DevaCurl מוצר סקירה עם תמונות!

DevaCurl products group

אוסף של מוצרים DevaCurl.
באדיבות: DevaCurl

אם אתה לובש את השיער שלך מתולתל, בטח שמעת על DevaCurl המותג בשלב מסוים. החברה עושה מוצרים ידידותיים תלתל ואביזרים שמתאימים לכל המרקמים. זה ידוע גם DevaCut החתימה שלה שעושה את רוב השיער הטבעי, בין אם זה גלי, מסולסל היטב או איפשהו באמצע.

הייתי בר מזל מספיק כדי להיות מסוגל לבדוק שישה של מוצרים בשורה, כמפורט להלן.

מוצרים DevaCurl נבדקו:

 • DevaCurl No-Poo
 • תנאי אחד DevaCurl
 •  שמים בשער
 • ג 'ל הגדרת אולטרה
 • קרם סטיילינג
 • תלתלי מראה

ישנם קטעי וידאו באתר DevaCurl המציגים כיצד ליישם רבים של מוצרים, כך שתוכל לחוות את התוצאות הטובות ביותר. אני מאוד ממליץ לבדוק אותם, אפילו לפני שאתה מבצע רכישות.

החברה לוקחת הרבה גאווה להציע קורל ידידותי החומרים, כך שאתה לא תמצא סולפטים, שמן מינרלי, פרבנים וסיליקון, שם רק כמה מן המרכיבים כי הרבה אנשים טבעיים מנסים להימנע.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

02
של 03

DevaCurl: No-Poo + הניסיון שלי עם קו המוצרים

דבקורל no poo

DevaCurl No-Poo.
באדיבות: DevaCurl

לפני השימוש במוצרי DevaCurl, הבהרתי את השיער שלי כי אני לא על משטר ללא פו, ורציתי להתחיל עם לוח נקי ככל האפשר.

 • ללא שם: No-Poo: זהו ניקוי התניה (לא להתבלבל עם טיפוסי שיתוף לשטוף מוצרים) כי לא קצף בכלל. שלא כמו מרכך ניקוי המתמקד רק על השיער, No-Poo מנקה את הקרקפת ו שיער. הוא מכיל שמן מנטה (יחד עם מוצרים טובים אחרים כמו כשות וחומצות אמינו) ואני באמת יכול להרגיש את העקצוץ על הקרקפת שלי כאשר השתמשתי בה.
 • תנאי אחד: עקבתי אחרי הלא-פו עם המרכך, שהיה עשיר ועשיר באותה מידה. אני לא צריך מסרק תוך שימוש במוצרים אלה. החזרתי כמות נדיבה, מספיק כדי לוודא שכל קווצת שיער היתה מכוסה, ואני סרקתי את האצבע לכל אורך הדרך. יש הרבה להחליק והייתי מסוגל לעבוד דרך סבך בקלות.
 • שמים בשער: כל מתולתל בחוץ צריך מרכך עמוק מאוד בחייה. אני מעריץ גדול של טיפולים עבים, שמנים, וזה מתאים. לאחר החפיפה, אני slattered השיער שלי עם זה מרכך, מסורק, מכוסה מכסה פלסטיק וישב מתחת שלי מכבש כביסה במשך 30 דקות. אני באמת לא צריך מסרק באמצעות מוצר זה, אבל אני אוהב לגמרי detangle כאשר מיזוג עמוק. לאחר שטיפה, השיער שלי היה נטול סבך והרגיש נקי ורך מאוד. (הערה: השתמשתי בטיפול עמוק זה ביום אחר מאשר לעצב את הכביסה שלי וללכת).

כל מה שהשתמשתי בו היה ניחוח קלוש ושום דבר לא השתלט. לאחר שעשיתי את היום, זה רק הריח לְנַקוֹת טריים.

