מהי שיטת Baggy עבור שיער שחור? – insightyv.com

מהי שיטת Baggy עבור שיער שחור?

אתה יכול לקרוא את זה על ידי כל שם, אבל “שיטה שקית” הוא פופולרי מאוד תיאורי של שיטה זו טיפול בשיער. אתה משתמש כמוסות פלסטיק, תיקים או כמה נשים לבחור פלסטיק לעטוף. מטרת השיטה הבאגית היא לשמור על שיער לחות ולמנוע שבירה של קצוות עדינים אלה; אם שיער ארוך הוא המטרה הסופית שלך, ייתכן שתרצה לנסות את זה על בסיס קבוע או לפחות מעת לעת. כמה נשים שיש להן עור ארוך נשבע על ידי זה.

בעוד נשים רבות רק להשתמש בשיטה זו על הקצוות של השיער שלהם, כמה נשים ליישם את כל הראש. ככה זה עובד.

רק על הקצה

אם אתה סובל יבש מאוד, קצוות מסתיים, זה ייקח קצת זמן להבחין בהבדל, אבל ההתמדה היא המפתח ללחימה שיער יבש. השיטה שקית היא דרך טובה לעשות את זה. בלילה, מסרק או אצבע מסרק דרך השיער שלך, לחלק אותו למספר קטעים. החל סוכן לחות על הקצוות של השיער שלך, עובד אותו עם הידיים או מסרק, כך שהם רוויים. קרם לחות טוב כולל שמן זית רגיל, שמן חוחובה, שמן קוקוס, חמאת שיאה ושמן שקדים מתוק. עם זאת, אם יש לך מוצר מסחרי שעובד היטב בשמירה על השיער שלך רך וגמיש, להשתמש בו. ייתכן שתרצה גם להשתמש מרכך לעזוב תחילה, ולהחיל שמן על גבי זה. לאחר החלת המוצר, הניחו שקית ניילון (גודל סנדוויץ ‘או קטן יותר מתאים) על קצוותיכם ואבטח את השקית בגומייה.

ודא את הלהקה היא מעל התיק ולא על השיער שלך – אתה לא רוצה את משיכת אלסטי על השיער שלך כל הלילה. וריאציה זו היא שיטת הקוקו, שבה אתה יכול להשתמש אם אין לך זמן להפריד את השיער שלך לסעיפים שונים או פשוט מעדיפים דרך פשוטה יותר. משוך את השיער לתוך קוקו רופף לחות הקצוות שלך.

החל שקית על הקצוות מאובטח. לכסות את השיער שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל להגנה בלילה להסיר את השקיות בבוקר.

על הראש כולו

אולי אתה צריך טיפול לחות הכולל. השיטה הפשוטה עובדת גם על ראש שלם. מסרק או מסרק אצבע דרך השיער שלך היטב. החל מוצרים המפורטים לעיל, אבל במקום להתמקד רק על הקצוות, לעבוד אותם דרך הראש כולו של השיער. לעטוף את השיער שלך סביב הראש שלך; זה לא צריך להיראות מושלם. עכשיו קח גיליון של פלסטיק לעטוף ולמקם אותו בתקיפות סביב כל הראש שלך; לחילופין, להשתמש בכובע פלסטיק זול ולאבטח אותו עם רצועת גומי גדולה. תשאיר אותו בן לילה. שלא כמו “baggying” את הקצוות, אשר נשים רבות לעשות מדי לילה, ייתכן שתרצה רק לעשות את כל הראש שיטה פעם בשבוע או כך.

זהירות

יש נשים הרואות את השיטה השקופה וחושבות, “טוב, אם לשמור על הקצוות שלי מכוסות ולחות בן לילה כל כך מועיל, אז מה יכול להיות לא בסדר עם שמירה על השיער שלי פלסטיק במשך שבוע שלם?” התשובה לכך היא “הרבה!” שיטה זו היא בסדר לשימוש לילה, אבל השיער צריך לנשום לייבש את עצמו. זה לא בריא השיער להיות רטוב כל הזמן או לח.

למרבה הצער, כמה נשים להיתפס “אתגרי הצמיחה של השיער” ו להסתובב עם ponytails רטוב או לחמניות כל היום.

ללא שם: אל תעשה את זה! תן את השיער שלך יבש יבש לנשום בקביעות. זה יהיה הרבה יותר בריא כתוצאה מכך. אתה עדיין לקצור את היתרונות המגנים של השיטה שקית, גם אם אתה לא עושה את זה דתי מדי לילה. השתמש בו לפי הצורך ועל הזמן, השיער שלך צריך להרגיש טוב יותר סובלים פחות שבירה. כמו כל שגרה, ההתמדה היא המפתח להפיכתו לעבודה ולראות תוצאות.

No Replies to "מהי שיטת Baggy עבור שיער שחור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.