האם יש דבר כזה שיער biracial?

האם יש דבר כזה שיער biracial?

העולם של שיער שחור יכול להיות מבלבל מספיק עם כל הטרמינולוגיה הייחודית שלה, אבל אז אתה נתקל ביטוי כמו "שיער biracial." מונח זה משמש בדרך כלל כדי לתאר מרקם מתולתל כתוצאה של איחוד גזע מעורב, במיוחד בין הורים ממוצא אירופי ואפריקה. מרקם זה הוא בדרך כלל מתולתל יותר משערו הישר של הורה אחד, בעוד שהוא פחות קינקי או מתולתל מאשר ההורה האחר.

אבל זה שיער אמיתי "סוג"?

למה המונח Biracial או אנשים מעורבים שיער מטעה

קח קבוצה של 10 אנשים biracial ואתה צפוי למצוא 10 מרקמים שונים שיער, ולכן המונח "biracial / אנשים מעורבים" שיער מטעה כל כך. אתה יכול גם לקחת קבוצה של 10 אנשים שהוריהם הם כל ממוצא אפריקאי למצוא שיער זה פשוט מגוונים. כשמדובר בשיער שחור, במיוחד במקומות שונים בעולם שבו סחר העבדים הבנתי באופן בולט, אין מרקם אחד.

להגיד שמישהו יש שיער biracial או שיער מעורב הוא לעתים קרובות דרך קשקשים לומר כי המרקם שלה הוא לא ישר ולא coily אבל איפשהו בין לבין. עם זאת, בשל אופן עבודתם של גנטיקה, ילדים של איגודים בין-גזעיים יכולים גם להיות בעלי שיער ישר לגמרי או מאוד חרישי - לא לכל האנשים הגזעניים יש שיער שנופל לתוך גרגרים מבריקים. המונח שיער biracial יכול, אם כן, להיות מוטעה.

סוגים שונים של תלתלים

אתה עשוי למצוא את זה יותר תיאורי לדבר על השיער במונחים של עובי גדיל ואת גודל תלתל במקום. חלק מהשיער מכיל גדילים עדינים, אחרים גסים ודוממים, אחרים עבים או דקים. תלתלים טווח מ באביב גודל האביב לגודל סמן שומן. פשוט אומר "שיער biracial" יכול להעלות תמונות ספציפיות במוחם של אנשים מסוימים, אבל זה בדרך כלל דרך פשטנית מדי של הגדרת תלתלים רפויים, במיוחד כאשר אנשים biracial הם לא היחידים עם מרקם זה.

בנוסף, בשל כמה נושאים intaracial מתמשך בתוך הקהילה השחורה, מונח זה עשוי לשמש גם דרך סמויה לתאר "שיער טוב", ביטוי שעדיין יוצר קצת עוינות. למרבה הצער, גם עם גל של מידע שיער טבעי וחשיפה מוגברת של tresses מתולתל / קינקי בתקשורת, יש עדיין נראה שיש העדפה מסוימת נראה, וזה נראה לעתים קרובות יותר קרוב לרמה האירופית של יופי זה עדיין נפוץ כל כך מסביב לעולם.

שיער Biracial הוא באמת לא יותר מרקם מסוים מאשר שיער מתולתל. תלתלים הם מגוונים כל כך, אפילו בקרב בני אותה משפחה, כי השימוש בביטוי זה אינו תיאורי כפי שהוא יכול להיות. אנשים Biracial יש מרקמים ייחודיים משלהם. תיוג שיער או שיער הקלדה, בדיוק כמו תיוג צבע העור, כנראה לעולם לא ייעלם, אבל בחירה לתאר את השיער של אנשים מרקע מגוון כזה לא יכול להיעשות רק עם ביטוי אחד.

No Replies to "האם יש דבר כזה שיער biracial?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1