סקירה של המלך של גילוח Hyperglide גילוח

סקירה של המלך של גילוח Hyperglide גילוח

כשמדובר סכיני גילוח, בימים אלה לא ראיתי הרבה חדשנות אמיתית. עבור רוב החברות, כך נראה, חדשנותפירושו הוספת להב נוסף למחסנית הגילוח. בֶּאֱמֶת? אף אחד לא באמת צריך שישה להבים גוררים על הפנים שלהם. אני מודה, לא ציפיתי הרבה כאשר אני stumbled על המלך של גילוח Hyperglide גילוח - סכין גילוח אשר מבטיח גילוח מדהים ללא קרם גילוח.

 כן, אתה קורא את זה נכון - ללא קרם גילוח. בחוסר רצון, החלטתי לשים את הטענה למבחן ואני חייב להודות התרשמתי במהלך הסקירה שלי של המלך של גילוח Hyperglide Razor.

עיצוב ידית

לפני שאני נכנס לפרטים של הגילוח, בוא נדבר על העיצוב של התער. במבט ראשון, חשבתי שזה תער לנשים לגלח את הרגליים. צורת העצם של התער היא בהחלט שונה, כמעט "יפה" במובן מסוים, אבל לא מעל הדף כמו כמה בשוקי ההמונים שם בחוץ. אני רוצה לראות את זה בשחור במקום לבן, אבל זה רק העדפה הצבע האישי שלי. המחסנית מתאימה בקלות לחלק העליון של הידית, שם היא מונחת על ציר גומי המספק את הציר של המחסנית. אני תוהה כמה זמן זה יהיה גומי להחזיק מעמד, אבל אני מניח הזמן יגידו. בסך הכל, התער נוח להחזיק ולא מרגיש זול בכלל.

עיצוב מחסניות

זה המקום שבו המלך של גילוח Hyperglide גילוח באמת מראה כמה חדשנות.

 חמש הלהבים על התער מוקפים במשטח המכיל חומר סיכה אשר, כאשר הוא מגיע במגע עם מים, יוצר משטח חלקלק מאוד (אשר, עבור רובנו, כמעט מבטל את הצורך קרם גילוח נפרד). אתה לא יכול לחשוב שזה נשמע חדשני כמו רוב סכיני גילוח כללו רצועת סיכה מאז 1970 המאוחרות, אבל זה.

 שלא כמו רוב מחסניות, רצועת סיכה מתחיל לפניהלהבים. משמעות הדבר היא הפנים שלך הופך משומן לפני להב מתחיל לגלח את הפנים שלך. זה רצועת סיכה לעשות את הדרך הנכונה. אני מאמין כי רצועה זו על רוב סכיני גילוח אחרים (אשר מניחים את הרצועה אחרי הלהבים) היא בהחלט גימיק שיווקי חסר טעם (בדומה לתוספת של להבים נוספים), אבל בהייפר גלייד, רצועת הסיכה עוזרת, ואני מעז לומר, . כמובן, המחסנית כוללת חמישה להבים (ואת להב גוזם על הישבן). הם יכלו להגיע עם ארבעה להבים, אבל אפילו מלך של shaves צריך לשמור על קשר עם ג 'ונס, אני מניח.

הגילוח

כשהתגלחתי לראשונה בתער הזה, ללא קרחת גילוח, כמעט הזדעזעתי. ציפיתי לתוצאות נוראות. ואכן, בפעם הראשונה שעברתי את התער על פני, הוא אפילו לא הרגיש כאילו הוא עושה משהו, אבל כשהושטתי את ידי והרגשתי את הפנים שלי, זה היה חלק. המשכתי לגלח את כל הפנים שלי, ללא קרם גילוח, והתוצאה היתה דומה לגלח שאני מקבל באמצעות שלי פיוז 'ן ProGlide Gillette עם קרם גילוח קנון. התער הזה מרשים אותי, ואני לא מתרשם בקלות. עיצוב מחסנית בהדרגה לוחץ כל להב קצת קרוב יותר לעור, מתן לגילוח קרוב מאוד.

 מצאתי את הלהבים להיות די חדה ויעילה גם כן. הלהב גוזם על הצד האחורי של המחסנית עבד גם כן, אבל הייתי עושה את זמירה לאחר גילוח את שאר הפנים שלך הוא עדיין חלקלק.

זמינות

למרבה הצער, סכיני גילוח אלה עדיין אינם זמינים בכל מקום בארצות הברית, אך ניתן להזמין אותם באופן מקוון (מאתר האינטרנט של King Of Shaves) והם זמינים בחנויות יעד ברחבי ארצות הברית. ניתן גם להזמין אותם אמזון. ב טארגט, את הידית עם להב אחד קמעונאית עבור 12.49 $, בעוד מחסנית שלושה להב נמכר גם עבור 12.49 $ (או 4.16 $ לכל הלהב). חלקם עשויים למצוא את המחיר לכבות, אבל אתה יכול לחסוך כמה דולרים אם אתה לדלג על קרם הגילוח, אשר אתה בהחלט יכול לעשות עם זה תער.

שורה תחתונה

כן, אני מודה שאני אוהב להשתמש קרם גילוח גדול, אפילו עם סכין גילוח זה, סביר להניח להמשיך לעשות זאת.

 עם זאת, המלך של גילוח Hyperglide Razor עשה עד הבטחה של מתן גילוח מעולה ללא הכנת גילוח (גילוח לאחר המקלחת שלך, תוך שימוש בטכניקה גילוח נאות) לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אני בהחלט יהיה להרים כמה אלה עבור נסיעות חדר הכושר ואני בהחלט להוסיף את זה רשימה של סכיני הגילוח הטובים ביותר בשוק.

No Replies to "סקירה של המלך של גילוח Hyperglide גילוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 56 = 66