9 דרכים לנהל שמנוני, שמנוני שיער (וכיצד למנוע את זה) – insightyv.com

9 דרכים לנהל שמנוני, שמנוני שיער (וכיצד למנוע את זה)

שיער שמנוני מרגיש גס, נראה גס, והוא יכול אפילו להריח ברוטו. זה גם יכול לגרום לאקנה על קו השיער שלך, tanking את ההערכה העצמית. אתה לא צריך להסתובב משאירים חלקיקי שמן בעקבות שלך, עם זאת; אתה יכול לקחת כמה צעדים כדי לשלוט בו.

למה כל כך שמנוני?

הצעד הראשון בהתמודדות עם בעיית השיער השמנוני שלך הוא להבין את זה. לפעמים, קרקפת שמנוני הוא תוצאה של בעיה הורמונלית זמנית שמגיע עם גיל ההתבגרות, בלוטת התריס סיבוכים, הריון, ואפילו גיל המעבר (אם כי ההפך הוא לעתים קרובות יותר נכון ככל שאנו גיל).

במקרים אלה, ההורמונים זורמים דרך הגוף שלך אומרים לקרקפת שלך לייצר יותר מדי חלב (השומן הטבעי שמזין את העור והשיער). אם הבעיה מתעוררת פתאום, שיחה עם הרופא שלך עשויה להיות על מנת לבדוק אם יש חששות להורמון הבסיסי שניתן לטפל בהם רפואית. לפעמים, לעומת זאת, עודף ייצור חלב הוא פשוט את הדרך שבה הגוף שלך.

מחזור השיער שמנוני

לא משנה מה הסיבה, הקרקפת שמנוני שלך נתפס במעגל קסמים כי כמה תרופות למעשה להחמיר.

לדוגמה, אתה עשוי לחשוב כי תכופים כביסה שיער היא הדרך zap שמן. הגיוני כמו גישה זו עשויה להיראות, אתה כנראה עושה את השיער שלך greasier. הנה מה שקורה: אתה מתעורר עם הקרקפת שמנוני, אז אתה לשטוף את השיער כדי להסיר את השומן. בתהליך זה, אתה רצועת השיער שלך חלב טבעי. התגובה של הגוף שלך היא להחליף את השמן הטבעי שהוא איבד. לפעמים, התגובה הזאת עולה לים, ואתה מוצא את עצמך מרגיש שוב שמנוני על ידי הצהריים.

אז בפעם הבאה שאתה לשטוף את השיער שלך, אתה משתמש במוצר כדי לייבש את הקרקפת שלך עוד יותר, כמו שמפו מבהיר. הגוף שלך מגיב בבהלה כדי לייבש את הלחות שאיבדה, ואת השמן הוא שיחרר. אתה לא יכול לנצח רודף זה מחזור שמנוני.האמת היא, ככל שאתה לשטוף את השיער שלך, יותר שמן הקרקפת שלך מייצרת.

לשבור את מחזור הייצור של חלב

הדרך הטובה ביותר לעצור את זה הוא עודף חלב היא לדלג על שטיפת השיער שלך. זה נכון: כמו שזה נשמע בניגוד, זה דילוג על שמפו מדי פעם יכול לעזור לאורך זמן. הנה איך.

התחל לאט. לדלג על שמפו יום בשבוע, כאשר אתה יכול ללבוש כובע או כאשר תהיה בבית כל היום. אחרי כמה שבועות של זה, לעשות את זה יומיים בשבוע. המטרה הסופית היא ללכת 2-3 ימים בין שמפו כדי לקבל את ייצור הנפט בשליטה. רק אל תצפו להגיע לשם בן לילה. תן לו חודשים. הניסוי עם שמפו יבש ואבקות שיער אשר נועדו לעזור לספוג את השמן מבלי להפשיט את הקרקפת של חלב.

הטיפ השני לשבירת מעגל הפקת הנפט עשוי להפתיע אותך עד כדי כך: הראשון שנה את השמפו והמצנן שלך. סביר להניח שאתה בוחר מוצרים שיש להם מעט מאוד בדרך של חומרי לחות, או אולי אתה כבר דילג על המרכך לחלוטין. אחרי הכל, אתה לא רוצה להוסיף לחות למצב כבר לחות יתר, נכון? לא בסדר.

אתה צריך להשתמש בשמפו ומרכך שנועד לאזן את הלחות על הראש. מרכך ומרכך רב-תכליתי כבד במיוחד עשוי להיות יותר מדי, כמובן, אבל שמפו לחות קל ומרכך יכול לעזור לשמור על איזון הלחות על הקרקפת ולא לשלוח אותו למצב היפר כדי לייצר יתר על המידה.

ואל לדלג על מרכך – פשוט להשתמש בו כראוי. לרכז אותו על הקצוות של השיער שלך ולשטוף אותו היטב. קל משקל או לעזוב ב-ניסוח יכול לעבוד טוב. אם מרכך עדיין נראה יותר מדי עבור השיער שלך, נסה מיזוג הראשון ושמפו השני כדי להסיר שאריות נוספות.

בדוק את שמפו טכניקה

ודא שאתה shampooing השיער שלך כראוי, כלומר לשטוף, לשטוף, לשטוף במשך מינימום של 30 שניות. לפעמים, מה שאתה חושב הוא שומן הוא למעשה שמפו או מרכך כי לא היה שטוף לחלוטין.

לשטוף עם מים מגניב

מים חמים יכולים לעורר את הבלוטות המייצרות חלב, וזה בדיוק מה שאתה לא רוצה. בנוסף, לשטוף מים קרים עוזר לסגור את העור לציפורן, מניעת נזק השיער שלך כלי עיצוב חם. בונוס: כי cuticle סגור שוכב שטוח, כל שיער משקף יותר אור.

תרגום: שיין.

הגבלת השימוש של מייבש שיער

ככל האפשר, תן את השיער יבש יבש, או לפחות, לשמור על החום למינימום. אוויר חם יכול לעורר את ייצור הנפט.

לשמור על הידיים שלך מהשיער שלך

לגעת השיער שלך מעט ככל האפשר. ככל שאתה נוגע, מברשת, ואפילו סגנון השיער שלך, אתה מגרה את בלוטות השומן לייצר. נגיעה בשיער גם מעבירה את כל מה שיש לך על הידיים לשיער, כולל קרמים וזיעה. לבסוף, זה עוזר להפיץ את השמן מהקרקפת שלך כל הדרך עד הקצוות.

אל תשכח להבהיר

השיער השמנוני שלך עשוי להיות תוצאה של הצטברות המוצר ומרכך, אז השתמש שמפו מבהיר או טיפול פעמיים בחודש (אבל לא יותר, מהסיבות שנדונו קודם לכן). אלה מומלץ מאוד:

 • שמפו נגד שמנים Neutrogena
 • סיידר חומץ תפוחים
 • DIY אפייה סודה טיפול בהבהרה

השתמש שמפו יבש

שמפו יבש עבור נהדר עבור ספיגת שמן מהירה במהלך היום ובימים שאתה לא שמפו. לא רק שמפו יבש מיד למצוץ את השמן, אבל זה גם מוסיף נפח סופג ריחות. שני לנסות:

 • שמפו יבש עם סרפד
 • שמפו יבש של בטיסט

נסה אבקת שיער

אתה יכול לפזר שמן קליטת אבקות בשורש המספקים ספיגת שומן לאורך זמן. שיער בהיר יכול לקבל תוצאות מצוינות מאבקת התינוק או קורנפלור רגיל; שיער כהה יכול להפיק תועלת אבקת קקאו. אתה גם יכול למצוא הרבה אבקות שיער מסחרית טובה במעבר שיער, כמו אלה:

 • אבקת שיער סקסי לשחק Volumizing ו Texturing אבקת
 • לולו אורגניקס שיער

הימנע מוצרים לזרוח

הימנע ממוצרים עם מרכיבים משפר תוספת ברק; הם בדרך כלל איזה סוג של שמן. במקום זאת, חפשו מוצרי שיער עם מאפיינים volumizing.

נסה תסרוקות שונות

אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי או גלי, לאמץ אותו. לפוצץ את זה או שטוח גיהוץ כל יום עושה את השיער שלך נראה greasier. שיער ישר נותן שומן ושמן נתיב ישיר במורד השיער שלך, מה שהופך אותו הרבה יותר בולט. אם יש לך שיער ישר, נסה לעקם אותו, או ללכת לחתוך שמביא את הגל.

השיער שלך יופיע הרבה פחות שמנוני מאשר אם זה היה ישר.

No Replies to "9 דרכים לנהל שמנוני, שמנוני שיער (וכיצד למנוע את זה)"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.