סקירה של ואהל All-In-One ליתיום יון Trimmer – insightyv.com

סקירה של ואהל All-In-One ליתיום יון Trimmer

אנשים ב Wahl לאחרונה שלח לי All-In-One ליתיום יון Trimmer לבדיקה. שמתי את זה במבחן הן בבית והן במספרה שלי והתוצאות היו די טובות. כמובן, Wahl הראשון פטנט את השיער clromagnetic שיער בשנת 1919, אז הם צריכים לדעת דבר או שניים על ביצוע מוצרים לחיתוך השיער. בעוד יחידת הבית לא יחליף את הדברים המקצועיים אני רגיל להשתמש, זה קליפר די תכליתי לניקוי דברים מעל כיור האמבטיה.

לְעַצֵב

The Wahl ליתיום יון Trimmer יש עיצוב כי הוא ייחודי במינו את גוזם הביתה קטגוריה. ראשית, הוא מופעל על ידי סוללת ליתיום יון המאפשר קליפר לטעון מהר יותר לשקול פחות קליפרס עם סוגים אחרים של סוללות. אני אוהב את תוספת של סוללת ליתיום יון כפי שהיא מחזיקה תשלום גם כאשר קליפר נמצא באחסון. זה כולל גם תשלום מהיר אחד דקה עבור touchups מהירה יחייב במלואו רק שעה אחת. נֶחְמָד.

העיצוב של גוזם הוא גם ייחודי בכך שהוא מציע ארבעה ראשי חיתוך להחלפה (אשר אני אגיע בעוד רגע) – אחד עבור זמירה בסיסיים, להב פרט צר, להב גילוח, להב clipper). הלהבים הם די קל להחליף ולהציע כמה צדדיות נחמד במה שאתה יכול לעשות עם גוזם.

קליפר יש תחושה מוצקה למדי (אם כי קצת זול) ביד ואת העיצוב קל עושה את זה קל להתמודד.

אחיזה rubberized מסייע להבטיח את הגוזם לא הולך לברוח ממך. בסך הכל, מצאתי את זה די קל להחזיק ולתמרן. קליפר זה גם קל לנקות ולתחזק וכל מה שאתה צריך למטרה זו כלולה.

הלהבים

ארבעה להבים מגיעים עם ליתיום ליתיום Ion Trimmer וכל מציע יכולות ייחודיות.

להבי Trimmer מיועד לגימור פאות לחיים וקצוות סביב הזקן והצוואר. בבדיקות שלי, הלהב התקצר באופן קרוב למדי (אם כי לא קרוב כמו גוזם כיתה מקצועי).

להב קליפר הוא קצת יותר רחב עם t- צורה כי מצאתי אידיאלי עבור זמירה זה השיער תועה סביב האוזניים. כמו להב הגוזם, להב המחתך חתך קרוב למדי ועשה עבודה טובה של יצירת קווים חדים. אריזת המוצר יוביל אותך להאמין שאתה יכול באמת לחתוך שיער עם להב זה, טוב, אתה יכול, אבל זה לא ממש נהדר כמו קליפר תספורת. אם אתה רוצה לעשות תספורת, מקל עם קליפר בגודל מלא שתוכנן אך ורק לחיתוך השיער. עם זאת, להב clipper הוא טוב עבור זמירה upburns ו מהיר לגעת קופצים.

להב Precision Precision הוא להב צר המיועד רווחים צפופים. זה מושלם עבור זמירה אלה אוזן pesky שערות האף, ואם אתה צריך קצת פירוט של שיער הפנים שלך בחללים הדוקים (האזורים הפנימיים של זקן, למשל), להב זה הוא מגע מבורך. עם זאת, כדי לנקות את האף, אני מעדיף אחד מאותם trimmers מיוחד עם להב עגול.

להב גילוח כפול הוא מצורף גילוח מיני מצורף המספק גילוח מכובד למדי.

עם זאת, מצאתי את הקובץ המצורף הטוב ביותר בגילוח בחללים הדוקים וניקוי לאחר זמירה באמצעות הלהבים האחרים – גילוח תחת פיאות צבוע טרי הוא שימוש טוב עבור הקובץ המצורף. אם אתה רוצה לגלח עם חשמל, זה לא יחליף מכונת גילוח בגודל מלא (גודל קטן באמת עושה את זה די חסר טעם עבור גילוח פנים שלם), אבל זה טוב עבור touchups מהירה וניקוי סביב זקן.

אביזרים

הליימר יון ליתיום מגיע עם ארבעה להבים, מספר קבצים מצורפים מדריך, שמן מברשת ניקוי, כבל טעינה, מעמד אחסון, והוראות.

שני להב הגזע ואת קליפר בלייד לבוא עם השומרים (שלושה גדלים החל זיפים עד 3/16 “) ואת השומרים בכושר snugly ו היו די קל לשים ולהסיר.הלהב Trimmer מגיע גם עם מדריך שישה מיקום זה היה, די בכנות, כאב אמיתי ללבוש ולהתאים.

אתה בטח לזרוק את זה לאשפה די מהר.

הבשר השני שיש לי עם הגוזם הוא מעמד האחסון. כן, זה יש חריצים קטנים עבור רוב האביזרים אבל שום דבר לא באמת מתאים במיוחד וזה לא תוספת מאוד אטרקטיבי לשירותים שלך הדלפק. אני חושב שזה היה אופציה טובה יותר אם זה כולל כבל חשמל כל כך אתה יכול פשוט להחליק את הגוזם לתוך החריץ ולאחסן את זה באותו זמן. בטח, זה יהיה להתאים את גוזם כאשר כבל הוא מחובר לחשמל, אבל זה היה נחמד אם הטעינה נבנו פנימה לקטר קטין למדי, אבל אני בטח תעלה את המעמד ופשוט לזרוק את גוזם וזה accoutrements במגש ולאחסן אותו מחוץ לטווח הראייה.

בשורה התחתונה

מלבד כמה מטרד קטין, מצאתי את ואהל ליתיום יון Trimmer להיות מסוגל צדדי שחקן. זה כולל את כל מה שאתה צריך עבור רוב הפנים שלך ואת הגוף זמירה הדרישות ואת הביצועים היה די מוצק. את גוזם חתכים קרוב יעזור לך ליצור קווים נקיים. בסביבות $ 60, זה גם מציאה טובה למדי – עם כל האביזרים הכלולים, יש הרבה המפץ עבור הכסף שלך. זהו אחד trimmers הביתה טוב יותר היו לי את הידיים שלי ואני בהחלט יכול להמליץ ​​על זה על סמך ביצועים מוצקים, ערך, צדדיות.

No Replies to "סקירה של ואהל All-In-One ליתיום יון Trimmer"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.