מה אתה יכול לצפות מ Blowout דומיניקנית?

מה אתה יכול לצפות מ Blowout דומיניקנית?

אז, אתה מוכן לנשף הדומיניקני הראשון שלך. שמעתם על המחיר, אשר, בהשוואה לסלונים שחורים מסורתיים, הוא בדרך כלל נמוך יותר. במקרים מסוימים, זה הרבה יותר נמוך. זה לבד יכול להיות מספיק כדי להשפיע עליך. עם זאת, אם השיער שלך הוא ארוך ו / או כל טבעי ועבה מאוד, אתה כנראה תחויב קצת יותר. ייתכן ששמעת גם על החום, אשר יכול להיות די אינטנסיבי. הנה את rundown על מה לצפות טכניקה זו כאשר נעשה בסלון.

מה לצפות מ מכה דומיניקנית שלב אחר שלב

מעצב אופנה יתחיל אותך עם שמפו רגיל מושב התניה. המוצרים שלה עשויים להיות שונים ממה שאתה מוצא בסלון שחור אחר, אבל רוב יכול להיות זהה. כמה שורות, עם זאת, נפוצים יותר בסלונים המציעים דומיניקנית blowouts, כגון Lacio Lacio, Sedal או Kuz. אם אתה לא בטוח לגבי המוצרים המשמשים את הסטייליסטית, אתה יכול בדרך כלל לבקש להביא משלך.

מתפוררים

הרבה לקוחות כי סלוני תכופים המתמחים בתהליך זה הם ממוצא אפריקאי והם מחפשים דרכים ליישר את השיער שלהם או עם או בלי כימיקלים. אם אתה טבעי ואתה רוצה פתרון יישור זמני, מצפה מפגש מפריד. גם אם השיער שלך הוא רגוע, כמה detangling יש צורך לפני שעבר לשלב הבא.

הגדרת רולר

גלילים מגנטיים הם עדיין אחת הדרכים הטובות ביותר להחליק וליישר את השיער; הם הרבה יותר עדין מאשר באמצעות כל כלי החום.

מצפה לקבל את השיער שלך על רולים כי הם בגודל הגדול ביותר האפשרי עבור אורך השיער שלך. המטרה היא לייבש את tresses במהירות תוך שמירה על רעמה ישר מאז יצירת curls היא לא המטרה. אתה כנראה לא צריך להיות כל מוצר מוחל על השיער שלך כפי שהוא מוגדר. לאחר השיער שלך הוא התגלגל, מצפה לשבת מתחת למכסה המנוע מכסה לפחות שעה.

נשים שחוו התנפחות כזאת, כמו גם שטיפה קבועה בדרך כלל, דיווחו כי ישבו מתחת למייבש למשך זמן רב יותר כדי לנשוף דומיניקנית, לפעמים כ -20 דקות נוספות.

המכה

זוהי הזירה שבה דומיניקנית מתפוצצים סטייליסטים להצטיין. למרות שאתה יכול לקבל פיצוץ מעולה בסלון שחור מסורתי, נשים רבות משוכנעות כי מעצבים דומיניקנית יש לשכלל את הטכניקה הזו בצורה אמנותית. הם משתמשים במברשת רולר גדולה, סוג זה תכונות זיפים כל הדרך מסביב, יחד עם טמפרטורה גבוהה מייבש עם זרבובית ממוקד. זה מרכז את האוויר החם לתוך שטח קטן. הסטייליסטית תעבוד במקביל את המברשת ומייבש את מוט השיער מן השורש אל קצה. היא תחיל את המברשת ו / או מייבש על החלק העליון והתחתון של כל חלק כדי להבטיח חלקות מקסימלית. סטייליסטים מנוסים יכולים לבצע את הצעד הזה די מהר, אפילו על השיער זה ארוך מאוד. מהירות השירות הוא תחום נוסף שבו מעצבים אלה נראה שיש יתרון. כמה מעצבים מעקב עם ברזל שטוח במקומות שבהם הם מרגישים יישור נוסף נדרש. לאחר השיער הוא יבש לחלוטין מכה, שמן או סרום יחולו על השיער שלך.

חששות מחממים

בעוד רטוב הגדרת השיער היא שיטה מצוינת ליישר ללא חום ישיר, זמן רב בילה מתחת למייבש יחד עם טמפרטורות מתייבש מכה יכול להיות סיבה לדאגה.

זה המקום שבו פסק הדין עבור היתרונות של הנשירה הדומיניקנית נראה מעורבב: כמה נשים יש שירות זה נעשה במשך שנים ואף פעם לא היה שבר בעוד אחרים יש שירות שבוצעו פעם אחת ולא להחזיר את סלסול טבעי שלהם.

ההבדלים העיקריים

אז למה לעשות כמה נשים בהחלט אהבה אלה פיצוצים? זה נראה אוורירי הסטייליסטים האלה מסוגלים להשיג. זה לעתים קרובות כי הם אינם מחילים מוצרים לפני מכה ייבוש, אבל אם הם עושים, זה בדרך כלל מים מבוססי וקל משקל. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שעיתונים מיושנים אלה נראו לעתים קרובות כל כך צולעים וחסרי מנוחה אחרי כמה ימים - הכמות הכבדה של "גריז" הוחלפה על תלתלים לפני סירוק חם. יש הכשרון לאמרה הישנה "מטוגן, צבוע והניח בצד": לשים שמנים או שומן על השיער לפני הוספת חום הוא פשוט "בישול" אותו העיתונות המיושנת בדרך כלל נראה כבד.

מצד שני, לקוחות לשעבר ואפילו אלה הנוכחי לעתים קרובות להצביע על כמות עצומה של משיכה ומושך מעורב (סביר יותר עבור לקוחות טבעיים) כדי לקבל את זה ישר לחלוטין. בנוסף, יש את הטמפרטורה הגבוהה הנדרשת במהלך ייבוש מכה. כמה לקוחות יוצאים מן הסלון, פשוטו כמשמעו, עם הקרקפת כואבת. במקום מרגיעים הגורמת לכאב, עם זאת, זה תוצאה של טיפול גס.

אם אתה מבין את התרבות הדומיניקנית ואת מידת החשיבות הגבוהה במקום רב על שיער ישר לחלוטין, אתה יכול להבין למה הם כל כך טובים עם טכניקות יישר. יותר סלונים המציעים שיטה זו הם חיתוך בכל מקום, אבל במקום פשוט ללכת אל הקרוב ביותר, אתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך כדי למצוא את אחד הכי טוב בשבילך.

No Replies to "מה אתה יכול לצפות מ Blowout דומיניקנית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 19