6 דרכים גברים יכולים להימנע שיער צומח – insightyv.com

6 דרכים גברים יכולים להימנע שיער צומח

שערות צרות (הנקראות בדרך כלל “גושי תער”), אותן בליטות כואבות אדומות שמקבלות לאחר הגילוח, הן תוצאה של שיער מגולח הנלכד ומזדקן אל תוך הזקיק. ללא טיפול, שערות אלה יכולים להמשיך לגדול בזקיק ולגרום זיהום וצלקות.

טיפים למניעת וטיפול השיער נצח

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות בטיפול ומניעה של שערות צומח (המכונה pseudofolliculitis barbae על ידי אנשים רפואיים).

 • להתגלח כראוי. שימוש בטכניקת הגילוח הנכונה היא קריטית. הימנע מלחץ על התער ולא להתגלח כנגד הדגן. שיער כי הוא מגולח מקרוב מדי תקוע זקיק לגדול פנימה.
   
 • ניקוי עמוק. לנקות את העור עם מוצר המכיל חומצה סליצילית ופעל הגילוח שלך עם קרם המכיל את המרכיב הזה. חומצה סליצילית (חומצת ביתא הידרוקסית הנגזרת מקליפת עץ ערבה) גורמת לתאי העור להשתחרר בקלות רבה יותר, ומניעת נקבוביות מ סתימות. אני באמת אוהב את Menscience יום יומי לשטוף.
   
 • פילינג. השתמש בשפשוף פנים עדין, כגון Menscience Microfine Face Scrub, כל יום אחר כדי לעזור להסיר עור מתים עמוק לנקות את הנקבוביות. השימוש במברשת גילוח ינקה את העור ויעלה את השערות להתכונן לגילוח.
   
 • קח את סוף השבוע כבוי. תן לעור הפסקה מעת לעת, במיוחד אם יש לך שיער צומח. גילוח מעל אותם יהיה להחמיר את הבעיה, כך לדלג גילוח ליום או יומיים, אם אתה יכול.
   
 • נתק. הימנע גילוח חשמלי, במיוחד אלה עם ראשי מסתובב. סכיני גילוח אלה יכולים לגרום לשיער להיות מנותקים בכל מיני כיוונים והם אינם בשימוש כאשר אתה מנסה להתגלח עם תבואה.
   
 • עבור ללא צווארון. גבוה, צווארונים נוקשה יהיה לשפשף את העור הרגיש על הצוואר שלך לגרות את העור. צווארון גבוה יכול גם מלכודת לכלוך, זיעה ושמן אשר יסתום נקבוביות. אם יש לך סוג של קריירה שיאפשר את זה, לבחור חולצה ללא צווארון או חולצה עם צווארון נמוך מאוד (למשל, חולצת פולו סוג).

  בעקביות באמצעות טכניקות לעיל יסייע למנוע שיער צומח. ברגע שיש לך אחד, השתמש עצות אלה להיפטר ממנו.

  • Prep. שטפו את הפנים במים חמים והחזיקו מטלית לחה ונקיה כנגד האזור הנגוע כדי לרכך את העור ולהקל על השיער. אם אתה לא יכול לראות את השיער, לחזור על היישום של הבד לח כמה פעמים עד שתוכל.
    
  • לחלץ. לעקר מחט או זוג הצביע של פינצטה על ידי השריית אלכוהול איזופרופיל או מחזיק אותו מעל להבה פתוחה. השתמש במחט או פינצטה בעדינות לשדל את השיער מתוך העור. לא לחפור חזק מדי או לחתוך את העור כמו זה יכול לגרום לזיהום ולהחריף את הבעיה. המטרה היא להגיע לקצה השיער הצומח מתוך העור ולאפשר לזקיק לרפא.
    
  • לְהַגֵן. לשטוף את הפנים עם סבון לחות עדין מים להחיל חיטוי כגון מי חמצן או חמצן בנזואיל, ואחריו קרם לחות טוב. הימנע אלכוהול כפי שהוא יכול לייבש את העור ולגרום לגירוי.

  טיפים אלה יעזרו לך למזער ולשלוט על השיער הצומח. אם הבעיה נמשכת, אנא פנה לרופא העור.

  No Replies to "6 דרכים גברים יכולים להימנע שיער צומח"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.