03
של 03

תוצאות המוצר של DevaCurl

תוצאות from DevaCurl products

תוצאות DevaCurl שלי.
צילום: © 2013 ד 'סנדיין, מורשה ל- About.com

איך אני מעוצב שלי לשטוף וללכת:

לאחר ניקוי השיער שלי עם No-Poo, אני מותנה עם תנאי אחד. לאחר שטיפה אחת תנאי החוצה, אני reapplied כמות קטנה, להשתמש בו כמו לעזוב. לפני הסטיילינג, וידאתי שהשיער שלי רטוב. הוא לא טפטף בכל מקום, אבל הוא היה רטוב.

מוצרים DevaCurl משמש:

 • ג 'ל הגדרת אולטרה: ג'ל עבה מציע שפע של אחיזה. אף על פי שהחזקה איתנה, שערי לא הרגיש כבד כלל.
 • קרם סטיילינג: סטיילר שמנת שהשתמשתי יחד עם הג'ל. אני לא להחיל אותו על השיער היבש שלי כדי לשלוט על כל frizz או להוסיף הגדרה כי זה לא היה צורך. השתמשתי בו רק על שיער לח.
 • תלתלי מראה: סרום עבה מאוד מושלם להוספת ברק או ברק. אני אף פעם לא משתמש serums על שיער רטוב, אז אני מוחל על זה יבש, סיים את הסגנון.

מרחתי את הג'ל הראשון, ואחריו את השמנת. השיער שלי היה מחולק לארבעה חלקים, ואני השתמשתי בערך שני רבעי כמויות של ג'ל, ואת כמות רבע בגודל של שמנת ב כל סעיף. הייתי נדיב עם שני המוצרים, באמצעות רק את האצבעות כדי לעבוד הכל דרך.

אני נותן את השיער שלי יבש במשך כמעט שלוש שעות, ובנקודה זו הוא היה יבש 90%. לאחר מכן השתמשתי מפזר שלי על אוויר חם / זרימה נמוכה, לסיים עם ירייה מגניב. התפוצצתי רק לכמה דקות. השיער שלי לא היה 100% יבש, אבל כמעט. פעם זה היה יבש לגמרי (כ -30 דקות מאוחר יותר - אני יודע, יש לי ארוך ייבוש הזמן!), הוספתי את הסרום. זה סרום עבה מאוד, אז קצת הולך דרך ארוכה, ארוכה. אני ממליץ להתחיל עם סכום גודל גרוש אם השיער שלך הוא אורך הכתף ועבה, משפשף אותו בין הידיים שלך היטב ואז להחיל. רק להוסיף יותר (בכמויות קטנות) במידת הצורך.

התוצאות שלי (בתמונה)

אלה התוצאות של שלי לשטוף וללכת. אני יכול פשוט לומר "הגדרה סלסול"תמונה זו באמת לא להעביר איך מלא ו קופצני השיער שלי היה. שמעתי כמה בלוגרים / vloggers אומר השיער שלהם הרגשתי "מצופה" לאחר שימוש כמה מוצרים DevaCurl, אבל אני לא חווה את זה. היה לי קצת "ג'ל יצוק", או, כפי שהחברה מכנה זאת, "משתתפת קרל", אבל זה בשום אופן לא קשה או פריך, ואני scrched את זה בקלות. שיערתי את שערותי בלילה, ושערות היום השני שלי נראו בדיוק כמו שערות היום הראשון שלי.

למותר לציין, אני אהבה את המוצרים ניסיתי.

מלבד מוצרים, כלים ואביזרים, אתה יכול למצוא סלוני המותג לבצע את החתימה DevaCut.

קישורים לכמה מהאתרים האהובים עליכם שמפרטים לאחרונה את חוויותיהם:

 • ברנדי לופטון
 • MahoganyCurls

בדוק את אתר DevaCurl לקבלת מידע על המוצר המלא והיכן ניתן למצוא סלון שיכול לבצע עבורך DevaCut במיוחד!

No Replies to "DevaCurl מוצר סקירה עם תמונות!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  99 − = 98