8 החמות ביותר צבע שיער מגמות

8 החמות ביותר צבע שיער מגמות

מרגיש צורך לעדכן את הסגנון שלך? צבע שיער טרי, חדש תמיד עושה את הטריק. ללכת רך לבחור את המראה הטבעי של כל מדגיש או לתבל את זה על ידי עובד כמה גוונים פסטל. לא משנה מה אתה בוחר, יש לנו את הפרטים על מגמות צבע השיער החם ביותר, כך שאתה יכול לבחור סגנון המותאמים באופן מושלם הן האישיות שלך ואת הצביעה הטבעית שלך. לשיער המאושר במסלול, התחל כאן.

בלאייג '

ניבוי מראה טבעי יותר מאשר foils מסורתיים, balayage עשוי להיות המגמה השיער המבוקש ביותר בסלונים. עבור balayage, colorist שלך מצייר את צבע על השיער שלך, בניגוד מדגיש המסורתית, שם השיער שלך מופרדים, צבע, עטוף בנייר כסף. הטכניקה מצוירת ביד נותן לך מראה טבעי יותר עם פחות ברור לגדול החוצה. בקשה שילוב של מדגיש ו lowlights עבור השמש מנשק זוהר. טכניקה זו מתאימה לכל צבעי השיער, אבל נראה מדהים במיוחד על בלונדיניות או ברונוטים בינוניים. 

באביליטים

אתה יודע כי צבע מבורך השמש, ממדי נדיר לראות על מישהו מעל גיל שלוש? ובכן, אם אתה מוכן להשקיע קצת כסף, אתה יכול לקבל את המראה הזה יותר מדי. Babylights הם superfine מדגיש כי לקחת יותר זמן מאשר מסורתי מדגיש כדי להשיג את האפקט הרצוי. הסטייליסטית שלך תפריד את השיער שלך לחלקים קטנים רבים, ולאחר מכן צבע וריאציות של צבע על חלקים של קטעים אלה.

בניגוד foils, babylights הם צבועים על השיער (בדומה balayage), אז כמה גדילים יש צבע כבד יותר מאחרים. זה תהליך מייגע זה יכול לקחת כמה שעות, אבל התוצאה הסופית היא יפה ומראה טבעי יותר מאשר ראש מלא של מדגיש מסוכל או צבע על כל.

ברונטית קלאסית 

"משעמם, "את אומרת?

אין סיכוי! קייט מידלטון, הדוכסית של קיימברידג ', נושבת את הרעיון הזה מתוך הפארק עם ההשתלטות הטבעית על אחת המגמות החמות ביותר של צבעי שיער! נשים רבות מחבקות עכשיו את צבע השיער החום הטבעי שלהן וגורמות לו לעלות על חריץ על ידי הולך על גוונים עשירים, ערמונים וגוונים קרמל. לכו על "חום צרפתית" לחסל כל נחושת חמה או גווני זהב. תהליך דו-שלבי זה (בהתאם לצבע שלכם) כרוך מראש בצביעת השיער לפני הוספת גוון סופי. הטכניקה הצרפתית-חומה נותנת אפקט טבעי רב-ממדי שלא ילך אליכם.

סומברה (או אומבר)

פאסה אומבר סללה את הדרך לסגנון מאופק יותר - הסומבר. "אני חושב ombré ... (שורשים כהים ו diped מסתיים), הוא בחוץ," אמר מטריקס hairstylist ג 'ורג' Papanikolas במאמר של חדר אבקה. במקום זאת, Papanikolas בוחר את הטכניקה sombré עבור דרך רכה יותר כדי להשיג את הקיץ נראה מבוגר. כמו ombré, sombré מתחיל כהה על השורשים ולאחר מכן מעברים במורד השיער אל גוון בהיר יותר. עם זאת, המפתח sombré מלוטש הוא שילוב וריאציה יותר של צבע, כדי למנוע את ombré של קו מכוער של התיחום.

פְּלָטִינָה

יחי בלונדינית פלטינה!

נראה כי צבע השיער הזה אף פעם לא יוצא מן הסגנון, כמו בלונדיניות ממשיכות לנטוש צלילים דבש הזהב עבור גוונים בהירים, קרח. שמירה על השיער שלך בלונדינית זו היא תחזוקה גבוהה, אם כי. אז ודא שאתה רוצה להשקיע את הזמן ואת הכסף הדרוש כדי לשמור על השורשים. ולפני שאתה בוחר את זה blached-blond נראה, לוודא שהוא מתאים את צבע העור. מתוך כל מגמות צבע השיער, זה יכול ללכת דֶרֶך טועה אם הוא נאלץ על מישהו עם צבע עור לא תואם. 

ברונד

ברונד זה גוון מושלם בין בלונדינית ברונטית. הראשון שנעשה פופולרי על ידי דוגמנית Gisele Bündchen, מגמה זו צבע השיער עומד במבחן הזמן. כמובן, אתה צריך להיות מבורך עם בלונדינית, בלונדינית מלוכלכת, או שיער חום בינוני כדי למשוך את זה מבט. אבל המפתח להשגת השפעה זו היא שיש מעצב שלך לשלב גוונים כי יהיה לצלול עם צבע העור שלך.

אולי אתה הולך קצת browner או קצת יותר בלונדינית, בהתאם. קולוריסט טוב יידע רק כמה הטון הטבעי שלך כדי לעבור דרך ומה להאיר. 

קאיין ספייס אדום

שיער אדום הוא גדול עכשיו ואתה לא צריך להיות ג 'ינג' י טבעי לסלע אותו. הזן- cayenne spice אדום, אחד hottest צבע השיער מגמות להכות הוליווד. לא, זה לא כתום, אלא גוון דלעת עם נימות זהב זהובות. שוב, ודא שיש לך את העור הנכון הטון לפני sprinkling על התבלינים. אבל אם אתה יכול למשוך אותו, מנעולים זנגביל שלך יהיה קנאה של אפילו החברים הכי שמרנים שלך. 

פסטל דיפ-די

סלבריטאים רבים רוק לטבול צבוע פסטל. ורוד חיוור, בלוז בלונדיני, משמשים וסיגולים קלים ניתן לראות במגזינים ובמסלול. זה "צבע שיער חד קרן" הפניות hues שאינן נמצאות על הראש הטבעי של מישהו השיער. אם אתה לא רוצה ללכת החוצה, שקול לטבול גוסס כמה קווצות שיער בסוף כל פיר. גישה זו לא מחייב שילוב צבע מבטיח לך לא לפגוע בראש השיער כולו שלך (זכור, אתה צריך להלבין את זה קודם לפני החלת צבע). ואם אתה שונא את זה, פשוט lop אותו מעל קו צבע. או לבחור צבעים זמניים, אשר לשטוף בשמפו או שניים.

No Replies to "8 החמות ביותר צבע שיער מגמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =