גידול hipster בירד וכיצד להיות הכי טוב שלך

גידול hipster בירד וכיצד להיות הכי טוב שלך

גידול זקן היא דרך מהנה וזולה כדי לרענן את המראה שלך אבל זכור זקן הוא לא עבור כולם. לא כל הגברים יש את השיער הפנים כדי לתמוך בזקן, וכמה יהיה כבוי על ידי תחזוקה זקן דורש. היופי של גידול זקן הוא שאתה יכול לקצץ ולעצב אותו במגוון דרכים, וכמובן, אם אתה עייף מזה אתה יכול לגלח אותו בתוך דקות.

הזקן hipster הוא מגמה גדולה צריך להישאר בסביבה במשך זמן מה.

סגנון זה של זקן הוא ארוך ומלא, והוא משולב לעתים קרובות עם תספורת pompadour נקי. זה סגנון של זקן יש אפילו בחור העיר slickest נראה כמו lumberjack. רק להסתכל מסביב ברוקלין אופנתי.

אז אם אתה מתגעגע זקן hipster, הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא איך בדיוק אתה הולך על גידול זקן. ובכן, התשובה הקצרה היא פשוט להפסיק גילוח. אבל יש בזה יותר מזה.

לבדוק את המים

כדי לגדל זקן גדול כראוי בלי להיראות כמו רוצח סדרתי, אתה חייב להיות מסוגל לגדל זקן מלא מלכתחילה. כדי לקבוע אם אתה יכול לגדל זקן הגון, פשוט להפסיק גילוח במשך כמה שבועות. אבל לפני שאתה מפסיק, לעשות אחד לסגור קרוב האחרון כדי לוודא את כל הצמיחה החדשה מגיעה באופן שווה. לאחר מכן לבחון את הצמיחה. האם זה מלא ומפוזל באופן שווה או שזה טלאי? אם הצמיחה היא שטח החוצה או scraggly, את זקן מלא hipster לא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר שלך.

כמו כן, יש לציין כי כמה מקומות עבודה מקדירים על שיער פנים עבות או לא מסודר, אז זה כנראה הכי טוב לבדוק עם המעסיק שלך לפני שאתה מתחיל להיות מזוקן.

להיות סבלני

זקן גדול וגדול יכול להימשך כמה חודשים. אתה תעבור שלב שבו אתה עלול להיראות קצת מבולגן. זה יהיה גם לגרד במשך כמה שבועות.

תחזיק מעמד. כדי להנמיך את הגירוד, אתה יכול להשתמש בשמפו עדין ומרכך לחות עם קרם או שמן זקן כמו ג 'ק Black Nourishing Oil. ברגע שאתה עושה את זה דרך לשלב לגדול, שמירה על זקן הוא פשוט למדי ופשוט.

שמור את זה מטופח

עד הזקן שלך מקבל מספיק זמן כדי לכסות את הצוואר שלך, אתה צריך לשמור על הצוואר מגולח נקי. השתמש בעיקול הצוואר כמדריך שלך ופשוט לגלח הכל מתחת לנקודה זו. דרך נוספת לדעת היכן להתחיל לגלח את הצוואר היא להניח שתי אצבעות מעל התפוח של אדם ולהתחיל להתגלח שם. להשקיע קליפר טוב, כמו הורים אנדיס, כדי לשמור על דברים חתוך. זה רעיון טוב עבור זמירה הראשונה לחפש את השירות של ספר מקצועי שיכול להראות לך איך לקצץ זקן שלך כראוי בבית אז זה ישפר את הצורה של הפנים שלך. צפה מקרוב כדי שתוכל לשמור על הצורה בבית. האם הספר שלך להראות לך איך שצריך לקצץ את הזקן שלך ביד חופשית (ללא שומר על קליפר) כי זקנים יותר דורשים קצת זמירה יד חופשית. אבל מאז מלאות שופע הוא סימן ההיכר של זקן hipster, אתה לא צריך לקצץ לעתים קרובות מדי או תאבד את המראה הזה. אתה יכול גם להשתמש מסרק זקן כדי להפוך אותו נראה מלא ומטופח.

צחצוח בכיוון שבו אתה רוצה שהזקן ייפול.

לשמור על זקן שלך

טיפול בזקן שלך הוא פשוט יחסית. כדי לשמור על זקן ארוך רך לניהול, תצטרך שמפו ולמצב אותו כראוי. ישנם מוצרים המיוצרים במיוחד עבור זקנים, אבל שמפו ומרכך אתה משתמש על הראש שלך בדרך כלל עובד בסדר גמור. מרכך חופשה או שמן זקן מוסיפים רכות ויכולת ניהול. אם הזקן שלך אפור ואתה רוצה להנמיך את האפור, ישנם כמה מוצרים צביעה זקן, כמו רק לגברים, על השוק. בצע את ההוראות בדיוק וודא שלא להשאיר את המוצר זמן רב מדי עבור תוצאה טבעית יותר.

No Replies to "גידול hipster בירד וכיצד להיות הכי טוב שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 1 =