מחכה השיער הטבעי שלך Loc? גלה כמה זמן זה ייקח

מחכה השיער הטבעי שלך Loc? גלה כמה זמן זה ייקח

זה יכול להיות מעורר יראת כבוד לראות מישהו עם ראש מלא של עבים, בריאים locs נגרר על גבה. אתה חושש ליום השיער שלך נראה אותו דבר, אבל כמה זמן זה באמת לוקח לגדול locs? אילו גורמים משפיעים על כמה מהר או לאט לאט locs שלך יתפתח?

כמה זמן ייקח השיער שלי למקום?

תהליך של "נעילה" השיער ואת התהליך של אלה locs התבגרות הם לא אותו דבר.

המיקומים שלך יתפתחו ויתפתחו זמן רב לפני שהם למעשה בוגרים, או מושרשים.

מסגרת הזמן של תהליך נעילה, אשר קורה הראשון, יכול לנוע בין שישה חודשים לשנה אחת. ישנם מספר גורמים אשר תורמים כמה זמן ייקח את tresses כדי לאתר.

מרקם שיער

באופן כללי, את הסמיך עבה יותר מפותל השיער הטבעי שלך, מהר השיער שלך יהיה במקום. שיער זה נחשב בדרך כלל "סוג 4" במערכת הקלדת שיער יהיה הרבה יותר קל לנעול מאשר "סוג 2" או אפילו 3. בעוד אנשים עם שיער ישר או גלי יכול להשיג locs, הם עשויים להזדקק קצת עזרה במחלקת המוצר. במקרים מסוימים, מוצרים שאינם בריאים מאוד לשיער, כגון דונג, משמשים כדי להחזיק מרקמים משוחררים יחד. טקסטורות שיער רופף יכול להימשך עד שנה כדי לאתר באופן מלא, בעוד טקסטורות שיער קינקי יכול להשיג locs בתוך מספר חודשים.

סגנון Starter Loc

יש כמה תסרוקות כי יתחיל אותך על הכביש כדי locs.

פאלם רולס, שתי גדילי פיתול, הצמות הפרט וסלילי מסרק הם כל הדרכים היעילות כדי להתחיל את תהליך נעילה. אתה יכול גם לנוע ימינה לתוך מראה לוק עם תהליך כמו מנעולים אחות - השיער לא ממש לאתר במשך זמן מה, אבל זה יופיע ממוקם. חזק יותר את סגנון המתנע, מהר השיער שלך יהיה במקום.

אם המרקם של השיער שלך הוא גלי, ייתכן שתרצה לבחור צמות כסגנון המתנע כי פיתולים ולחמניות יכול להתפרק בקלות כאשר אתה שמפו ואת מצב השיער שלך.

טיפול וטיפול

Locs לעשות הכי טוב כאשר נותר לבד כמה שיותר. למרות חלק שמירה על מיקומים בריאים ונקיים היא ניקוי רגיל והתניה (בניגוד כמה אמונות של אנשים), אתה לא צריך להגזים החפיפה והתניה מוקדם בתהליך נעילה, במיוחד אם השיער שלך הוא לא מפותל היטב מלכתחילה. השתמש ניקוי לחות, אבל ייתכן שתרצה לדלג על חלקלק, שמנת מזגנים עד locs שלך הם בטוחים יותר ופחות סביר להתפרק תחת זרם מקלחת רגיל או עם הפעולה של פשוט לשפשף את הקרקפת.

תחזוקה

בסופו של דבר תמצא לוח זמנים retwisting שעובד עבור קבוצה של locs שלך, אבל כמו עם טיפול וטיפול, אתה יכול לקבל יותר מדי של דבר טוב. Retwisting לעתים קרובות מדי יכול לדלל את locs שלך, אז רק retwist בעת הצורך; בתחילת המסע שלך במקום, זה עשוי להיות פעם או פעמיים בחודש. דבק לשגרה הידוק השורשים שלך - במקום לנקוט מדי פעם, אקראי גישה - יעזור locs שלך לפתח בצורה בריאה.

תרגול סבלנות

מחכה חודשים או אפילו שנה עבור השיער שלך למקום יכול להיראות כמו הרבה זמן, אבל חלק גדל locs הוא להעריך כל שלב של המסע.

תלמד הרבה על השיער שלך לאורך הדרך, ואולי אפילו תוכל לחנך אחרים על מה הם locs ואת הטיפול והאכילה של אותם. אתה יכול גם להיות השפעה חיובית על מישהו שהוא לא בטוח אם היא רוצה לקחת על עצמו את המשימה של גדל locs. תהנה בכל שלב של התהליך ולפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה אחד עם שיער מעורר קנאה.

No Replies to "מחכה השיער הטבעי שלך Loc? גלה כמה זמן זה ייקח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =