האם גברים מוצרי סטיילינג מ Hanz דה Fuko שווה את הכסף?

האם גברים מוצרי סטיילינג מ Hanz דה Fuko שווה את הכסף?

מוצרי הסטיילינג של גברים יכולים לעתים קרובות להיות רגילים, בעוד שימושי, לא מרשים. זה לא כך עם מוצרים מבוססי הנץ דה פוקו בקליפורניה. המשימה של הנץ דה פוקו היא ליצור קו של מוצרי טיפוח שיער אורגניים כי הם גם יעילים. זה לא תמיד משימה קלה.

גם אם אתה פחות מודאג לגבי דברים להיות "אורגני" או "טבעי," מוצרי טיפוח השיער בהחלט צריך להיות יעיל.

לשם כך, האנץ דה פוקו אינו מאכזב. אתה יכול גם להעריך את המוצרים האלה מיוצרים בארה"ב (למרות השם המפואר) וכי הם לא נבדקו על בעלי חיים.

שמפו טבעי

זה הפך לאחד האהובים עלי שמפו. המוצר עושה עבודה נהדרת של ניקוי השיער והקרקפת וזה שוטף משם לחלוטין. לשמפו יש ניחוח נעים מאוד שאינו מתמהמה לאחר שהוא שטוף.

רשימת המרכיבים קוראת יותר כמו מתלה ספייס עם דברים קטנים וטעימים כמו מרווה, אקליפטוס, נענע, תלתן, תפוח וכתום.

שמפו זה הוא גם ללא סולפטים ו parabens אשר אומרים כמה עלול להגביר את הסיכון לסרטן. עם זאת, יהיה לך קשה לחסל את הכימיקלים האלה מהחיים שלך לחלוטין. זה מגע נחמד כי Hanz דה פאקו שמפו טבעי הוא חופשי מהם.

אני לא בטוח בדיוק מה תפוחים ורימונים יעשו על השיער שלי. מה שאני כן יודע זה שהשמפו מנקה היטב ומשאיר את השיער שלי בר-שיער ובזוהר נאה.

מרכך טבעי

כמו שמפו טבעי, המרכך הטבעי של הנץ דה פוקו ללא סולפטים ופרבנים. אני אוהב את המרכך כי זה משאיר את השיער מרגיש סמיך וממוזג, אבל זה שוטף משם נקי מבלי להשאיר כל הצטברות כבדה.

מצאתי את זה מאוד מתאים לשיער עדין וזה נראה למעשה לעזוב את השיער שלי מרגיש קצת יותר עבה.

למרכך יש גם בעיטה קטנה של מנטול.

קרם Scheme

זהו מוצר ייחודי המציע אחיזה בינונית ובוהק טבעי יותר. זה עובד טוב מאוד עבור סגנונות אלה "ראש המיטה" סגנונות. זה גם עובד היטב עבור כל סגנון שבו אתה מחפש להחזיק בינוני, גמיש.

מצאתי את עצמי תופס Scheme קרם לעתים קרובות יותר מאשר רוב הדברים האחרים בארסנל שלי. אני אוהב את האופן שבו הוא מחזיק את השיער היפה שלי ונותן לי קצת ברק ללא תחושה כבדה, שמנונית של הרבה קרמים אחרים. האחיזה נמשכת כל היום והיא לא מאבדת שליטה בימים לחים אלה שאנו נהנים כל כך לעתים קרובות בדרום.

שעוות הכלאה

רוב החבר 'ה הממוצע יראה את המונח "שעווה הכלאה" וללכת, "אה?" אנחנו פשוט קוראים לזה פומיד מים מבוסס לעשות דברים פשוטים.

בסולם של אחד עד עשר, שעווה הכלאה מציעה להחזיק גורם ברק של כ שמונה. אני אוהב את המוצר הזה עבור עיצוב מלוטש, מראה קלאסי. זה גם בונוס כי זה לא שמנוני, אז זה יהיה לשטוף את נקי.

כמו רוב האנץ דה פוקו, המוצר בעל ניחוח קליל ונעים.

שינוי Pomade

בן דוד של שעווה הכלאה, שינוי Pomade מציעה אחיזה דומה, אבל עם ברק מעט גבוה יותר. מוצר זה נהדר אם אתה מחפש את זה "rockabilly" נראה איפה ברק גבוה הוא הרצוי.

בעוד המוצר הוא שמנוני במקצת, מצאתי כי זה שוטף בקלות.

חוֹל טוֹבְעָנִי

כאן אנו מתחילים להגיע אל הדברים המעניינים באמת בקו חאנז דה פאקו. חול טובעני הוא ייחודי בכך שהוא נותן את השיער להרים גדול נפח תוך ספיגת שמן. הוא מציע גימור מט עם אחיזה בינונית ונותן מרקם מדהים - אפילו בשיער עדין, צולע.

המוצר נשאר גמיש לאורך כל היום, כך שאתה עדיין יכול להזיז את השיער שלך אם אתה רוצה. המרקם של המוצר הוא מעט מחוספס, אז זה באמת נותן שיער לגמרי מט, מרקם מאוד לסיים. עם זאת, הוא קל משקל מוזר - זה נהדר עבור אלה שאוהבים את שערם "בבוקר שאחרי".

זהו מוצר ייחודי באמת ועכשיו הוא אחד שלי "חייב שיהיו ברשותך".

שעווה ספוג

המוכר הגדול ביותר של מוצרי Hanz דה Fuko הוא שעווה ספוג.

הוא מציע ברק נמוך מאוד לסיים גבוהה להחזיק. החזק נשאר גמיש לאורך כל היום והוא אופציה טובה עבור אלה שמחפשים אחיזה חזקה שנותרת.

אני אוהב להשתמש בזה ליצירת הפרדה נחמדה בסגנונות בינוניים עד קצרים. נוסחה ייחודית נוספת, זו גם אופציה נהדרת מאוד לגברים עם שיער עבה יותר אשר זקוקים לשליטה מוצקה.

הטוב, הרע והכיף

הטוב: Hanz דה Fuko עושה כמה מוצרים בסדר - הם כולם יעילים וחלק מהמוצרים הם ייחודיים למדי. ניסוחים טבעיים הם מושך ואתה צריך להעריך את הרבגוניות (ופשטות) של קו המוצרים. האריזה מינימלית וניתנת למיחזור.

הרע: המוצרים הם pricey קצת. עם זאת, הם גם מרוכזים למדי, אז אתה מקבל קצת יותר באנג עבור הכסף שלך.

הכיף:בתור הערה צדדית, ייתכן שתרצה גם לבדוק את ערוץ YouTube המשעשע והאינפורמטיבי, Slikhaar TV. האחים התאומים אמיל ורסמוס אלברכטאן ילוו אתכם בכל דבר, החל משימוש בברזל שטוח כדי לעצב את קויף שלכם עם הנפקות של האנץ דה פוקו. אנגלית היא לא השפה הראשונה שלהם, מה שהופך את קטעי וידאו יותר משעשע - זה שווה להסתכל אם אתה צריך קצת השראה סטיילינג.

No Replies to "האם גברים מוצרי סטיילינג מ Hanz דה Fuko שווה את הכסף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 − 52 =