DevaCurl דקדנס & SuperCream עבור סופר שיער מתולתל כאן!

DevaCurl Decadence products

DevaCurl קבוצת דקדנס.
באדיבות: DevaCurl

אנשים מתולתלים, הנה סקירה של DevaCurl דקדנס מוצרים ו SuperCream, את הנפקות החדש המיועד סוּפֶּר-שיער מתולתל. המותג DevaCurl עושה מוצרים עבור את כל מתולתל טקסטורות, אבל אם השיער שלך נופל לתוך הקטגוריה של תלתלים הדוקים סלילי, זה עשוי להיות מערך בשבילך.

לבדיקה זו, בדקתי:

 • ללא שם: דחייה לא- Poo: A-lathering לא, מיזוג ניקוי
 • תנאי אחד דקדנס: מרכך חלב לחות
 • קוקר קוקוס: קוקוס שמן infused סטיילר

הופעות ראשוניות: לא- Poo ו תנאי אחד

כל המוצרים האלה הם מאוד קל ניחוח, אז יש בקושי רמז של כל ריח. מי שלא אוהב ניחוחות כבדים, מתפתלים, יכול לזכור זאת.

הערה: עבור כל התהליך הזה, מ טיהור כדי הסטיילינג, לא השתמשתי מסרק או כלים אחרים בכלל; השתמשתי באצבעות שלי באופן בלעדי. זה כמה פתקים הם מספקים, כי אני לא צריך מסרקים או מברשות לעבוד דרך השיער שלי.

רכיבים בריאים

כל המוצרים האלה הם ללא סולפטים, פרבנים, סיליקונים, שמן מינרלי ועוד דברים רעים שאתה לא רוצה על השיער שלך. עכשיו שאתה יודע מה לֹא בו, הנה מה יש ב No-Poo תנאי אחד:

 • חלב חופה
 • קינואה
 • שמנים טבעיים
 • תערובת הבוטני הבלעדית של DevaCurl
 • אחרים טובים מושלם עבור מקלקל curls שלך!

אחרי ההוראות על הבקבוק, ניקיתי את השיער הרטוב שלי ללא שם: דחייה לא- Poo, התמקדות הקרקפת שלי. כפי שהובטח, לא היה שום קצף. לאחר ששטפתי, שערי היה רך ונקי. עקבתי אחרי תנאי אחד דקדנס, אשר יש כמות טובה של להחליק. אתה יכול להשתמש זה בתור מרכך אור לעזוב, אז לאחר ציפוי השיער שלי פעם אחת, שטפתי ביסודיות ולאחר מכן reapplied כמות קטנה של מרכך והשאיר אותו.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

02
של 03

דאוור קורל

DevaCurl SuperCream

דאוור קורל.
באדיבות: DevaCurl

יש יותר creams מגיע בשוק המיועד להחליף או לעבוד עם ג 'ל האהוב עליך. קרמים מספקים אחיזה רכה יותר עבור נשים אשר לא רוצה כל כך הרבה "פצע גורם" של תלתלים מוגדרים שלהם. השתמשתי כמה creling שונים creams וברוב המקרים, אני אוהב את רך להחזיק, אבל תלתלים שלי לא הוגדרו מאוד. בסופו של יום, הייתי בדרך כלל מול הרבה אפור מטורף (למרות השיער שלי נשאר רך!).

איך SuperCream מבצע

כאן יש לנו דאוור קורל, עשה את "סופר" מתולתל. זה לא רק הגדרת, אבל זה מחליק, צורות, tames ו stretches, ועוד. בקיצור, זה באמת עושה את רוב תלתל. כשהשתמשתי בסופר-קריאם, אני מרגישה שזה גרם לשיער שלי קצת משקל, כך שהוא לא התכווץ עד כמה שאפשר עם ג'ל. הוא מכיל כמה מרכיבים שתוכננו במיוחד כדי לשלוט frizz, להוסיף לחות והחזק אור, כגון שמן קוקוס, חלבון חוחובה עמילן תירס.

אתה יכול להשתמש בו בכמה דרכים שונות בהתאם למה שאתה רוצה. החלת אותו על שיער רטוב כסטיילר להגדרת תלתל וחזק אור, אבל אתה יכול להחיל אותו על שיער לח ולנער את תלתליו החוצה למבט יותר פרוע או לרענן את תלתלי היום הבא.

הפעלתי את זה על שיער רטוב, ישר מהמקלחת. רק לחצתי את המים העודפים, אבל לא השתמשתי בחולצת הטי הרגילה שלי כדי לספוג לחות. הפרידתי את שערי לארבעה חלקים והשתמשתי בשני כמויות רבעיות לכל אחת, וגרפתי את המוצר כדי לוודא שהוא מצופה בצורה אחידה. השיער שלי מיובש במשך כשעתיים ואז אני מכה אותו עם מייבש המפזר שלי במשך כחמש דקות להוסיף קצת נפח.

03
של 03

תוצאות: DevaCurl SuperCream כמו סטיילר

תוצאות with DevaCurl SuperCream as styler.

צילום © 2015 ד Sandeen, מורשה על About.com, Inc.

אלה התוצאות שלי, ואני אוהב אותם! ההבדל הגדול ביותר בשבילי בין SuperCream לבין Ultra הגדרת ג'ל (סקירה כאן) היא כי SuperCream הביא שום "יצוק" או קראנץ '. הוא סיפק אחיזה רכה לחלוטין מבלי להקריב הגדרה. כמו כל הסלסולים שם, יש לי התכווצות, אבל אני חושבת שהתלתלים שלי התארכו קצת עם השמנת. כאשר יש לך מוצר שמגדיר אבל עדיין מאפשר השיער שלך להיות רך, זה יתרון עצום בספר שלי. השיער שלי תמיד יש קצת frizz קורה (אני גר מאוד לחות), אבל בסוף היום, כל מטורף היה בקושי מורגש. אני אוהב להיות מסוגל לגעת השיער שלי לאורך כל היום בלי להרגיש כל הצטברות או קשיות.

אגודל גדול עבורYou

 • רק צורך להשתמש במוצר אחד כדי לקבל את המראה הזה
 • רך להחזיק עם בקרת frizz
 • משאיר את השיער שלי לגעת כל היום

רוצה לנסות את המוצרים האלה בעצמך? אתה יכול למצוא מידע נוסף על כל המוצרים DevaCurl, בתוספת אביזרים, איתור סטייליסטים עבור DevaCut חם ועוד הרבה יותר אתר DevaCurl.

No Replies to "DevaCurl דקדנס & SuperCream עבור סופר שיער מתולתל כאן!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  33 − = 30