8 כללים לקטוף תסרוקת קצר קצר שלך

ginnifer-goodwin-2-short.jpg

השחקנית גיניפר גודווין.
גטי אימג'ס נשאר בידי מייקל באקנר, ממש על ידי פרידריך מ. בראון

כמה מן הנשים המסוגננות ביותר חותכות את שערן קצר לכבוד שינוי החיים, אולי, או סתם מראה חדש. החדשות הטובות הן כמעט כל אישה (עם מעט מאוד יוצאים מן הכלל) יכול ללבוש שיער קצר. הסוד הוא למצוא את הזכות לחתוך את צורת הפנים ואת מרקם השיער. גם האישיות שלך משחקת תפקיד.

במצגת זו, להבין אילו מגמות תסרוקת קצר מתאים לך הכי טוב.

ראשית: אתה יכול להתחמק עם שיער קצר?

אם יש לך שיער מתולתל סופר, אתה יכול להיות טוב יותר עם תסרוקת יותר. כל שאר השיער textures לעבוד עם שיער קצר.

הנה הכללים הבסיסיים לשיער קצר:

 • אם יש לך פנים סגלגל, אתה בהחלט נראה טוב עם שיער קצר.
 • ...כל עוד השיער שלך הוא לא סופר מתולתל. נשים עם שיער מתולתל צריך ללבוש את השיער שלהם לפחות לסנטר כאשר שיער יבש.
 • אם אין לך פנים סגלגלים, יהיו תספורות קצרות שעובדות עליך. אתה רק צריך למצוא את אלה הנכונים. המטרה היא ליצור את הרמז של פנים סגלגל.
 • שיער יפה עובד במיוחד קצר, אבל ייתכן שיהיה עליך מוצרים אז זה לא נופל ברפיון כמו קסדה על הראש שלך.
02
של 08

איזה סגנונות הטוב ביותר להחמיא את הפנים שלך צורה?

julianne-hough-hair.png

ג'וליאן הוג.
ג 'ייסון LaVeris ו ריי Tamarra עבור גטי

תראו את התמונות האלה של ג'וליאן הוג, בעלת פנים ארוכים. בתמונה השמאלית היא לובשת את השיער הבלונדיני שלה, שמדגיש את צורת הפנים הארוכה שלה. אבל בתמונה מימין, היא ספורט bob ארוך שעיר, אשר מוסיף רוחב על פניה, מה שהופך אותו נראה סגלגל יותר. 

זה המפתח למציאת תסרוקת גדולה: אתה רוצה ליצור את האשליה שיש לך פנים סגלגל. אתה לא רוצה להדגיש עגולות אם הפנים שלך עגולות, או הסנטר שלך אם זה juts החוצה.

זה מביא אותנו למספר אחד בעת בחירת תסרוקת קצרה: בחר לחתוך כי flatters את צורת הפנים. חתכים קצר הם פופולריים כי הם עושים את התכונות שלך במרכז תשומת הלב. הנה כמה טיפים שיעזרו לך:

 • אם יש לך פנים מרובעים, להראות את הלסת החזקה שלך עם בוב שמכה אותך על עצם הלסת, כמו לחתוך את זה על קירה נייטלי. הקפד לשאול את מעצב אופנה עבור "בוב סיים" אשר קצר יותר מאחור וזוויות יותר לכיוון החזית.
 • אם יש לך פנים עגולות, יש לך אפשרויות רבות, כולל בוב ארוך, shag, את pixie ואת חתכים edgier כמו pompadour. 
 • נשים רבות עם צורות פנים ארוכות יש מצח גבוה. לכסות את המצח הגדול שלך עם חבטה קהה או צד- bangs כאלה.
03
של 08

איזה סגנונות קצר עבודה עם מרקם השיער שלך?

audrey-tautou.jpg

אודרי טוטו.
תמונות של גטי

הנה כמה טיפים שיש לקחת בחשבון כשמדובר שיער קצר ומרקם השיער:

 • אם יש לך ישר, שיער דק, אתה במזל. תסרוקת קצרה יהיה קל לך לשמור עם מהומה קטנה. להשקיע טוב volumizer כך השיער שלך לא נופל. אין דבר גרוע יותר עבור השיער שלך מאשר שיער השיער נופל על הראש כמו קסדה.
 • אם יש לך שיער גלי כמו שחקנית אודרי טאוטו בתמונה כאן, ייתכן שתידרש מכה מכה ברזל שטוח בהזדמנות, אבל סגנונות קצרים רבים נראים מדהים גלי טבעי (כולל פיקסי!).
 • שיער גס או מתולתל? לשקול מחדש את החיפוש אחר שיער קצר. שיער מתולתל נוטה frizz כאשר לחתוך קצר וזה יכול לעשות את השיער משולש מדי. שיער גס צריך אורך כדי לשקול אותו. נסו להישאר כמה סנטימטרים נמוך יותר מאשר הלסת.
04
של 08

אתה יכול לצאת עם בוב?

emma-roberts-hair.png

אמה רוברטס עם תסרוקת בוב ארוכה.
תמונות של גטי

ה בוב ממשיך להיות אחד הסגנונות האופנתיים ביותר של שיער כרגע. כמעט כולם יכולים ללבוש בוב, מלבד נשים עם שיער מתולתל.

