7 הטוב ביותר שמפו ומרככים לקנות שיער יפה בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

הנה קצת סוד נפח מתמשך, וזה אין שום קשר עם מוצרי עיצוב יקר או את הדרך שבה אתה מכה את השיער שלך: זה מושרש השמפו הנכון שמפו ומרכך עשה במיוחד עבור סוג השיער שלך.

אמנם, מוס מתנפח או תרסיס סטיילינג יכול לעשות פלאים לשיער דק, שטוח, אבל מה אתה לשטוף ולהתמודד עם עניינים באמת. על ידי prepping גדילי עם שמפו הנכון ומרכך, אתה יוצר את הבסיס האידיאלי לבנות סגנונות גדולים שיימשך כל היום.

זכור, לא כל השיער בסדר נוצר באופן שווה. אולי יש לך שיער יפה זה גם יבש. או אולי אתה נתקל בבעיות עם קצוות מפוצלים. למרבה המזל, Haircare הוא לא אחד בגודל מתאים - כל אחד. אז אם אתה צריך hydrating עדיין קל משקל הנוסחה להילחם יובש או משהו שיכול לקשור קצוות מסוממים, כל הזמן volumizing כמובן, היה סמוך ובטוח יש בקבוק המותאמים על השיער שלך דאגה.

עם כל כך הרבה מוצרים שם בחוץ, איך אתה יודע אילו הם הטובים ביותר? אתה יכול להקציף, לשטוף ולחזור, או לתת לנו להתמודד עם העבודה עסוק. אנחנו כבר מעוגל למעלה עשרה שמפו ומרכך שיער דק בשוק עכשיו. כל אחד מבקבוקים אלה מספק נפח רציני ועוד יתרונות מדהימים כגון הידרציה, חיזוק ועוד!

בין אם יש לך בוב או פיקסי או משהו בין לבין, אתה כנראה להשתמש איזה סוג של מוצר סטיילינג, מוס, ספריי או ג'ל כדי לסדר את השיער שלך. כאשר אתה משתמש בכל מוצר זה על השיער שלך יום אחרי יום, זה יוצר הצטברות שיכולה למשוך לכלוך, שקילה גדילי למטה ולהשאיר את גדיליך משעמם ושטוח בתהליך.

הזן קנרה שמפו שמפו ומרכך. זה שמפו ו צמד מנקה detoxes קווצות של הצטברות המוצר תוך הוספת רך, בכל רחבי נפח קצר, גדילי חמוד. שמפו לבניית הגוף מועשר בחלבונים ופנתנול, ומנקה היטב ללא הפשטה. מרכך volumizing מכיל חיזוק חלבונים משי מוסיף קפיצה נפלאה לשיער דק. משתמש אחד באמזונס דיווח כי שערה הרגיש מיד לאחר השימוש. "השיער שלי ממש מרגיש סמיך יותר כשאני שוטפת את המרכך!" זה לא פלא שמפו ושמפו זה הוא מוצר של אמזון צ'ויס.

עובדה: שיער ארוך הוא כבד והוא מקבל שקל בקלות. ואם השיער שלך הוא בסדר ושטוח מלכתחילה, השגת נפח מתמשך הולך להיות הרבה יותר קשה עם שיער ארוך, אבל לא בלתי אפשרי.

מה שאתה צריך הוא שמפו volumizing כי הוא חסר משקל מספיק כדי לעמוד משיכה כבדה של שיער ארוך, ו Pantene Pro-V Sheer שמפו נפח באמת מספק. נוסחה קלילה זו מכילה תערובת חזקה של חומרים מזינים מסוג Pro-V, חומרים נוגדי חמצון וחומרי עיבוי שיער כמו פנתנול על מנת להגביר את הקוטר של כל קווצת שיער, מה שהופך את השיער עדין יותר מלא לאורך זמן.

בטח, יש בו הרבה מרכיבים מרשימים בו, אבל מה באמת קובע את זה cleumer volumizing מלבד רבים אחרים בשוק הוא מרכיב זה לא צריך: silicones. זה הנוסחה ג'ל ברור הוא ללא סיליקון. במקרה שלא ידעת, סיליקון יכול להפוך את השיער שלך רפוי ושמנוני כאשר מוחל על השורשים. אבל שמפו זה מנקה בעדינות מבלי להשאיר מאחור הצטברות כבדה. כמו אחד מבקר האמזונס עם שיער עדין, שמנוני לשים את זה, שמנת שמנת Pantene Pro-V Sheer "נותן מלאות נפלאה ללא תוספת משקל." וכאשר מזווג עם Pantene Pro-V Sheer נפח מרכך, זה preps בסדר, שיער שטוח עבור גדול, סגנונות, בין אם אתה הולך על גלים זורמים ארוכים או topknot גדול.

אם אתה אחד של נשים רבות שיער שלא אוהבים להשתמש במרכך מאז שאתה חושש שזה יהיה לשקול את השיער שלך, אנחנו לגמרי לקבל את זה: כמה מזגנים הם עבים וכבדים והוא יכול בסופו של דבר deflating את הסגנון שלך . אבל האמת היא, ישנם סוגים רבים של מזגנים בחוץ, וזה אומר שאתה פשוט לא מצאו את הנוסחה הנכונה עבור השיער שלך. אם השיער שלך יבש ושטוח, אתה צריך מרכך זה גם לחות volumizing. הפתרון הטוב ביותר שלך הוא לוריאל פריז מתקדם Advanced Haircare פילר מרכך מעבה.

לוריאל פריז מתקדם Haircare נפח מילוי מעשר מרכך מרווה שיער יבש, יבש עם חומרים לחות כגון גליצרין ואילו מולקולות שמנמנות חסין משקל לשפוך גדילים מבפנים החוצה. התוצאה? שיער רך, עבה למראה, עם עוד קפיצות וזוהר. משתמש אחד של אמזון דיווח שהוא "מזין את השיער היבש שלי ואיכשהו זה מקל על הסגנון". אחר אמר, "השיער שלי היה מבריק יותר והרגיש סמיך יותר. הוא לא הצטבר על השיער שלי או שקל אותו, כפי שקרה בעבר עם כמה מזגנים אחרים." וכשמזוהים עם שמנת השמן המתקדמת ל'אוריאל פריז, אפקט העיבוי מצטבר. במילים אחרות, המשמעות היא שככל שתרחצו ותתרחימו, כך ייראה השיער שלכם. זה win-win!

No Replies to "7 הטוב ביותר שמפו ומרככים לקנות שיער יפה בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =