6 טיפים להתמודדות עם שיער יבש עבור החבר ‘ה

6 טיפים להתמודדות עם שיער יבש עבור החבר 'ה

שיער יבש יכול להיגרם על ידי הרבה דברים כגון שמפו לעתים קרובות מדי במים חמים, אלכוהול מבוסס מוצרי סטיילינג, ייבוש מכה מופרזת, מים בבריכה, יותר מדי חשיפה לשמש, חום קיצוניים. לעתים קרובות, תיקון יכול להיות משהו פשוט כמו שינוי השגרה שלך. אם השיער יבש, נסה את הטיפים הבאים:

שמפו פחות מים צוננים

עבור רוב החבר 'ה, שמפו יומי הוא לא בעיה, אבל אם השיער שלך יבש, ייתכן שתרצה לנסות shampooing כל יום אחר.

כאשר אתה עושה שמפו, להשתמש פּוֹשֵׁר מים. זה יעזור למנוע קרצוף משם יותר מדי של השיער הטבעי שלך. אם אתה מרגיש שאתה צריך כביסה תכופות יותר, נסה לשטוף עם מים לבד בימים שאתה לא שמפו כדי להסיר עודף לכלוך ופסולת ללא הפשטת שמנים.

השתמש שמפו הנכון ומרכך

מציאת שמפו לחות טוב צריך להיות קל למדי. חפש מוצר מקצועי שכותרתו "לחות" או "לשיער יבש" ולהשתמש במוצר בכל פעם שאתה שמפו. לאחר השיער נקי, להשתמש מזגן טוב כדי להמשיך לחות את השיער ואת הקרקפת. בצע את ההוראות על האריזה - אם זה אומר "להשאיר על שתי דקות," ואז להשאיר אותו על שתי דקות. הטעות הגדולה ביותר שגברים עושים בעת שימוש במרכך היא לא מאפשרת לו להישאר על מספיק זמן לחדור את השיער. עבור מזגנים, אני באמת אוהב את מרכך יומי של וודי - זה עושה את העבודה ואת עקצוץ מנטה מרגיש נהדר.

אם אתה עדיין מוצא כי השיער שלך צריך קצת יותר לחות, שימוש טוב ב-מרכך לעזוב כגון ראש המיטה לגברים Leave-in מרכך יכול להיות מועיל ביותר.

השתמש במוצר הסטיילינג הנכון

בעת בחירת מוצר עיצוב, בחר אחד ללא אלכוהול. מוצרים רבים, במיוחד את "fixatives" (למשל אלה יבש יבש ופריך) מכילים אלכוהול כדי לסייע להאיץ את תהליך הייבוש.

נחש מה? הם גם מייבשים את השיער ואת הקרקפת. הנה המקום שבו אנחנו צריכים לשים על מכסה המדע שלנו לרגע ולקבל טכני, כי לא כל האלכוהול נוצרים באותה מידה. למעשה, כמה alcohols ("שמן" אלכוהול) יכול להיות מועיל כדי לסייע ללחות לחות בשיער. הנה מה לחפש:

טוב - אלה אלכוהוליים אלכוהוליים כוללים אלכוהול בנזיל, אלכוהול cetyl, אלכוהול stearyl, אלכוהול lauryl, אלכוהול cetearyl, אלכוהול ביניל, אלכוהול myristyl.

הרע - אלכוהול מתייבש אלכוהול כוללים אתנול, אלכוהול SD, אלכוהול denat, אלכוהול SD 40, propanol, אלכוהול איזופרופיל, אלכוהול propyl.

כמובן, אתה הולך לזכור את כל אלה כאשר קונים למוצרי עיצוב, נכון? מוטב פשוט להדפיס את זה ולקחת את זה איתך. עבור שיער יבש, אתה רוצה לבחור מוצר המציע טבעי עד גבוה ברק להוסיף ברק על שיער משעמם.

השתמש בכלי הסטיילינג הימני

סגנון השיער שלך עם חזיר- bristle או מברשת ניילון (אחד עם זיפים קרובים מאוד זה לזה). זה יעזור להפיץ את השמנים באופן שווה את השיער ואת גדיל יעזור לעורר את הקרקפת.

יבש כראוי

במידת האפשר, אפשר השיער שלך יבש יבש לאחר בעדינות סופג (לא לשפשף) את השיער עם מגבת כדי להסיר עודף מים.

באמצעות מסרק רחב שיניים, מסרק את השיער בכיוון שאתה רוצה שזה ילך על הסגנון הסופי שלך ולאפשר לו להתייבש באופן טבעי. לאחר השיער יבש, להוסיף האהובים עליך אלכוהול ללא סגנון סגנון וסגנון כרגיל. אם עליך להשתמש במייבש כביסה, יש להשתמש בתרסיס תרמי על מנת להגן על השיער ולהשתמש בהגדרת חום נמוכה במייבש כביסה.

עבור טבעי

ישנם כמה טיפולים "טבעיים" כל פופולרי, שניתן להשתמש בהם כדי לטפל בהצלחה שיער יבש. אלה הם הטובים ביותר:

שמן זית -- טיפול שמן זית יכול מאוד לטובת שיער יבש מאוד. כל שעליך לעשות הוא להתחמם כמות קטנה של שמן זית לעסות אותו דרך השיער. לעטוף את השיער בניילון נצמד ולאחר מכן לעטוף עם מגבת חמה. השאירו את הטיפול במשך כ -30 דקות ושמפו באמצעות שמפו המתאים לשיער יבש. בצע את השגרה השבועית.

ביצים -- טיפול ביצה מיזוג יכול להיות קצת טרחה, אבל זה עובד טוב. כדי לעשות טיפול ביצים, להפריד את החלמון (להציל את החלמון) משני ביצים ולכוון את הלבנים ביסודיות. מוסיפים מעט מים לחלמון ומערבבים לרגע ואז מערבבים את הלבנים עד לקבלת תערובת שווה. החל את התערובת באופן שווה על שיער רטוב, שמפו ולאפשר להישאר על השיער במשך כעשר דקות. יש לשטוף היטב במים קרים - לעולם לא לשטוף טיפול ביצה החוצה עם מים חמים (אתה לא רוצה בלגן ביצים מקושקשות בשיער שלך).

בעקבות הטיפים לעיל, במיוחד אלה לגבי שמפו, מרכך, ומוצרי סטיילינג, צריך לעזור לתקן את הדילמה שלך שיער יבש. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, להתייעץ עם הספר שלך או מעצב אופנה אשר יכול באופן אישי להעריך את השיער שלך ולהנחות אותך בכיוון הנכון.

No Replies to "6 טיפים להתמודדות עם שיער יבש עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 − 80 =