ו lowlights יכול להיעשות כדי להיראות טבעי יותר או נועז מאוד streaky.

סיבה נוספת זה שירות הדגשת הוא העדיף כי מדגיש ניתן למקם קרוב מאוד הקרקפת באמצעות לסכל ללא מקבל lightener ישירות על הקרקפת, הפחתת גירוי על הקרקפת ועל הפנים. זה יכול להיות שירות יקר יכול לקחת 2-4 שעות כדי להשלים את הדגש לסכל מלא, בהתאם לעובי השיער שלך ואת התוצאה הסופית הרצוי.

03
של 04

Bayalage הבהרה או lowlights

טִבעִי Bayalage Highlights

טבעי Bayalage הבהרה.
נטשד / פליקר

Bayalage מדגיש ו lowlights הם במהירות להשתלט על הדגשת שירותים salons בכל מקום, למרות הטכניקה כבר סביב מאז 1980. מדגעי Bayalage הם צבועים ביד חופשית או נסחף על השיער לפי שיקול דעתו של colorist. האפשרויות עבור bayalage מדגיש גם עצום מגוון של טכניקות bayalage הפכו פופולריים בשנים האחרונות. אין באמת דרך נכונה או לא נכונה כדי bayalage, נותן colorist שלך הרבה חופש יצירתי.

Bayalage מדגיש ו lowlights בדרך כלל לגרום טבעי יותר, מראה נשיקה ראשון מאשר מדגיש לסכל והם אופציה פופולרית לסיום צבע השיער אומבר. בגלל התוצאות הם עדינים יותר מאשר מדגיש לסכל, מדגיש bayalage לעתים קרובות לגדול בצורה חלקה יותר ללא קו ברור של תיחום כי אתה מקבל כאשר מדגיש הסגיר ו lowlights לגדול.

סט מיומנות של מעצב אופנה שלך הוא המפתח כאשר מבקש שירות הדגשת bayalage. זה בהחלט כמו אמנותית כמו מיומנות, ו coloristist לא מקצועי יכול בקלות להרוס את צבע השיער שלך עם הדגשה bayalage במקומה.

04
של 04

כובע הבהרה

איזה סוג של הבהרה או lowlights הם הטובים ביותר עבור השיער שלך?

קאפ מדגיש הם דינוזאור של השיער הדגשת טכניקות ולא משמשים לעתים קרובות בסלון המודרני. שיטות הדגשת שווי לנצל את הכובע הדגשת כי הוא הניח על הראש. חתיכות קטנות של שיער הם משכו ואז דרך הכובע באמצעות וו הדגשה קטנה. רק השיער שנמשך דרך הכובע חשוף למבהר השיער או להלבין. מדגיש Cap יש גם המכונה "שיער פרוסטד".

בעוד כובע מדגיש יכול להיראות נחמד מאוד והם הרבה פחות יקר זמן רב יותר מאשר לסכל או bayalage מדגיש, האפשרויות מוגבלות עבור התאמה אישית שלך שירות הדגשת וקבלת קרוב הקרקפת יכול גם להיות בעיה עם מכסה. שיער ארוך ומתולתל יכול להיות קשה למשוך דרך כובע, ואפשרויות הצבע שלך מוגבלים צבע אחד בלבד עם מדגיש מכסה. אתה סוג של "לקבל מה שאתה מקבל" כאשר אתה הולך המסלול הכובע.

No Replies to "איזה סוג של הבהרה או lowlights הם הטובים ביותר עבור השיער שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 − = 7