תן את השיער מקצועי Blowout בבית

תן את השיער מקצועי Blowout בבית

אה, הפיצוץ המושלם. איך זה שאנחנו אף פעם לא באמת נראה כמו ביחד כמו שאנחנו עושים כאשר אנו עוזבים את הסלון? האם יש קסם כדי להשיג את הנשף המושלם ואת זה ניתן לעשות זאת בעצמך?

מסתבר, זה קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. עם רק כמה צעדים פשוטים ואת הכלים הנכונים, כל אישה יכולה ללמוד איך לפוצץ את השיער שלה בדיוק כמו המקצוענים.

הכלים הדרושים לך

אחד הסודות כדי blowout טוב הוא הכלים שבהם אתה משתמש.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה רוצה להשתמש באיכות מייבש כי הוא לפחות 1800 וואט, אם כי אחד מעל 2000 וואט הולך לעבוד טוב יותר עבור שיער סמיך. בנוסף, מייבש כביסה עם בקרת חום ובקרה יעדיף תמיד. זה קו ההגנה הראשון שלך נגד שיער מקורזל ומייבש מכה טוב שווה את ההשקעה כי זה יכול למנוע נזק.

בחירת המברשת שלך חשובה בדיוק ויכולה לקבוע את הסגנון שלך. אם אתה הולך על סלסול כלשהו, ​​לבחור מברשת חבילה עגולה התואמת את גודל תלתלים אתה רוצה. לקבלת שיער חלק, ישר, להרים מברשת שטוח המשוט ולהיות בטוח למייבש שלך יש מצורף זרבובית.

התחל עם שיער שטף

אם יש לך שיער יבש, מצב זה במקלחת. אם יש לך שיער עדין, מצב רק את הקצוות. כדי לשמור על התנפחות שלך ללא פגע במשך מספר ימים, הקפד לשטוף את השיער שלך ביסודיות לאחר כביסה אותו כדי לצאת כל שאריות מרכך.

כתם את השיער שלך - אף פעם לא לשפשף אותו - עם מגבת להיפטר לחות עודפת.

אם אתה מנסה לעשות עם הנשמה סופר שיער רטוב, זה ייקח לנצח.

החל המוצר על שיער מגבת מיובש

מוצר סטיילינג טוב הוא אחד המפתחות העיקריים לנשף מושלם. זה מוסיף את הגוף לשיער, צולע, והוא חיוני לשמירה על frizzies במפרץ עם שיער סמיך, מתולתל. בנוסף, מוצרים למעשה למנוע שיער מקבל שמנוני.

לשפשף את מנעולים לחים שלך עם תרסיס volumizer או מוס לפני נושבת אותו יבש. אתה רוצה לוודא את המעיל כל קווצת שיער עם המוצר.

  • אם יש לך שיער יבש, לעבוד ב-מרכך חופשה, מישור היישור, או בסרום ברק. התחל על ידי ציפוי הקצוות ולעבוד את דרכך את השיער. סיים על ידי סירוק המוצר דרך השיער.
  • אם יש לך שיער שטוח, רפוי, spritz ריסוס מעובה (אנחנו נשבע על ידי Bumble ו Bumble עיבוי תרסיס) או לעבוד מוס. תתרחק ג'לים.

טרום יבש שיער מכה מכה יבש שלך

יש לך כמה אפשרויות כאשר הגיע הזמן לייבש את השיער שלך. המטרה הסופית שלך היא לקבל את השיער שלך 75 עד 80 אחוז יבש.

אתה יכול לתת את השיער שלך יבש עד שהוא מגיע לרמה של יובש או, אם אתה קצר בזמן, להשתמש במייבש כדי להסיר עודף לחות לפני שתתחיל את הנשף. להתכופף על המותניים כדי לקבל דחיפה על השורשים.

אם יש לך פוני, יבש אותם מיד כי השיער קצר יבש את המהירות. השתמש במברשת שלך כדי לתת להם סגנון ראשוני ולכן הם יותר קל לשלוט מאוחר יותר.

שיער נפרד לתוך סעיפים

מחלקים שיער מסורק לקטעים ומאבטחים אותו עם קליפים או מחזיקי זנב סוס. שיער מתפתל לתוך מיני לחמניות - שניים מאחור ומאחד בכל צד - לעתים קרובות עובד היטב.

