מה לעשות כאשר 5K הכי מאושר על כדור הארץ מוביל לאסון שיער

מה לעשות כאשר 5K הכי מאושר על כדור הארץ מוביל לאסון שיער

אההה, הפעלת הצבע. אם מצאת את עצמך כאן, סביר להניח שאתה מכין את עצמך לרוץ צבע (או צבע דומה מרוץ כיף מרוץ) או שאתה מחפש נואשות עצות על תיקון השיער שלך לאחר צבע לרוץ. כך או כך, אנחנו מכוסים אותך.

הפעלת צבע הוא "5k האדיר ביותר על פני כדור הארץ." זה יכול להיות נהדר לרוץ 3.1 מייל מקבל את עצמך מרוסק עם poofs כיף של צבע קסום, אבל הכיף הוא בכל רחבי כאשר השיער שלך לא ייתן ללכת ורוד בהיר ורצועות כחולות כי לאט לדעוך לתוך צבע סלמון ממעמקים של האדס.

זה לא יהיה יפה במשרד ביום שני בבוקר. זה כל מהנה ומשחקים עד 200 $ + שלך בסלון הצעת החוק ומאחל לך היה לנקוט כמה צעדים כדי למנוע את השיער שלך מכתים מלכתחילה.

מה זה כל צבע בכל מקרה?

"צבע" של צבע להפעיל בעיקר עמילן תירס בצבע עם צבע כיתה צבעים בצבעים בהירים כמו כחול, ורוד, כתום, ירוק וצהוב. צבע הוא נזרק בעצם על לך כמו שאתה מפעיל את הקורס 5K. אתה מתחיל ללבוש את כל לבן, אתה בסופו של דבר נראה כמו קשת. כיף מאוד, נכון?

אתה יכול למנוע את צבע מכתים השיער שלך?

התשובה הקצרה היא כן, בעיקר. כמו שהזכרנו, לכולם יש זמן נהדר עד השיער שלהם מוכתם ואתה המרפקים עמוק בכיסא מעצב השיער שלך מתפלל כי אתה לא צריך להופיע לעבודה נראה כמו ביליתי את סוף השבוע בכנס ליצן.

כמה כתמי שיער קלים יותר מאחרים. המצית ומעובד יותר השיער שלך, כך גדל הסיכוי הכתם.

אז, אם צבע השיער שלך בלונדינית, אתה רוצה לשלם את תשומת הלב ביותר. שיער עדין נוטה הכתם קל יותר מאשר שיער גס. אם השיער שלך הוא נקבובי, יבש, או אחרת בכל צבע בהיר יותר חום כהה, הסיכויים כי השיער שלך יהיה כתם גדול. כמה טיפולים עמוק לפני המירוץ שלך יהיה גם להפחית את הסיכויים של מכתים לאחר.

כדי למנוע לחלוטין את השיער שלך מכתים, למשוך את השיער לאחור חזק ללבוש כובע או בנדנה המכסה את השיער לחלוטין. פאה יכול להיות גם כיף לרוץ צבע.

אם אתה לא מודאג או מוכנים לזרוק קצת זהירות לרוח, אתה יכול ליישם קרם לחות כבד או שמן לשיער שלך לפני הריצה. הרטב את השיער שלך וליישם בחופשיות מרכך כבד, שמן זית או שמן קוקוס לשיער שלך. יש אנשים להסתדר עם החלת מרכך לעזוב גם כן. ככל שאתה מודאג עם מכתים השיער שלך, או אם השיער שלך הוא קל מאוד או מודגשת, כבד שמן שלך / קרם לחות. צחצח אותו כדי לוודא שהוא מופץ באופן שווה. כן, השיער שלך ייראה שמנוני. קוקו או לחמניה יעזור להסוות את השמנוניות.

אחרי המירוץ, לשטוף את השיער שלך מאוד טוב במים קרים עד המים זורמים ברורים, ולאחר מכן שמפו השיער שלך טוב. אפשר לשמפו לשבת על השיער שלך כמה דקות לפני השטיפה. יש לקוות, השמן יצור מחסום בין השיער שלך לצבוע, ובנוסף יהיה לך טיפול לחות נחמד, שיער רך סופר אחרי המירוץ.

כיצד לקבל כתמי צבע מתוך השיער שלך

אם אתה מוצא את עצמך עם שיער מוכתם לאחר הפעלת צבע, לא להיכנס לפאניקה.

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לקבל את הצבע החוצה.

קודם כל, לא להיכנס לפאניקה. רוב האנשים ימצאו כי מכתים לא קבוע, אז אם אתה יכול לחיות עם זה, זה סביר להניח בסופו של דבר לדעוך את עצמו מתוך השיער שלך בתוך שבוע או שבועיים. כדי לעזור לך בתהליך, תוכל לנסות:

 • שמפו מבהיר
 • אפייה סודה טיפול
 • סיידר חומץ

אם מכתים הוא משמעותי או שאתה לא יכול לחיות עם זה (ואתה כבר ניסו את האפשרויות לעיל), ישנם כמה hitters כבד שיכולים לעזור להסיר צבע זה מתוך השיער שלך.

 • שמפו את השיער שלך עם סבון צלחת דון
 • מערבבים כמה OxyClean עם שמפו שלך
 • מפזרים את השיער עם סודה לשתיה ולשטוף עם חומץ כדי ליצור משלך oxy המאיץ

סקרנו את האינטרנט עבור רעיונות אחרים ועלה עם כמה טקטיקות מעניינות להסרת צבע לצבוע להפעיל.

השריית הראש שלך בקטשופ היתה בחירה פופולרית, ונראה היה כי היא מסייעת למספר אנשים. אנחנו לא בדיוק בטוחים למה קטשופ היה מועיל. אנשים אחרים מצאו מיונז מועיל גם כן. שוב, לא ממש בטוח למה זה עובד מלבד זה כבד בשמן, אז אולי זה היה המפתח.

אנשים אחרים ניסו להשתמש ב- Ajax, Tide (או אבקות כביסה אחרות), ואפילו להלבין את צבעם הבלתי רצוי. אם אתה מגיע לנקודה שאתה מוכן לשים אייאקס, גאות, או אקונומיקה בשיער שלך, לקרוא את hairstylist לעזרה. אתה באמת יכול לגרום הרבה יותר נזק מאשר טוב, בהחלט הרבה יובש, ואולי שבר לשער שלך.

לא משנה איך אתה מקבל את צבע לצבוע צבע מתוך השיער שלך, טיפול טוב מיזוג עמוק אחר כך יעזור השיער שלך מרגיש טוב כמו חדש.

No Replies to "מה לעשות כאשר 5K הכי מאושר על כדור הארץ מוביל לאסון שיער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  13 − 8 =