8 מברשות שיער הטוב ביותר לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

קל לקנות את מברשת השיער הראשונה שאתה רואה ב- Target, בבית המרקחת או אפילו במעבר היופי של חנות המכולת, אבל האם אי פעם עצרת לחשוב איך המברשת שלך משפיעה על השיער שלך? המברשת הלא נכונה עלולה לגרום לשבירת יותר אם היא מחוספסת מדי או להשאיר את השיער בקשרים אם זה לא מספיק קשה. ישנם מברשות שונות עבור כל סוג השיער ואת רוב הסיכויים, אתה משתמש בסוג שגוי עבור הצרכים הספציפיים שלך השיער.

כאשר מחפשים את מברשת השיער הנכון בשבילך, לקחת בחשבון את הצורה של המברשת, את החומר של זיפים, ואת נקודות מחיר. במקום להרים את המברשת הראשונה שתופסת את העין שלך, לרכוש אחד המבוסס על קריטריונים אלה.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מברשות השיער הטוב ביותר בשוק עכשיו.

לְהָצִיק Josh® Pro Tools Premium Oval Brush

באדיבות דרמסטור

עבור רוב האנשים, השיער שלהם לא נופל תחת קטגוריה מסוימת או גדיל שלהם נופלים תחת יותר מקטגוריה אחת. אם אתה לא בטוח איפה אתה נופל, עדיף להשתמש במברשת שעושה את כל זה. הארי ג 'וש, אישיות מפורסמת hairstylist ומייסד של קו שמו, יצר מוצרים אלה כדי לתת ללקוחות את הסיכוי הטוב ביותר האפשרי בבית מחדש סגנונות סלון בבית סגנונות. מברשת זו יש שני זיפים ניילון חזיר, אשר יכול לעבוד עבור כל סוגי השיער, במיוחד אם אתה בין מרקמים ואורכים. הכרית מתאימה את צורת הראש, ואת הזיפים להפיץ את השמן מהחלק העליון של השיער שלך אל הקצוות בזמן שאתה עובד את המברשת דרך השיער שלך. בנוסף, זה צבע ירוק מנטה מדהים, אז זה ייראה טוב על כל שידה.
יותר "

No Replies to "8 מברשות שיער הטוב ביותר לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5