סגנון זה עובד בצורה הטובה ביותר על שיער ישר אבל נראה פנטסטי על השיער גלי טבעי גם כן. עם השיער הנכון לחתוך, בוב יגדל יפה. בוב ארוך באורך שלושה חודשים בערך. הוא צומח לתוך בוב ארוך חמוד.

05
של 08

רוצה לנסות קצר, עצבני גזור?

scarlett-johannson.png

סקרלט יוהנסון.
גטי: ג'ון קופלוף ופרידריך מ. בראון

כאשר ריהאנה עברה מלפנים וארוכות עד למרחק קצר, התלבש עולם האופנה. בקרוב, אחרים מפורסמים בעקבותיו עם סקרלט יוהנסון ומיילי סיירוס עושה את קוצצים. קיצוצים אדגיים הופכים את ההצהרה הדרמטית ביותר ומסמלים כוח. חתך של פינק הוא אחד התספורות הפופולרי ביותר על אתר היופי.

אז מי יכול לברוח עם חתך פאנק? המפתח כאן טמון האישיות שלך ואת מרקם השיער שלך. אתה חייב להיות קצת קצה בשמלה שלך ואת האישיות שלך כדי לחתוך לחתוך funky, אחרת אתה יכול להיראות כמו אישה עם תספורת רע באמת. באשר מרקם השיער, אם אתה רואה לחתוך אתה אוהב, אתה צריך לשקול אם מרקם השיער שלך יכול להתמודד עם זה. שיער יפה יפול שטוח ללא כמה מוצרים שיער מתולתל יהיה pouf אם לחתוך ישר מדי. להתייעץ עם מעצב אופנה לפני שתתחייב לחתוך funky.

06
של 08

אוהב את Pixie? אז האם אני יכול ללבוש אחד?

michelle-williams-pixie.png

מישל וויליאמס תספורת פיקסי.
צ'לסי לורן (l) ופרייזר הריסון (r) עבור Getty Images

אההה, הפיקסי. כאשר ג 'יניפר גודווין לחתוך את השיער שלה באורך הכתף עבור pixie (לראות אותה לחתוך כאן), זה היה חדשות גדולות על בלוגים היופי. אחר סלבס בעקבות החליפה ועכשיו יש מספיק פיקסי מדהים חתיכות עבור כמה גלריות תמונות.

לא כולם נראים טוב שיער קצר סופר, עם זאת. נשים קטנות נראה נהדר עם קיצורי דרך סופר. הימנע בסגנון זה אם אתה סובל מעודף משקל. אתה רוצה עוד שיער כדי לאזן את הגוף שלך. זה גם לא נראה נהדר עבור נשים עם פרצופים ארוכים או שיער מתולתל סופר.

07
של 08

לונג בוב עובד נהדר על כל צורות פנים

freida-pinto-hair.png

פרידה פינטו.
ונטורלי וג 'ניפר לורי על גטי

בוב ארוך, פופולרי על ידי ידוענים, כולל אמה סטון וסינה מילר, הוא אופנתי, מחמיא אופציה לכל צורות פנים.

בובס להפוך את התכונות שלך למרכז תשומת הלב. הם נראים הכי טוב על נשים עם מבנה עצם טוב ולעבוד על כל סוגי השיער למעט שיער גס סופר מתולתל, אשר צריך עוד אורך כדי לא pouf.

08
של 08

שקול את התחזוקה שלך

coco-rocha-bob.png

הבוק המתוחכם והמתוחכם של קוקו רושה.
תמונות של גטי

לא כל התספורות קצרות הם תחזוקה נמוכה. הם למעשה הקיצוצים הכי קשה לשמור, וזה משהו לשקול כאשר מקבל את השיער שלך. אתה חייב לקבל אותם trimmed כל 6 שבועות; הם לוקחים מוצרי סטיילינג כדי לשמור אותם לבדוק (שלום, כל המוצרים שאתה צריך עבור פיקסי!), ואתה יכול להשקיע משקולת שטוחה כדי לשמור על גלי במפרץ.

No Replies to "8 כללים לקטוף תסרוקת קצר קצר שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 3 =