איך את CHI Enviro האמריקאי החלקה טיפול עובד – insightyv.com

איך את CHI Enviro האמריקאי החלקה טיפול עובד

טיפולי החלקה עשויים להיראות טובים מכדי להיות אמיתיים. הם טוענים להיות בטוח, מוצרים שאינם מזיקים שהופכים שיער פחות frizzy, סלסול יותר לניהול, שטוח שטוח בטוח וקל יותר.

CHI Enviro האמריקאי החלקה טיפול קיבל הרבה באז טוב. ככה זה עובד!

איך זה נעשה

מוצר זה מזין חומצות אמינו, חלבונים, משי, ופנינה לתוך השיער שלך, וכתוצאה מכך שיער בריא, חזק, חלקה, מבריק.

קבלת טיפול חיטוי אמריקאי CHI היא פשוטה למדי. מעצב מקצועי שלך יהיה הראשון לבצע התייעצות על השיער שלך לקבוע איזה נוסחה החלקה (או שילוב של) הוא המתאים ביותר עבור סוג השיער שלך. לאחר ניקוי יסודי עם שמפו טוהר מיוחד של CHI, מוצר החלקה יוחל על השיער הלח שלך ואפשר לעבד במשך 10 עד 20 דקות, בהתאם לגיבוש שלך.

לאחר מכן, מבלי לשטוף את המוצר, מעצב אופנה שלך יהיה לפוצץ את השיער שלך באמצעות מייבש שיער CHI ו CHI מברשת עגולה או מברשת המשוט. אלה כלים ספציפיים חשובים עבור הגדרת המוצר החלקה לתוך השיער שלך.

לאחר מכן, השיער שלך יהיה מגוהץ שטוח ב 410 מעלות לרפא את המוצר לתוך השיער שלך עם CHI 4-כפתור שטוח ברזל. כל קטע 1/8 אינץ ‘של השיער צריך להיות מגוהץ שטוח חמש פעמים. הסטייליסטית שלכם יכולה להשתמש בכמה טיפות של סרום החלקת הצ’וי של CHI לאחר גיהוץ שטוח כדי להוסיף ברק ויכולת ניהול.

עכשיו תהיי חופשייה לחזור הביתה עד לשלב הבא. מומלץ להשאיר את השיער שלך במשך 24 השעות הקרובות, ללא headbands, קשרים שיער, או אפילו משקפי שמש להחזיק את השיער שלך בחזרה את הראש. השיער שלך עלול להרגיש קצת מוזר, קצת כמו לשכוח לשטוף את השיער מתוך השיער שלך.

תחושה זו היא נורמלית לחלוטין יכול להשתנות בהתאם השיער שלך ואת רמת המיומנות של הסטייליסטית שלך בעת החלת המוצר.

לאחר שירות מכה

אם אתם נוחים שטוח לגהץ את השיער שלך ביסודיות ובעל ברזל שטוח CHI, אתה יכול לעשות את זה צעד בבית. אם אתה פחות נוח עם מייבש מכה שלך ברזל שטוח, יש שיער סמיך מאוד או גס, או לא הבעלים של ברזל שטוח CHI, אתה צריך לחזור מעצב אופנה שלך עבור השלב השני.

עשרים וארבע עד 48 שעות לאחר החלק הראשון של התהליך, אתה או מעצב אופנה שלך יהיה שמפו ותנאי השיער שלך עם CHI Enviro החלקת שמפו ומרכך. לאחר מכן, חשוב לייבש יבש ו שטוח ברזל השיער שלך עם ברזל שטוח CHI.

התוצאות

לאחר הפיצוץ הזה בוצע, להיות מוכנים להיות blown לחלוטין משם. השיער שלך צריך להיות רך יותר מבריק, וזה צריך לפוצץ מהר יותר מהר, עם מעט פחות frizz, אם בכלל בכלל, ברזל שטוח מהר יותר עם מעברי פחות. זמן הייבוש פחות מעברי פחות עם ברזל שטוח התוצאה רווחי ענק בבריאות השיער ופחות נזק לשיער שלך לאורך זמן.

תחזוקה מוצרים וטיפים

שמירה על הטיפול האמריקאי החלקה היא פשוטה. מומלץ להשתמש בשמפו החמצן, המרכך וסרום ההחלקה של CHI, על בסיס קבוע לאחר הטיפול.

יש לשטוף את השיער בכל יום אחר לכל היותר כדי להאריך את התוצאות. 

לאחר השיער שלך כבר מטופלים עם CHI Enviro האמריקאי החלקה טיפול אתה יכול צבע, הדגשה, סגנון השיער שלך בדרך כלל. 

מומלץ כי ponytails, קשרים שיער הדוק, קליפים, סיכות להימנע במשך השבוע הראשון לאחר הטיפול, כדי למנוע שקע השיער שלך. משוחרר למשוך את השיער שלך בחזרה את הפנים עבור משימות קצרות היא בסדר אבל צריך להישמר עד למינימום. אם קליפ שיער או עניבה עושה להשאיר שקע לא מכוונת בשיער שלך, זה בדרך כלל בקלות לתקן עם ברזל שטוח.

אתה יכול לחשוף את השיער שלך כלור לאחר הטיפול, אבל חוזרות חוזרות ונשנות עלולה לגרום לטיפול לא נמשך זמן רב כל כך בגלל כלור יכול להיות די מזיק השיער שלך.

כיצד לבחור את הסטייליסטית המתאימה לטיפול החלקה שלך

בחירת הסטייליסט הנכון לבצע סוג זה של שירות מסובך חשוב באותה מידה כמו לבחור את המוצר הנכון.

הנה כמה טיפים כדי לוודא שאתה מקבל את התוצאה הטובה ביותר האפשרית:

  • שאל את הסטייליסטית שלך אם הם השתתפו בכיתה על תהליך הטיפול. אם הם לא, אולי כדאי לך לשקול עוד מעצב אופנה. השיעורים זמינים אך אינם נדרשים להשתמש במערכת. אם הסטייליסטית שלך היא “כנף אותה”, השיער שלך עשוי לשלם את המחיר.
  • הסטייליסטית שלך צריכה לשאול אותך סדרה של שאלות על השיער שלך לפני ביצוע הטיפול. הם צריכים לדעת את ההיסטוריה השירות הכימי שלך, ואתה צריך להיות מאוד כנים על כל השירותים הקודמים שנעשו על השיער שלך. טיפולים קודמים או שירותים כימיים לא סביר להניח לא מקבל את הטיפול החלקה נעשה, אבל הם יכולים לשנות את גיבוש המוצר נבחר לשיער שלך.
  • הסטייליסטית שלך תרפא את המוצר לתוך השיער שלך עם CHI תוצרת אמריקה 4-Button שטוח ברזל. זה מאוד ספציפי וחשוב כי הם משתמשים ברזל שטוח ראוי. ברזל מקורי CHI לא יעבוד כראוי, וגם לא ברזל שטוח שנעשו על ידי חברה אחרת. זה ברזל שטוח ספציפי צלחות קרמיקה זה עשה עם הם רק ברזל שטוח אושרה לשימוש עם מערכת החלקה.
  • בקש הפניות. אם הסטייליסט שלך בטוח לגבי השימוש במערכת, הם צריכים להיות מסוגלים לספק הפניות או תמונות של תוצאות קודמות.

מה לעשות אם אתה שונא את התוצאות

אם אתה עושה בסופו של דבר במלפפון חמוץ, מכל סיבה שהיא שונא את התוצאות של CHI Enviro אמריקאי החלקה טיפול, לא להיכנס לפאניקה. התוצאות הן זמניות עם כביסה חוזרת, זה יהיה בסופו של דבר ללכת. זה רעיון טוב לדבר עם מעצב אופנה שלך אם אתה לא מרוצה מהתוצאות כדי לדון מה השתבש.

No Replies to "איך את CHI Enviro האמריקאי החלקה טיפול עובד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.