יש לך שיער פגום? תיקון לגדול זה חזק עם קראטין CHI

יש לך שיער פגום? תיקון לגדול זה חזק עם קראטין CHI

שמפו, טיפולים ומוצרי שיער לקראטין מקבלים תשומת לב רבה בזמן האחרון. זה מילה באז זה אומר קצת יותר מאשר "חלבון". קראטין נותן שיער ומסמרים כוחם, כך יותר קרטין יש לך את השיער שלך, חזק השיער שלך צריך להיות. אמנם זה נכון בתיאוריה, יותר מדי קרטין יכול לגרום לשיער שלך להיות שביר ולמעשה לגרום לשבירה. קראטין הוא דבר נהדר עבור השיער שלך, אבל המפתח הוא שמירה על איזון של קרטין.

אם אתה לא צביעת השיער שלך, סגידה לאלים השמש, באמצעות מייבש שיער מדי יום, או לבלות יותר מדי זמן עם ברזל שטוח, רוב הסיכויים השיער שלך הוא די קרטין מאוזן. אבל אם אתה כמו האישה הממוצע למצוא את עצמך מקבל מדגיש קבוע, מבלה זמן רב בשמש כפי שאתה יכול, או להשתמש בכלים חמים יותר מ 3 פעמים בשבוע; רוב הסיכויים שאתה יכול להשתמש קצת קראטין נוסף בחיים שלך.

הבעיה שיש לי לעתים קרובות עם שמפו הקפאטין- infused ומרכך הוא לעתים קרובות לייבש את השיער שלי החוצה. אמנם זה בקלות לתקן עם קצת שמן שיער, אני מעדיף את השמפו ואת שגרת התניה לא דורשת תוספת moisturizing לאחר המקלחת.

לאחר שנתן את שמפו Keratin שמפו ומרכך לנסות (לקנות אמזון), התרשמתי מאוד עם עשירים ויעילים סוכני מיזוג במוצרים. אם אתם מחפשים שמפו מבוסס שמפו ומרכך כי לא יאכזב אותך במחלקת מיזוג (או לשבור את התקציב שלך) זה אחד לנסות.

שמפו ומרכך

מתוך אתר האינטרנט של CHI: "CHI Keratin הופכת את שיער הקראטין היבש והמצחיק שלך למנעולים בריאים וחלקים עם קו ה- קראטין החדש של CHI, עם Keratrix ™, אשר משתמשת בטכנולוגיית מערכת שחרור מתמשכת לטיפול לאורך כל היום והגנה.מתחכם מתוחכם זה מתחדש ומגן על שערות חלבון הקראטין הטבעי משפר באופן דרמטי את הגמישות ומניעת שבירה עתידית תוך הוספת לחות אינטנסיבית המחזירה את הרכות והברק ".

על השמפו: בעדינות מנקה ומשחזר שיער פגום על ידי חידוש רמות הקראטין הטבעי עם חוחובה חיוניים ושמנים ארגן. מקדם שיער ארוך ומבריק לאורך זמן, ומונע שבירה עתידית.

אודות המזגן: משחזר את רמות הלחות בשיער עם שמנים אתריים טבעיים ואת העוצמה של קרטין עבור שיער חלק בריא נראה. המרכך המשחזר מחזק וחותם את לציפורן השיער, מנעולים בלחות, מונע שבירה, ומגן מפני נזק נוסף.

הניסיון שלי עם שמפו ומרכך

שַׁמפּוֹ: התחושה של שמפו הוא סמיך ועשיר, ברור מיד כי אתה לא הולך צריך הרבה שמפו כדי לעשות את העבודה. המוצר lathers יפה ועולה בקנה אחד עם הקצף של שמפו מקצועי ביותר, משאיר את השיער שלך נקי מספיק בלי להרגיש יבשים. אני ממש אוהב את הריח המפואר של קו הקראטין. קשה לתאר את הריח, אבל זה לא מכריע או יותר מדי בושם- y בטבע.

מְרַכֵּך שֵׂעָר: המרכך עשיר מאוד, ומפיצה היטב דרך השיער. השיער שלך הוא באופן מיידי סבך חופשי ורך ברגע המגע נוגע בו. אמנם זה יכול להיות קצת כבד עבור שיער עדין סופר, אבל זה הצליח בקלות באמצעות מוצר פחות, שמירה על מרכך את הקרקפת, ושטיפת טוב מאוד.

המרכך משאיר את השיער מרגיש מאוד רך וקל לסרוק, אבל בלי להרגיש שקוע או שמנוני. עבור שיער פגום מאוד, להשתמש זה מרכך כמו מסכה מיזוג, משאיר אותו על השיער למשך 30 דקות לפני שטיפה עבור אפקט מיזוג עמוק.

האם שמפו קראטין CHI ו מרכך להפוך את השיער שלך לגדול מהר יותר?

תוך שימוש בשמפו ומרכך במשך כמה חודשים, אני נשבע השיער שלי גדל מהר יותר ובריא. זה הגיוני כי הוסיף קראטין מספק סביבה בריאה השיער לגדול, אבל בכנות, חשבתי שאני חולם. לאחר המלצה על המוצר למספר לקוחות בסלון שלי, הם גם שאלו אותי אם החומר הזה עושה את השיער שלהם לגדול מהר יותר.

אני לא יכול לומר בוודאות אם זה המקרה, אבל שיער בריא יותר עושה לשבור פחות, אז זה לא מתוך השאלה להניח כי פחות שבירה יביא לצמיחה טובה יותר שיער.

המלצה על שמפו ומרכך שמנים של CHI

אני בהחלט ממליץ על שמפו קראטין CHI ו מרכך עבור כל מי שמעוניין לאזן כוח ולחות בשיער שלהם. זה בהחלט אחד ההמלצות שלי עבור כל אדם עם שיער פגום שצריך חידוש.

קו קראטין CHI גם יש מעולה קראטין Leave-in מרכך אחד האהובים עלי קראטין סילק אינפוזיה מוצרים. אם אתה באמת נאבק שיער פגום אלה שני מוצרים חייבים לנסות מוצרים עבור שלאחר מקלחת.

No Replies to "יש לך שיער פגום? תיקון לגדול זה חזק עם קראטין CHI"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 11 = 16