מה DHT יש לעשות עם נשירת שיער – insightyv.com

מה DHT יש לעשות עם נשירת שיער

מן השיער plugs כדי Rogaine ו התפתחויות חדשות יותר כמו תא גזע וטיפולים תזונתיים, אנחנו כנראה לעולם לא תפסיק לחפש דרכים כדי למנוע נשירת שיער או דרכים לגדול, שיער עבה מלא,. 

למרבה המזל, מדענים לומדים יותר ויותר כל יום על מה באמת גורם נשירת שיער, וכיצד אנו יכולים להילחם בו. אחת ההתפתחויות החדשות ביותר היא התבוננות כיצד הורמון הנקרא DHT משפיע על זקיקי השיער שלנו.

 

מה DHT הוא ואיך זה משפיע על נשירת שיער

DHT מייצג דיהידרוטסטוסטרון, הורמון המין הגברי כי מגביר את הגוף שלנו כפי שאנו גיל. כמו רמות DHT לעלות בדם הם משפיעים על החלק החשוב ביותר של זקיק השיער, את הפפיליה עורי, אשר אחראי על צמיחת השיער. 

פפיליה עורי ניזונה על ידי נימי הדם של העור, מקבל את כל החומרים המזינים החיוניים שלה לצמיחה נכונה של השיער. DHT נקשר לקולטנים על האפיפיור העורי, חוסמת זרימת דם נאותה ומרעיבה את השיער, הורסת את השלמות הכוללת ואף גורמת לנשירת שיער. 

מדענים הגיעו למסקנה כי על ידי הורדת DHT בזרם הדם שלנו, אנחנו יכולים להילחם נשירת שיער מבפנים החוצה.

מה חוסם DHT לעזור להילחם נשירת שיער?

ישנם כמה עשבי תיבול המסייעים להילחם DHT באופן טבעי.

ראיתי את פלמטו

דקל ראה הוא עץ דקל גדל נמוך נמצא באיי הודו המערבית ובאזורים החוף של דרום מזרח ארצות הברית.

פירות יער כי לגדול על העצים האלה הוכחו להיות חוסם DHT יעיל.

Pygeum

עץ הדובדבן האפריקאי, pygeum africanum, הוא צמח ירוק שנמצא בגובה גבוה יותר ברחבי אפריקה, והוא שימש למטרות רפואיות מאז 1700s. כאשר נעשה שימוש בשילוב עם סאו Palmetto, זה הצמד הוכח באופן דרסטי להפחית את רמות DHT.

 

שמן זרעי דלעת

שמן זרעי דלעת הוכח להיות חוסם DHT יעיל מאוד. שמן זרעי דלעת מכיל סטרואידים הנקראים דלתא 7 סטריאין, אשר חוסמת הצטברות DHT ב זקיק השיער. חלקם נשבע על ידי לקיחתו בעל פה, אבל זה גם שימשו ישירות על הקרקפת כטיפול מקומי.

סרפד

עקצוץ סרפד יהיה לזרוע הרס על העור שלך, אבל יש להם כמה יתרונות גדולים כאשר נלקח בעל פה. החומר הטוב נמצא בשורש הסרפדים. תמציות מרוכזות של השורש ניתן לנקוט כדי להילחם נשירת שיער. סרפד לא רק לחסום DHT, אבל הם עובדים שעות נוספות בשילוב עם חוסמי DHT אחרים כמו סאו Palmetto ו Pygeum. 

בליעה אלה חוסמי DHT לא לרפא נשירת לילה, אבל יש יותר ויותר עדויות בכל יום על כמה יעיל זה סוג של טיפול אוראלי יכול להיות. יחד עם כל טיפול בוויטמין, הטריק הוא להמשיך לקחת תוספי שלך. עקביות היא המפתח. 

יחד עם נטילת חוסמי DHT, ישנם תוספי מזון רבים אחרים שיכולים להאכיל ולתמוך שיער בריא. ביוטין, ויטמין B12, ניאצין, ויטמין C, ויטמין E, ויטמין D, ויטמין A, אבץ, MSM, ברזל יכול להוסיף כל כדי לעזור לעבות את השיער ואפילו לגרום לו לגדול מהר יותר. 

No Replies to "מה DHT יש לעשות עם נשירת שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.