מדהים ביותר טבעי מבט Highlighting מגמה

מדהים ביותר טבעי מבט Highlighting מגמה

יש הרבה אפשרויות להדגשת השיער שלך. מאת chunky מדגיש יד צבוע bayalage מדגיש וכל סוג של הדגשת סוכל בין לבין, זה יכול להיות קשה לבחור את הטכניקה כי יהיה הכי טוב עבור סוג השיער שלך. ובכן, לא כדי לגרום לבלבול יותר, אבל בואו להוסיף טכניקה נוספת בתערובת זה משתלט על עולם השיער: babylights.

Babylights הם האחרונה שיער הדגשת טכניקה כי מנצל לסכל או bayalage (ציור ביד) כדי ליצור מראה יפה טבעי מבט.

הטכניקה היא לא ממש מתנפץ כדור הארץ, למעשה, זה באמת לא שונה מאוד מן מדגיש לסכל רגיל או מדגיש bayalage מודרני יותר כי אתה כבר מקבל כבר שנים. הדבר שמייצר את הבילטים הוא זה שמפריד בין הריבועים. Babylights נוצרים באמצעות מקטעים מיקרו; קטנטן קטעים זעירים של שיער מודגשים יצירת בהירים יותר בהירים מאוד טבעי מבט הדגשת אפקט. זה לוקח הרבה סבלנות ותשומת לב לפרטים על ידי colorist מיומן כדי לקבל babylights בדיוק.

Babylights ניתן להוסיף בכל רחבי הראש או אסטרטגית מסגרת את הפנים או להוסיף בהירות בדיוק היכן הרצוי. בדרך כלל תינוקות מרוכזים סביב הפנים כדי להאיר את השיער שלך דרך החלק העליון / הכתר של השיער שלך לתת זוהר טבעי מנשק השמש. כי הם גם בדרך כלל לא יותר משני גוונים בהירים יותר צבע הבסיס שלך, babylights ניתן לעבד באמצעות lightener עדין ותוצאות פחות נזק לשיער שלך.

אלה מדגיש מיקרו נהדרות ליצירת עומק וממד, אבל לא נותנים את המונח "מיקרו" לבלבל אותך על הזמן או העלות של אלה מדגיש. בגלל הסעיפים ממוקמים בקפידה כל כך קטן, הצבת babylights בדרך כלל לוקח יותר זמן מאשר מדגיש המסורתית. אתה יכול לצפות מינוי babylights לקחת יותר זמן ועלות יותר מאשר הדגשה המסורתית.

מדגיש Babylights ניתן למקם על כל צבע השיער. האפקט נועד להיות עדין וטבעי כמו צבע השיער הטבעי של הילד בסוף הקיץ כיף בחוץ. כאשר Babylights מוחלים על צבע השיער הטבעי, תולדה היא חלקה, המאפשר תחזוקה נמוכה יותר זמן בין פגישות צבע.

No Replies to "מדהים ביותר טבעי מבט Highlighting מגמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =