בדיקת המציאות: להיות מעצב שיער היא לא כל Glitter ו זוהר | insightyv.com

בדיקת המציאות: להיות מעצב שיער היא לא כל Glitter ו זוהר

להיות קוסמטיקאי היה תמיד חלום של חלום בשבילי. התחלתי להשתמש בברזל מסתלסל הרבה לפני שהייתי נער, עשיתי את השיער שלי לנשף, וחברותי של האחיות הקטנות הסתדרו מאחורי דלת הדירה שלי כדי שיסמנו את שערן לכל ריקוד ותפקוד. כשהייתי בשנות העשרים המוקדמות שלי, הייתי מעצב שיער לחתונות של החברים שלי, ואז חברים של חברים. בסופו של דבר, חיפשתי את עצמי על מנת לסדר את השיער על ידי זרים גמורים, ובדחיפה של חבר ומורה ארוך, החלטתי להיות קוסמטיקאי בגיל 30.

זרקתי את זנבי בבית הספר ליופי מהיום הראשון. פשוטו כמשמעו. שלושה חודשים לתוך בית הספר ליופי התנדנדתי כאילו הייתי בן מאה בכאב נורא ממקרה של בורסיטיס מגעיל במפרקי הירכיים שלי. זה היה נורא.

למדתי מהר כי ברסיטיס היה הראשון בשיעורים רבים הייתי ללמוד על עבודה בתעשיית היופי. זה לא זוהר כמו שזה נראה בחלום הצינור. לא נורה על ידי ארוך.

בעוד אני לא מעודד מישהו לעבוד בתחום הקוסמטיקה, יש כמה דברים שאני, וכמה מעצבים שדיברתי איתם, הלוואי שידענו על “עבודה” לפני שאנחנו צולל בראש הראשון. למען האמת, למרות הכל ברשימה זו, מעצב שיער גדול יש כל כך הרבה תשוקה על העבודה שהיא עושה את האנשים שהיא נוגעת כי השיא של העבודה הרבה outshine את lowlights (משחק מלים המיועד).

לִסְגוֹר up hairstylist cutting hair in hair salon

תמונות של Hero Images / Getty

עבודה בקוסמטיקה יכולה להיות כמה שעות נוצצות למדי. אנשים בדרך כלל מקבלים את השיער שלהם כאשר הם לא עובדים, כלומר בוקר מוקדם, ערבים, ובסופי שבוע הם הנורמה. מוקדם בבוקר בשבת הם אופייניים, במיוחד אם אתה נכנס לעבודה החתונה, ועבודה בשעה מאוחרת כמו 10:00 הוא נורמלי לחלוטין בלילה בבית הספר.

בצד פלוס, לאחר שאתה שם את הזמן שלך והקים לקוחות מוצק טוב, הגדרת שעות נוחות יותר היא אופציה, אבל רק לעתים רחוקות עושה תסרוקת לברוח לילות וסופי שבוע. אם חשבתם שהקפה הוא שירות חינם ללקוח, טעיתם. זה שומר על סטייליסטים בכל מקום ער.

לקבלת נקודות בונוס עם הסטייליסטית האהובה עליך: המתנה של כוס גדולה של קפה יהיה כנראה לעשות את היום שלה.

02
מתוך 10

הגוף שלך יכאב

הכתף

BSIP / UIG / Getty

כפי שלמדתי מוקדם בקריירה שלי קוסמטולוגיה, כאבים וכאבים של עומד על הרגליים כל היום ואת התנועה החוזרת ונשנית של חיתוך, צביעה, שיער סטיילינג יגרום לגוף שלך כאב. אני נלחם באופן אישי בורסיטיס הירכיים שלי tendonitis שלי פרק כף היד, ואת הכתף במשך שנים. לרבים מחברי הסטייליסטים היו ניתוחים במנהרה הקרפלית, החלפת כתפיים, דלקת פרקים ושנים של פיזיותרפיה כדי להילחם בבלאי על גופם. לוקח פסק זמן לרפא היא לא אופציה עבור מעצב אופנה שצריך להתפרנס.

