זרקור על Buzzcut תספורת לגברים | insightyv.com

זרקור על Buzzcut תספורת לגברים

דְיוֹקָן of black man with short hair

אוון ריצ’רדס / גטי

הזמזום הוא אחד התספורות הקלה ביותר לגברים. עבור האמיץ, זה אפילו תספורת פשוטה למדי לעשות בבית. בעוד buzzcut עובד היטב עבור רוב הגברים, אני ממליץ על אלה עם צורה פנים עגול, כדי למנוע את באז כפי שהוא תואם את הצורה העגולה של הראש. פנים עגולות בשילוב תספורת עגולה הוא מתכון לאסון.

A buzzcut יכול להיות כמעט בכל אורך מן קרוב clipper להתגלח על סנטימטר אחד או כך בכל רחבי. עבור buzzcuts, השיער הוא clippered בכל רחבי הראש – כאשר נעשה כהלכה, צריך להיות קצת taper בצדדים ובחזרה (ואני תמיד ממליץ על naperly napered nyp). רוב האנשים נוטים לגבש את כל הצורות של קיצוץ קצר על כל חתכים חתכים לתוך buzzcut קטגוריה, אבל יש כמה הבדלים ברורים בכל סוג של תספורת. בואו נסתכל על כל אחד מהם.

02
של 05

תספורת הבר

קְלִפָּה קַשָׁה Haircut

זהו וריאציה הקצר ביותר של buzzcut והוא כנראה הכי קל לבצע בבית. זהו למעשה גילוח ראש באורך אחד, שבו השיער נחתך באופן אחיד על כל הראש, מבלי להשתמש בשומר (או בשומר מספר אחד) על הקוצץ. כמו רוב וריאציות buzzcut, אני חושב שזה תמיד נראה נהדר tapered עד כלום על הצוואר. כפי שניתן לראות בתמונה זו, זיווג בר עם חולצה חכמה ועניבה מאפשר הלובש לשמור על מראה מקצועי. כדי לשמור על סגנון זה (או חוסר), אני ממליץ זמזום את הראש על פעם בשבוע. תספורת זו היא גם אופציה נהדרת עבור גברים אשר מאבדים את השיער שלהם כמו באורך קצר תוקפני יעזור להסתיר את האזורים מקריח. אם אתה מבלה הרבה זמן בחוץ, sunscreen (או כובע) הוא חייב עם סגנון זה.

03
של 05

תספורת הבוץ ‘

בוץ ' Haircut

כמו בר, תספורת את הקצב הוא בעצם באורך אחד בכל רחבי clipper סגנון. לתספורת זו, השיער הוא באזד לכל אורך אחיד בכל (באמצעות מספר שני קליפר להב). שוב, זה תספורת קלה למדי לעשות בבית, אבל לוודא השיער הוא tapered בצורה מסודרת מאחור (כדי למנוע את זה נראה כמו עבודה בבית ומאפשר לו לצמוח בצורה מסודרת יותר). כדי לשמור על המראה, פשוט מחדש buzz את הראש על אחת לשבוע עד עשרה ימים. אני אוהב את זה לחתוך על ספורטאים, פועלי בניין, או כל אורח חיים פעיל מאוד או מקצוע (במיוחד אלה שעובדים בחוץ). לחתוך לא דורש סטיילינג, שלא כמו בר, מעט אורך שלה מאפשר קצת כיסוי מפני השמש (אם כי אתה עדיין צריך להגן על הקרקפת מהשמש באמצעות קרם הגנה קטן).

04
של 05

תספורת הקריקוט

קצוץ Haircut

אחד התספורות האהובות עלי, הקוצ’וט (בן דודו הקצר של ליגת הקיסוס) הוא קוצץ קצר בכל חלקי הראש, עם נטייה ברורה בצדדים ובחזרה. על הדף, את הכתר הוא לחתוך קצר יותר מאשר את המפצים עם מעבר חלק מ קצר עד מעט יותר בין שני האזורים. חתך זה יכול להיות שחוק יבש, כפי שמוצג, או מעוצב עם קצת ג’ל או pomade כך הקדמי עומד קצת. בגלל אורכי משתנים, זה לא תספורת הייתי ממליץ לנסות בבית. לשמור על הסגנון עם טיול לספר פעם בערך כל שבועיים.

05
של 05

מברשת גזור תספורת

מִברֶשֶׁת Cut Haircut

את המברשת לחתוך (הדומה flattop מעוגל) הוא בעצם crewcut עם צורה שטוחה מעט על גבי. בשביל לחתוך את המברשת, השיער הוא מעוצב ישר למעלה כך השיער דומה זיפים של מברשת. זוהי אפשרות טובה יותר עבור buzzcut בחורים עם פנים עגולות כמו בצורת מרובע מעט מספק איזון נגד פנים עגולות.

No Replies to "זרקור על Buzzcut תספורת לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − 87 =