חבר ‘ה: חמישה כללים עבור יום החתונה grooming

חבר 'ה: חמישה כללים עבור יום החתונה grooming

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים (והקדחתניים) שאדם יעבור ויראה את הטוב המוחלט ביותר שלך הוא קריטי. תחשוב על זה. אתה תצולם מאות פעמים ותמונות החתונה הן משהו שאתה תהיה גאה (או רדופים) במשך שארית חייך. טוב יום החתונה grooming הוא חיוני, תספורת גדולה וגלח נקי הם חובה. הנה חמשת הכללים שלי עבור החתונה יום grooming.

1) הימנע מגמות

ליום החתונה, חשוב להיצמד לסגנון נצחית כגון חתך קלאסי, חתך שכבה או חתך קיסר. זכור, תמונות החתונה שלך ייראה במשך עשרות שנים (אני מקווה) כך התספורת האופנתי של היום עשוי להפוך את התמונות האלה נראה מתוארך בשנים הבאות. ודא הסגנון שלך הוא קלאסי והצבע שלך הוא טבעי.

2) גילוח

אם זקן הוא חלק מהמראה הרגיל שלך, שמור אותו - רק לוודא שהזקן שלך מטופל כראוי ושהגילוח שלך נקי על הלחיים והצוואר. אם אתה בדרך כלל ספורט מגולח נקי או מבט מחוספס, ללכת עם הגילוח נקי. פנים מגולח כראוי יגרום לך להיראות מטופח טרי.

טיפ: דרך מצוינת לוודא שאתה groomsmen שלך נראית נהדר היא להזמין לקצץ לגלח עבור הקבוצה בבית הספר high-end הספר. גילוח מקצועי הוא דרך מצוינת לבעוט את יום החתונה שלך עושה מתנה גדולה עבור groomsmen.

3) קבל תספורת שבוע לפני החתונה

אלא אם כן יש לך שיער קצר מאוד, אתה רוצה לקבל לחתוך בערך שבוע לפני החתונה (עבור בחורים עם שיער קצר באגרסיביות, לעשות את זה יומיים או שלושה לפני).

זה ייתן את הזמן כדי להירגע קצת לפני החתונה (וגם לתת לך זמן התאמות אם לחתוך הוא לא מושלם). אם בסופו של דבר עם קו שזוף על הצוואר שלך, לקבל קצת שמש לפני החתונה. בבוקר של החתונה, להיכנס לגלח הצוואר ואת פאות הלחי.

4) קבל את השיער שלך לחתוך על ידי Pro מתובל

תספורת החתונה שלך היא לא סוג של תספורת שאתה מקבל על הסלון קוצץ שרשרת סלון או קצב אתה בדרך כלל הולך.

לחפש את שירותיו של מקצוען במספרה גבוהה או בסלון של גברים. מצפה לשלם יותר עבור תספורת זו ממה שאתה יכול להיות רגילים, אבל העלות הנוספת יהיה שווה את זה. ודא שאתה לספר את הספר או מעצב אופנה אתה מקבל תספורת לחתונה שלך, כך שהם ישלמו תשומת לב נוספת לפרטים. שאל אותם כדי להראות לך איך לסדר את השיער שלך כראוי (ואיזה מוצרים להשתמש) עבור היום הגדול.

5) קבל קצת לישון

לתכנן את מסיבת הרווקים כמה ימים לפני החתונה אז אתה לא עייף (או Hangover) ביום החתונה. בלילה שלפני היום הגדול, ללכת לישון מוקדם להתעורר בזמן כדי לוודא שאתה נראה טוב rested ויש לי מספיק זמן לגלח ולחתוך כראוי. כמו כן, לשתות הרבה מים בימים המובילים עד החתונה כמו זה יעזור לשמור על העור שלך נראה נהדר.

להתחתן זה עניין גדול עבורנו, אבל זה אפילו יותר חשוב עבור הכלה. מראה עם גילוח נקי תספורת גדולה הם רק שני הכללים ליום החתונה grooming. אל תשכח להביא לה גם פרחים. היא תזכור זאת.

No Replies to "חבר 'ה: חמישה כללים עבור יום החתונה grooming"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1