7 הטוב ביותר Lash הצמיחה סרום לקנות ב 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

באופן אידיאלי, לכולנו יהיו ריסים ארוכים ויפים, מהסוג שעלול להיות לך בילדות לפני שגדלת והתחלת לשפשף את העיניים או ללבוש מסקרה שיבשה אותם. אבל ככל שאתה מתבגר, את המראה של ארוך, יפה הריסים הופך קשה יותר ויותר acheive לא משנה כמה mascaras מתארכים אתה מנסה. פלוס lash הרחבות ו falsies יכול לקבל יקר והם יכולים להיות כאב כדי לשמור. זה המקום שבו lash הצמיחה lum לבוא.

בעוד נוסחאות מרשם בעבר היה האופציה היחידה, lashes serums זמינים כעת במגוון רחב של נקודות מחיר, מן המרקחת כדי מעצב. מותגים טבעיים יצרו נוסחאות וכן כמה משמשים גם ריסים וגם גלים כדי לעזור לאלה מאיתנו שנפל על המגמה דקל דק בשנות ה -90. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הטוב ביותר lash הצמיחה slums זמין כעת.

זה המוצר הטוב ביותר המוכר אמזון יש gotten ביקורות נלהבות על יעילותה כשמדובר ריסים דלילים. יתר על כן, אורגני לאש ו Brow Buster סרום יכול לעשות חובה כפולה, שכן הוא עובד על השיער גבות גם כן.

זה מרכך צמיחה לרסס הוא ניסח גם עם מרכיבים טבעיים בלבד כמו מים מזוקקים תמצית זרעי ענבים, אז אתה לא תהיה לשים כל כימיקלים קשים על הפנים שלך. כדי להשתמש בסרום האורגני, פשוט מעיל את הריסים והגבות שלך עם שכבת הסרום באמצעות מברשת כלל לפני יישום איפור. המותג ממליץ להשתמש בסרום פעמיים ביום למשך 60 יום כדי לראות תוצאות.

"שמתי לב שהריסים שלי עבים יותר ונראים בריאים יותר", כתב אחד המבקרים. "קל מאוד להחיל בקבוק אחד נמשך כמה חודשים גם כאשר החלת כל יום!

No Replies to "7 הטוב ביותר Lash הצמיחה סרום לקנות ב 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − 94 =