טיפים לתיקון צבע שיער Brassy

כולנו היינו שם. לקוח נכנס פנימה ואת הצבע שנראה מושלם ויפה כאשר היא עזב את הסלון הפך עכשיו לגוון מחוספס כי צריך רק להימצא בזריחה טקילה. זה היה אתה? זה היה שלה? סביר יותר שילוב של שתי הפעולות שלך, אבל אומרים ביי ביי כדי פליז כי אני כאן כדי לחלוק כמה טיפים חובה יש כמה דברים למעלה כדי למנוע לשמור על צבע השיער של הלקוח שלך נראה מושלם משירות לשירות.
hannah-bangs.jpg

זכויות יוצרים איליין ריד צילום

רובנו יודעים כי הדרך להילחם חום בשיער היא לנטרל אותו עם צליל מגניב. זה בדרך כלל לוקח את הטופס של מבריק או טונר מוחל לאחר השיער כבר מואר. אבל מה קורה כאשר הלקוח שלך עוזב את הסלון וכי הטונר בהדרגה דוהה החוצה?

ממליצים על שמפו כחול או סגול כי הוא מותאם במיוחד שיער בלונדיני. הסבר כי מוצר זה יעזור לשמור על הטון זוהר של צבע השיער שהם פשוט השקיעו זמן וכסף על. פעמים רבות לקוחות אינם מבינים את האחריות שלהם לשמור על צבע השיער שלהם בבית, ולכן זה עוזר להסביר את החשיבות של זה להם.

להלן תמצא את הדף שלי בוחר צבע שיער בלונדיני aftercare.

 • בלונדינית - קומפלקס קראטין
 • שמפו על ידי לי סטאפורד
 • סטרלינג כסף טונר על ידי AG
02
של 04

גברת מוצלת

השמש יכולה להיות עברין גדול כשמדובר שיער מחוספס. המלץ הלקוח שלך חובש כובע על החוף או להמליץ ​​על מוצר שיער עם מסנני קרינה. כמה מבחר העליון הם,

 • Soleil ידי Kerastase (מוצר זה גם מגן מפני ההשפעות של כלור)
 • אוליס די יסמין ריסוס על ידי אוסקר בלאנדי
 • Phytoplage מגן ריסוס החוף על ידי Phytologie

בדוק את Best Summer Hair Products לקבלת המלצות נוספות.

כלור ומלח כמו גם כדי להריח את הרס על שיער בלונדיני. המלץ כי הלקוח שלך לנקוט את הצעדים הדרושים כדי להגן על עצמם מפני אלמנטים אלה. שפשוף שיער לח במרכך לפני ללבוש כובע לשחות היא ההגנה הטובה ביותר נגד הגוון הירוק הירוק כי כלור אוהב להשאיר מאחור

03
של 04

לשים מכסה על זה.

דרך פשוטה מאוד להגן על צבע השיער של הלקוח שלך היא להמליץ ​​להם להתקין מסנן מים בראש המקלחת שלהם. זוהי אפשרות זולה כי תקצץ על כלור ופקדות ברזל במים אשר בסופו של דבר להפוך את השיער מחוספס. הפחתת אלמנטים אלה במים שמגיע במגע עם הגוף שלנו כל יום היא כנראה אפשרות בריאה ללא קשר אם צבע השיער שלך או לא.

04
של 04

Kool אותו למטה

נניח שהלקוח שלך קורא לך בבהלה והם צריכים להטות את הפליז בשיער, מהר. אולי יש להם אירוע או שהם בחופשה והם רוצים להיראות הכי טוב שלהם. כמובן אין חנות יופי היופי באתר והם לא יכולים להגיע אליך כדי לתקן את זה.

הבעיה נפתרה עם הטריק פשוט - תגיד הלקוח שלך להרים חבילה של כחול- Aid לערבב כמות קטנה לתוך handfull של מרכך עד שהוא הופך כחול. להחיל אותו על שיער לח, תן לו לשבת במשך כמה דקות, וווילה! נחמדות היא למטה למטה ואתה פשוט הציל את היום.

הערה של זהירות: אם אתה לקוח יש פלטינה בלונדינית או שיער נקבובי מאוד, הטריק Kool-Aid כנראה לא האפשרות הטובה ביותר עבורם. נקבוביות השיער עלולה לגרום לו לתפוס את הכחול גַם הרבה, ואז תהיה לך בעיה גדולה בהרבה על הידיים.

No Replies to "טיפים לתיקון צבע שיער Brassy"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  86 − 76 =