5 גברים Best שיער מוצרים סטיילינג

5 גברים Best שיער מוצרים סטיילינג

יש ממש מאות גברים של סטיילינג מוצרים בשוק רבים היעד במיוחד גברים. עם כל האפשרויות שם בחוץ, בחירת המוצר הנכון יכול להיות כמו למצוא מחט בערימת שחת. לפני שאתה יוצא משוגע ולהתחיל למשוך את השיער שלך, תסתכל על הבחירה שלי למוצרי הסטיילינג הטוב ביותר לגברים. מוצרים אלה יעזרו לך לקחת את התספורת של גברים לשלב הבא.

1) Redken עבור גברים תמרון שעווה עבודה
הטוב ביותר עבור: שליטה חלקה ובוהק טבעי

מוצר זה הוא הזוכה הידיים שלי עבור סגנון רבגוני. המוצר נותן לך נקי, גמיש להחזיק משאיר גימור חלק, טבעי. לא מבריק מדי, לא שטוח מדי. זה מושלם עבור מבולגן, מרקם סגנונות, כמו גם חלקה, נראה מקצועי. השמועה אומרת את זה בנות רכלניות צ'ייס קרופורד יש להשתמש כדי להשתמש במוצר זה כדי לקבל את המראה שלו בדיוק. זה תמיד על דלפק השירותים שלי.

2) אמריקאי צוות תה עץ הגדרת הדבק
הטוב ביותר עבור: הפרדה ומרקם

מוצר זה דומה לתרגיל של Redken for Men, אך עם מעט יותר של גימור מט. הוא מספק אחיזה גמישה ונותן את מבנה השיער ותמיכה למראה עבה יותר. זהו מוצר נהדר עבור יותר מזדמנים, סגנונות מרקם, ומשומשים במשורה, יכול לעבות את השיער בסדר.

3)
הטוב ביותר עבור: בינוני עד שיער

Moulder מציע אחיזה מעולה וגמישה עם גימור מט. זה אחד אני גם להשתמש עבור יותר מזדמנים, סגנונות texturized.

זה עובד כמו שעווה, אבל בלי מרקם שמנוני. זה גם מריח כמו תפוחים, אז זה מאוד נעים על האף גם כן.

מתוך הביצועים ואת נקודת מבט שונה, זהו קו מוצרים מושלם כמעט. יש מספיק מגוון בבחירה כדי לספק את רוב הסגנון. הם גם מציעים קרם בהיר ושמפו ומרכך אשר אין לי גישה כרגע (אם כי אני בהחלט לעדכן את הביקורת פעם אחת אני עושה.

4) Baxter של קליפורניה מים קשה Pomade
הטוב ביותר עבור: ברק גבוה כי מתייבש

Baxter של קליפורניה מים קשה Pomade הוא pomade מבוסס מים המציע אחיזה מעולה עם גימור סופר גבוהה מבריק - מושלם לחלוטין עבור pompadour מטופח הסגנון החלקלק, בצד הצד שלנו. זה pomade הוא ייחודי בשתי דרכים. הוא מכיל סיבים אלסטיים אשר באמת לשפר את אחיזה, כמו גם flcks של חומר נוצץ אשר מוסיף לזרוח. מוצר זה, כמובן, לא יגרום לך להיראות כאילו יש לך נצנצים בשיער שלך, אבל ברק בהחלט יהיה גבוה עם זה. הריח הוא ניחוח אור נעים, נקי.

5) Men-U Grooming צור & צורה
הטוב ביותר עבור: נסיעות

לפעמים דברים טובים באים בחבילות קטנות. זו נוסחה מרוכזת סופר (זה מגיע צנצנת 3.4 גרם מושלם לנסיעה) דורש רק כמות קטנה מאוד כדי להשיג מראה גדול. מוצר זה נותן אחיזה טובה, תכליתי מבלי להיות נוקשה והוא מתאים ייבוש מכה. הייתי קצת ספקן ב-גברים טוענים כי אתה יכול לקבל עד 80 יישומים מבקבוק אחד, אבל עבור סגנון קצר יותר רק אחת או שתי משאבות זה כל מה שאתה צריך.

עכשיו שאתה יודע על כמה אפשרויות נהדר, ללכת ולקבל groomed. לקבלת מידע נוסף על מוצרי סטיילינג, לבדוק את המדריך לגברים שלי מוצרים סטיילינג.

No Replies to "5 גברים Best שיער מוצרים סטיילינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 85 = 91