עובר את 5 שלבים של שיער Loc: למה לצפות – insightyv.com

עובר את 5 שלבים של שיער Loc: למה לצפות

אם אתה רוצה ארוך, יפה locs, אתה צריך להתחיל איפשהו. אלא אם כן אתה מקבל הרחבות loc, זה תהליך ארוך כדי להשיג את אלה מקנא locs אתה רוצה. ברגע שאתה עושה את ההחלטה לנעול את השיער שלך, מצפה לעבור את חמשת השלבים. חלק לובשי loc למצוא את ההתחלה ואת השלבים השלבים להיות הקלה ביותר, ואילו בשלבים האמצעיים עשויים להוות אתגר, במיוחד תלוי איפה אתה עובד (כי בואו נודה בזה, לא כל המעסיקים לראות locs כמו תסרוקת “מקצועי”). Loc לובשים אשר מתחילים מאפס נוטים באמת להעריך את השיער שלהם, כי זה מסע אמיתי להגיע מן השלבים המוקדמים כל הדרך עד מבוססת היטב locs כי יכול להיות קנאה של רבים.

02
של 05

נִבגִי

נִבגִי locs

דימיטרי אוטיס / Stockbyte / Getty תמונות

אתה שם לב כי הצמיחה החדשה שלך היא נפוחה ואת סגנון Starter שלך הוא מטושטשת. זהו זמן טוב להתאמן מחדש שגרת מתפתל לצמיחה חדשה. הקפד לעקוב אחר החלקים מקור המקורי כאשר מחדש מעוות כדי לשמור על גודל אחיד ואחיד. זה עשוי להיות מפתה לחזור טוויסט לעתים קרובות, אבל חשוב לא להגזים. יותר מדי פיתול יכול לגרום למיקומים דלילים ולשבר.

03
של 05

נוער

לוקס in the teen stage

Stockbyte / Getty תמונות

כמו בני נוער בחיים האמיתיים, זה עשוי להיות השלב שבו אתה תוהה מה קורה עם השיער שלך. קצר מדי לשכב בקלות, locs העשרה שלך עשוי נראה לנבוט בכל רחבי הראש שלך ללכת בכיוון שהם רוצים ללכת. זה יכול להיות שלב קשה (במיוחד אם אתה צריך להשלים עם הערות שליליות), אבל אם אתה יכול להתמיד, תוכל ליהנות מה מגיע. אתה תמיד יכול להשקיע אביזרים חמוד כמו צעיפים, headbands, ועטיפות הראש – כולל תכשיטים יפים או cowrie פגזים – אם שלך גדל locs צריך להיות “הכיל” או jazzed קצת.

04
של 05

בּוֹגֵר

אִשָׁה with mature locs

תמונות

בערך 18 חודשים לאחר תחילת locs, אתה צריך להיות בשלב זה, שבו locs שלך מספיק זמן כדי לשכב שטוח או להיתקע. אתה לא צריך לסובב מחדש את הצמיחה החדשה שלך לעתים קרובות. לוקס צריך להיות עבה מספיק כדי לפרנס את עצמם. אתה בטח יהיה מאוד נוח עם locs שלך עכשיו וליהנות רגיל שמפו ואת שגרת התניה. אל תדאג אם אתה שנה וחצי ואתה לא מרגיש את locs הם עדיין בוגרת. טקסטורות שיער כי הם רופפים לעיתים קרובות לקחת יותר זמן להגיע לשלב הזה, אבל עם הזמן והסבלנות, בסופו של דבר להיות בוגרת.

05
של 05

מוּשׁרָשׁ

אִשָׁה with long, rooted locs

תמונות של ג ‘ון פיינגרש /

ברגע שאתה מגיע לשלב זה, locs שלך נמצאים במקומם. בעוד סופר ארוך loces הם קנאה של כמה, השיער נופל על פני המותניים שלך יכול להיות כבד ומסורבל. אתה יכול לקצץ locs שלך אורך לניהול אם יש צורך. שגרת הטיפול שלך השיער יכול להיות פשוט או מורכב כמו שאתה אוהב, אבל מושרשת locs דורשים מעט יותר מאשר ניקוי רגיל, מיזוג ו moisturizing.

No Replies to "עובר את 5 שלבים של שיער Loc: למה לצפות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.