7 מוצרים הטובים ביותר לקנות בסדר, שיער שטוח בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

שיער עדין הוא חמוד רק כאשר אתה בעצם תינוק. עבור מבוגרים רבים עם שיער יפה, שטוח, המאבק הוא אמיתי. הוא רזה, דקיק, חלשלוש. הוא בקושי מחזיק סלסול ונופל שטוח ושמנוני עד הצהריים, אבל כל מה שאתה רוצה זה את הנשף קופצני של קייט מידלטון או גלים עבות, של חוף הים של ג 'יזל. חלום צנרת, אתה אומר? ברור שלא!

מוצרי הסטיילינג הנכונים יכולים להביא גם את השיער המשובח ביותר, השטוח ביותר, חזרה לחיים. קרם מעובה יכול ליצור כל הגוף; אבקה texturizing יכול להוסיף להרים אחיזה כדי גדילים, חלקלקלקלק; תרסיס סטיילינג יכול לעזור להפוך את נפח האחרון זמן רב ככל האפשר. עכשיו, ראש שיער סמיך ועסיסי הוא רק שפשוף, טפיחה או ריסוס.

אבל עם כל כך הרבה מוצרים שם בחוץ, אשר אחד באמת עובד? הנה העיגול של המוצרים ההולכים וגדלים שייקחו את השיער שנתן לכם אלוהים לגבהים חדשים.

חַי PROOF Full Thickening Cream

באדיבות ספורה

פותח בעזרת מדענים MIT, זה עטורת הפרסים קרם העיבוי הוא גאון למדי. חייה הוכחה מלאה קרם עבה תכונות פריצת דרך טכנולוגיית העיבוי שהופך שטוח, שיער צולע להיראות, להרגיש ולהתנהג כמו שיער סמיך. ואיך הם יכולים לעשות את זה? החברה פיתחה פולימר פטנט המפקיד נקודות קטנות, קלילות מאשר באוויר לאורך כל קווצה, כך שהם לא שוכבים שטוח על קווצות שיער אחרות. אתה לא יכול לראות או להרגיש את הסיבים האלה, אבל הם יוצרים מרחב בין כל גדיל, בניית השיער שלך כדי לתפוס יותר מקום. התוצאה? כוח הכבידה- defying, בכל רחבי נפח. והחומר הוא גמיש גם כן, כך הסגנון שלך לא ייפול שטוח גם אם אתה מברשת אותו. למרות שזה אולי נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, 10,000+ אוהב על ספורה לא יכול לכוון אותך בכיוון הלא נכון.
יותר "

אנחנו נוטים לחשוב על נשירת שיער כמו דבר הבחור אבל האמת היא שהגברים אינם היחידים המתמודדים עם שיער דליל ככל שהם מזדקנים. כמעט מחצית מכלל הנשים מעל 40 ניסיון נשירת שיער. וכאשר אתה נולד עם שיער יפה, שטוח, הנושא הופך להיות אפילו יותר ברור.

אבל לא לפרוץ החוצה. יש פתרון זמני מדהים שנקרא Toppik שיער סיבים בניין - וזה אינו דורש מרשם. Toppik בניית שיער סיבים הם סיבים זעירים דמויי שיער העשויים מקראטין (אותו סוג חלבון שנמצא בשיער אמיתי) הדבק בחוטים הקיימים שלך, מה שהופך את השיער שלך להופיע מיידית עבה ושופע. כל מה שאתה צריך לעשות זה לפזר אותם על אזורים רזים על הקרקפת שלך, ואז לטפוח או לשפשף פנימה הסיבים מוחזקים במקום על ידי חשמל סטטי, יצירת מראה של שיער מלא, עבה עד שמפו הבא שלך. נכון: הם לא יפעלו, יכתמו או יכתים, גם אם תזיע או תקוע בגשם. זה בא בתשעה גוונים, כולל לבן ואפור. אין פלא שזה הסוד השמור ביותר של הוליווד ואת הפריט הנמכר ביותר באמזון!

No Replies to "7 מוצרים הטובים ביותר לקנות בסדר, שיער שטוח בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 4