“כאבי גב גדולים מהיותי קצרים מדי, הידוק ביד החיתוך שלי כל כך רע למקום שבו אני לא יכול לטקסט טוב מאוד, להשתמש בכלי לאכול, או לאחוז סל קניות”, היו כמה כאבים וכאבים משותפים על ידי מעצב שיער אודרי סאדלר הולסינגר.

03
מתוך 10

לעניים שלך הרגליים

אם כבר מדברים על הגוף שלך פוגע, שמרתי חריץ מיוחד ברשימה זו עבור הרגליים, במיוחד. לא רק את הרגליים כואב בסוף יום ארוך, אבל הלחץ שתשים על הרגליים במשך שנים של עבודה ייקח את האגרה. אם אתה רק צריך להיות חמוד ללבוש עקבים לעבודה, אתה צפוי לשלם מחיר כבד לטווח ארוך. אה, ואם אתה רוצה ללבוש סנדלים או כפכפים, להיות מוכנים הרגליים הכואבות שלך גם להיות זריקה. כל כך זוהרת.

04
מתוך 10

לחבק את הפנים שלך ואת החיצוני Sasquatch

הו, ההנאות שבאו הביתה אחרי יום ארוך ושופכים את השיער של כל מי שעבדת כל היום כמו אבק פיות מתפשט. 

“הייתי אומר שהחלק הכי לא נעים הולך הביתה ועדיין יש לך את כל הלקוחות שלך משיער היום על כל גופך, כולל בחזייה שלך, “הסטייליסטית דיינה בי שיתפה אותי.

תמצא שיער במקומות המוזרים ביותר כאשר אתה מעצב שיער כולל, אך לא מוגבל, את החלק הפנימי של החזייה שלך, הגרביים שלך, ארוחת הצהריים שלך, ואת הארנק שלך. אבל להסתכל על הצד החיובי, למצוא את השיער שלך מזון במסעדה הופך הרבה פחות מגעיל כאשר אתה רגיל להיות מכוסה בו. וחוץ מזה, סביר להניח שמישהו ששפך אותו בכל זאת.

05
מתוך 10

הזכרתי את הבאגים?

אתה צפוי להיות נושא של באג חדשות לפחות פעם אחת את הקריירה שלך כמו hairstylist. למרות שאני יכול לומר אחרי יותר מ 7 שנים בענף, אני עדיין צריך לגלות מקרה (אני חושב שאני אחד המעטים), היו לי לקוחות רבים באים אלי על עצות כינים בראש. רוב הסטייליסטים יגידו לך שהם גילו כינים רבים פעמים בקריירה שלהם. טיקים הם עוד באג נפוץ למצוא על ראשי הלקוחות שלך, וזה חשוב כי אתה מוכן להסיר אותם, אתה צריך למצוא אחד.

06
מתוך 10

שיער slivers

אם כבר מדברים על שיער בכל מקום, להיות מוכן למשוך שיער slivers מתוך העור שלך. למדתי על רצועות שיער (או רסיסים) יום אחד, כאשר ניסיתי להיות חמוד בתחילת הקריירה שלי, ללבוש סנדלים עקב גבוה לעבוד כל יום במהלך חודשי הקיץ החמים. זה היה חמוד, בסדר, אבל מה לא היה חמוד היה 3 “חתיכת שיער כי אני שלף מן העקב שלי בסוף שבוע עסוק. שיער slivers הם דבר אמיתי ולעתים קרובות בסופו של דבר את הידיים ואת הרגליים הם יכולים להיות כואבים, והם יכולים לקבל נגועים.אתה מהר ללמוד כי כקוסמטיקאית, תצטרך אלה פינצטה הרבה יותר מאשר תחזוקה גבה והסרת טיק.
07
מתוך 10

להיות פסיכולוג הוא מלחיץ

 כשסיימנו את בית הספר ליופי אני זוכר בבירור את מנהל בית הספר שלנו אומר, “מזל טוב, עכשיו אתה קוסמטיקאי ומטפל”. כולנו צחקנו, אבל הוא לא התבדח.

