7 שלבים כדי לקבל את השיער שלך במצב הטוב ביותר לפני מינוי צבע שיער – insightyv.com

7 שלבים כדי לקבל את השיער שלך במצב הטוב ביותר לפני מינוי צבע שיער

מינוי צבע השיער שלך הוא עשה עם הסטייליסטית האהובה עליך. מה נותר לעשות, אבל לספור את הימים ולהופיע, נכון? ובכן, אתה יכול לקחת את העמדה אם אתה רוצה, אבל אם אתה רוצה את צבע השיער שלך לקחת יותר טוב, האחרון יותר, ויש לי יותר לזרוח יש כמה דברים שאתה יכול לעשות לפני הפגישה שלך כדי לוודא שזה קורה.

Friday
של 07

להיפטר לבנות ולהבהיר את השיער שלך

צָעִיר woman having hair washed in the hair salon

Glow Images, Inc / Getty תמונות

כשבוע לפני מינוי צבע השיער שלך, לקחת קצת זמן לשים טיפול מבהיר על השיער שלך. אני אוהב להשתמש בתערובת של שמפו ואפייה סודה, אבל אתה יכול להשתמש שמפו הבהיר האהוב עליך (זה האהוב עלי) או שאתה יכול אפילו להשתמש בירה או תפוחים חומץ תפוחים. לאחר הטיפול המבהיר שלך, מצב השיער שלך בדרך כלל.

02
של 07

יש נזק? רק להוסיף חלבון תספורת

אם השיער שלך פגום, טיפול חלבונים רגיל במשך כמה שבועות לפני המינוי השיער שלך יכול לעזור להחליף את כוח השיער שלך. שיער פגום צריך גם להיות trimmed כמה שבועות לפני פגישה צבע שלך להיפטר הקצוות מפוצלים. שיער פגום ברצינות לא צריך להיות מעל מעובד, כדי להיות בטוח כדי לדון במצב השיער שלך עם מעצב אופנה שלך לפני שאתה צבע השיער שלך.

03
של 07

עמוק השיער שלך

כמה ימים לפני הפגישה שלך, טיפול מיזוג עמוק הוא חיוני לשחזור לחות ואיזון ה- pH של השיער שלך. ודא את הקצוות לחות יעזור לוודא כי השיער שלך לוקח את הצבע באופן שווה. צבע שיער (צבע שיער) ניתן לייבש את השיער שלך כבר יבש כבר, טיפול מיזוג עמוק יכול להיות ההבדל בין צבע עמום נראה עכבר, ותוצאות צבע מבריק יפה. אתה לא צריך לבזבז המון כסף על סלון מרכך עמוק, האהוב שלי זמין במכולת שלך.

04
של 07

שמפו ואת סגנון השיער שלך

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר צבע שיער, שמפו וסגנון השיער שלך יום לפני מינוי צבע שלך. שיער שטף לא את המשטח הטוב ביותר עבור צבע השיער, ואת השיער המלוכלך סופר יכול להיות שמנוני מדי שמנוני. חוץ מזה, שיער שטף טרי יכול להתייבש מחוספס את פני השטח של הקרקפת שלך, להגדיל את הסיכויים של צבע גורם לגירוי.

אמנם זה לא לגמרי הכרחי, להופיע עד מינוי צבע שלך עם השיער שלך מעוצב בדרך שאתה לובש את זה בדרך כלל יעזור colorist שלך להבין איך אתה בדרך כלל אוהב ללבוש את השיער שלך, ומאפשר לה למקם את הצבע ואת מדגיש בצורה הטוב ביותר מחמאה הסגנון האישי שלך.

05
של 07

הצג עם רעיונות ולהביא תמונות

אלוהים יברך את פינטרסט, נכון? למרות שאתה לא תמיד יכול לקבל את התוצאות המדויקות של תמונה, לאחר כמה רעיונות של מה שאתה אוהב יכול לעזור colorist שלך להבין את ההעדפות האישיות שלך ולמנוע ממך בסופו של דבר עם גוונים לא רצויים בתוצאות הצבע הסופי שלך. גם אם אינך בטוח לגבי הצבע הספציפי שאליו אתה מתכוון, רעיונות צילום יכולים לדבר בכרכים על הסימוני ‘אהבתי’ או ‘לא אהבתי’ שלך. חוץ מזה, כולנו מגדירים “אדום”, “חם”, ו “נייטרלית” צבע השיער במונחים שונים, כך להיות ספציפי עם תמונות יכול לוודא שכולם מדברים באותה שפה צבע.

06
של 07

כנות היא המדיניות הטובה ביותר

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את התוצאות הטובות ביותר צבע היא להיות כנה לחלוטין עם colorist שלך על כל מה שקורה עם השיער שלך, כולל צבע בעבר מדגיש נעשה על השיער שלך, ערכות צבע בבית, פרמס, טיפולי החלקה, טיפולים היישור, תרופות שאתה עלול לקחת, ניתוחים אחרונים שהיו לך, אם אתה בהריון, ואפילו דברים פשוטים כמו להבהיר את השיער עם מיץ לימון. היא לא הולכת לשפוט אותך, אבל הנוסחה צבע, סוג של צבע בשימוש, והכי חשוב התוצאה הסופית שלך יכול לסמוך בכבדות על גילוי מלא שלך.

07
של 07

להופיע

אחרון, אבל לא פחות, להופיע עם גישה חיובית תחושה קטנה של הרפתקה. תן את הסטייליסטי מספיק חופש יצירתי לעשות מה שהיא חושבת היא הטובה ביותר עבורך את התספורת שלך, אבל לתת לה מספיק מידע כדי לקבל את הצבע הנכון מלכתחילה. זכור, בסופו של דבר, זה צבע שיער וזה תמיד יכול להיות קבוע, toned, או לשנות אחרת אם זה לא מתברר איך אתה חזה.

No Replies to "7 שלבים כדי לקבל את השיער שלך במצב הטוב ביותר לפני מינוי צבע שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.