אם יש לך שיער סמיך מאוד או כבד, נסה לחלק את כל החלקים שלך לתוך השכבה התחתונה העליונה כדי לעזור לנהל את הנשירה.

עזוב את קטע להתחיל עם.

כוון את הנחיר כלפי מטה

אחד הסודות כדי לפוצץ את הסלון היא כי מעצב שלך עומד מאחוריך כדי שתוכל לקבל את המייבש מכה בזווית מושלמת. זה קצת יותר מסובך כאשר אתה עובד על הראש שלך, אז תצטרך לשחק עם זה עד שתמצא מה עובד. סגנונות רבים ממליצים לשבת כך זרועותיך יש תמיכה כלשהי לא מתעייף לפני שתסיים.

החוכמה היא תמיד להצביע על פיית הייבוש במורד הפיר, לעולם לא לקום. זה חותמת את לציפורן ומסייע למנוע frizz. הגדר יבש שלך בחום גבוה ומהירות נמוכה, אם אפשר.

משוך את השיער מתוח כמו שאתה יבש

הסוד האחר שאתה צריך לזכור הוא לשמור על השיער שלך מתוח ככל האפשר תוך כדי עבודה.

כאשר אתה מחזיק את השיער שלך חזק עם המברשתולקבל את המייבש בזווית הנכונה, אתה שני צעדים קרוב יותר כדי להשלים את הטכניקה הזו.

אם יש לך שיער גלי או מתולתל הולכים ישר מבט, זה אפילו יותר חשוב לשמור על השיער שלך מתוח. כאשר אתה מושך את המברשת דרך השיער שלך, בצע את המברשת מקרוב עם מייבש ומרכז אותו רק על השיער במברשת.

מנהטן סטייליסט דייוויד דייגז מציע טיפ גדולמגזין מזלYou

"תארו לעצמכם שיש נקודה באורך של חמישה-עשר סנטימטרים לפני האף, תמשיכו את השיער לנקודה הזאת בזמן שאתם מתייבשים, זה נשמע מטורף, אבל כשתסיימו, הטיפים לא יסתובבו מתחת או למעלה - הם פשוט יסתובבו מאוורר מעל הכתפיים שלך. "

התחל עם האצבעות שלך

שמירה על שני הטריקים האלה בחשבון, הגיע הזמן להתחיל את ההתנפחות. סטייליסטים מתחילים תמיד באצבעותיהם כדי להגיע לשורשים. "מברשת יכולה להתקרב רק לשם כך", אומר דיגס. הוא מציע להחזיק את השיער מתוח גם כאן, "אחרת, לחות נשאר על השיער ואת frizzes אותו."

החל מן השורשים, למשוך את האצבעות דרך השיער שלך. משוך את השיער החוצה כמה סנטימטרים והחזק אותו תוך שימוש במייבש לירות באוויר על הכתר למטה.

עבור אל המברשת

עכשיו, כי השורשים שלך יבשים, הגיע הזמן לעבור על המברשת על פי בחירתך: חבית תלתלים או המשוט לשיער ישר. סטייליסט קן Paves מעדיף "מברשת מעורבת" - תערובת של חזיר ו זיפים סינתטיים.

משוך את המברשת דרך השיער שלך כפי שאתה מכה יבש. בצע את המברשת מקרוב עם הנחיר ולהמשיך להצביע אותו על השיער.

מסיר שיער עבור גוף נוסף

כדי לתת לשיער שלך גלים וגוף טבעיים, יבש את השיער שלך בסעיפים שלושה אינץ ', מסובב את השיער עם מברשת הקנה שלך כמו שאתה הולך. תחשוב על זה כאילו אתה משתמש במברשת כדי ליצור ספירלה של שיער. הקפד לסובב את הפנים, לא כלפי זה.

נעל בסגנון

השלב האחרון של כל קטע הוא למשוך את השיער שלך מתוח עם המברשת ואת הפיצוץ אותו עם אוויר קריר מהמייבש שלך. המשך דרך כל החלקים ולסיים עם סרום עבור הנשף זה נראה כאילו אתה פשוט עזב את הסלון.

No Replies to "תן את השיער מקצועי Blowout בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1