יש משהו בשער הסטיילינג שמביא אנשים לשפוך את האומץ שלהם על הפרטים של חייהם, ולקחת את כל הרכילות המקומית על יכול להיות מלחיץ. הידיעה על הבגידות של אנשים, דרמה, ואת הלחץ הכללי בחייהם יכול להיות מכריע על המוח של מעצבים. זה יכול להיות מאבק להסיר את עצמך מכל הדרמה.

בעוד הרכבת רכילות יכול להיות מתיש, אתה תהיה גם כל הזמן להיות יודע כמו hairstylist. זה יכול להיות שימושי מעת לעת.

08
מתוך 10

לנהל עסק

בשלב מסוים בקריירה כקוסמטיקאית, רוב הסטייליסטים יעזבו את עצמם ויפתחו סלון או ישכרו כיסא וינהלו עסק משלהם. ניהול עסק היה, ללא ספק, אחד הדברים הקשים ביותר שעשיתי אי פעם. הבנת לאן אתה הולך כסף, כמה לחייב את הלקוח, משלמים מסים, שמירה על ההוצאות למטה, ומציאת חדר בתקציב לשלם לעצמך היא משימה לא הייתי מוכן כאשר התחלתי.

תוכלו גם לגלות כי כל מי שאי פעם הכרת יהיה להוט תספורת חינם. קשה לחברים ולמשפחה לדמיין שחיתוך שיער ועיצוב הוא “עבודה”, שלא לדבר על הדרך שבה אתה מתפרנס, כאשר זה נראה כמו דבר מהנה ומפואר כל כך לעשות כל היום.

09
מתוך 10

אתה יכול לקחת פונץ ‘?

“האהוב עלי הוא הפעוט הזועק,” התבדחה הסטייליסטית, הלן קאלן. למרבה הצער, לצעוק לבעוט פעוטות לא צוחקים עניין בסלון השיער. עם הזמן תלמד לחזות את האגרופים, ועם קצת מזל, לא יהיה דם אמיתי לשפוך.

עם זאת, כמה תספורות MMA האהובים עלי הסתיימו עם חיבוק ו פראייר מלקוח שלי נלחם קטן ללקוח. כל כך דרמטי!

10
מתוך 10

קבלת נעים עם הלקוחות שלך

שטח אישי פשוט לא דבר כאשר אתה עובד קוסמטולוגיה. יש הרבה נוגע ללב כאשר אתה מעצב שיער. ברור שאתה עומד לגעת בראש, בצוואר ובכתפיים. מה שלא ציפיתי היה כל היריות המרפקיות שהגעתי אל הבטן והמפשעה, הבעיטות המכווצות אל ראש החזה שמתרחשות סביב קערת שמפו, ולקוחות מזדמנים שמסתובבים ומרגישים כמו לגעת בחזרה. לא מגניב, בחור רגיש. לא מגניב.

כאשר אתה מקרוב אישי עם אנשים, אתה מקבל חשבון יד ראשונה של היגיינה שלהם. תסרוקת השיער, ברנדה ראמזי שיתפה את הסלון הכי גדול שלה, “תמיד יש לקוח שצריך לעשן עשן לדלת, לקחת סחיטה ענקית ממקל הסריח שלהם, רק להשעין אותם בקערת שמפו ולהתחיל לדבר. כמובן, זה בין פריצות לשיעולים בפנים שלך, “אמרה. היא צודקת. זה קורה לעתים קרובות מדי.

טיפ Pro: מנטה חינם בתחנת הסטיילינג שלך הוא רעיון נהדר.

תודה

תודה מיוחדת לכל הסטייליסטים שעזרו לי לשים את המאמר הזה יחד. הם כולם מעצבי שיער מדרגה ראשונה עם תשוקה לעבודה שהם עושים, האנשים שהם נוגעים בהם, ואת היופי שהם מעוררים.

No Replies to "בדיקת המציאות: להיות מעצב שיער היא לא כל Glitter ו זוהר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 6