5 טיפים למציאת עצות (ומדוע זה רעיון טוב) | insightyv.com

5 טיפים למציאת עצות (ומדוע זה רעיון טוב)

5 טיפים למציאת עצות (ומדוע זה רעיון טוב)

הבחורים הגבריים האובריים שבינינו עשויים לשאול, “אתה רוצה שאני אקצץ מה?” התשובה היא, כמובן, הכל מתוך החלק העליון של הראש למטה. חיתוך השיער על החזה, הגב, אזורים אחרים ידוע היום כמו “manscaping” או “טיפוח הגוף.” למה לטרוח?

ישנן מספר סיבות טובות לשמירה על סף גברי שלך מסודר בקפידה.

 

 • שמירה על החזה גזוז בקפידה, הגב, הכתפיים, ועוד יגרום לך להיראות נקי ולשלוח את ההודעה כי אתה אכפת grooming.
   
 • שרירי הגוף שלך ואת הצורה משופרת כאשר שיער הגוף הוא מטופח היטב.
   
 • שיער גוף גזוז ישמור לך קריר במזג אוויר חם. תאמין לי, הקיץ הוא לא “מזג האוויר סוודר”.
   
 • לדברי סטיב Nesle, אשר הובילו את מסע הפרסום של פיליפס Body Groom עבור סוכנות השיווק שבטי DDB, “קיצוץ משוכות עושה את הבית נראה גדול יותר.” ‘נאמר מספיק.

זה לדעתי כי גוף קבוע grooming הוא דבר טוב. נשים כבר עושה את זה במשך מאות שנים גילוח כל מה שהם יכולים למצוא. אבל אני לא מאמין שגברים צריכים ללכת לקיצוניות הזאת. אני לא מעריץ גדול של החזה המגולח – או מגולח משהו לעניין הזה – על גברים. גברים הם שעירים וצריכים להישאר ככה. זה אחד הדברים שעושים אותנו, טוב, גברים. זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להיות מטופח גברים.

כמובן, רוב הנשים (או גברים) לא מעדיפים את החבר ‘ה שלהם מגולח כמו חתול שיער, אבל לעודד את החבר’ ה שלהם לעשות קצת שגרתיות תחזוקה.

כן, זה אומר לך. אל תדאג, אתה לא לבד. לדברי פיליפס Norelco, יצרנית של פיליפס הגוף חתן גוזם, מחצית מכל הגברים בין הגילאים 20 ו – 49 החתן הגוף שלהם.

לפני שתחליט להרים את trimmers ולהתחיל לכסח, אנא שקול 5 הכללים שלי עבור הגוף grooming.

 

 1. הגב צריך להיות חלק, הקדמי לא צריך. אף אחד לא אוהב גב שעיר וכתפיים, כך לשמור אותם מגולח או שעווה חלקה. לעומת זאת, החזה צריך להיות גזוז בקפידה, אבל לא מגולח או שעווה. כדי לקבוע אם החזה צריך זמירה, לעשות את “אצבע לעטוף” הבדיקה. אם אתה יכול לעטוף את השיער סביב האצבע שלך, זה צריך להיות trimmed. שמירה על השיער על אורך אצבע היא, לדעתי, את האפשרות הטובה ביותר. תתרחק סכיני גילוח או שעווה על החזה. לא למדת ממנו דבר בת ארבעים שנה? אין צורך להפעיל את השם הטוב של קלי קלרקסון.
   
 1. גבות צריך להיראות טבעי. שמירה על הגבות מסודרים בקפידה של שיער תועה הוא דבר טוב. תאמין לי, להסתובב נראה כאילו יש לך שני זחלים ארקנסו תעלה לישון על הפנים שלך הוא לא אטרקטיבי. את מקשיבה, אנדי רוני? לעומת זאת, נתקל גבות כל כך מפוסלים בקפידה כי אתה נראה כאילו אתה נמשך אותם יגרום לך להיראות כמו מלכת דראג בבגדים של גברים. זאק אפרון? חתוך את הגבות בצורה מסודרת ויש לי שעווה סגנונות שלך סביב הקצוות רק כדי להסיר את strays, אבל לוודא שהם לא נראים מפוסלים. ועוד דבר – צריך שתי גבות. אם לא, לרוץ אל הסטייליסטית שלך יש להם מופרדים.
   
 2. לתת את “פרנק ואת הבנים” קצת תספורת מדי פעם, ואז גם נדרש. גילוח אזור זה יכול להיות קשה מאוד הוא באמת לא הכרחי – שלא לדבר על זה יכול להיות מגרד למדי אחרי יום או משהו כזה. שמור על האזור סביב חלקים פרטיים שלך גזוז בקפידה כדי לשמור על הסדר ולתת את האשליה כי יש עץ גדול יותר ביער, אם אפשר לדבר.
   
 3. האוזניים צריך תמיד להיות שיער חינם. יש הספר שלך או סטייליסט לקצץ אותם באופן עקיף בשבילך ולשמור על האוזן טוב האף גוזם שיער בבית עבור מגע קופצים בין הביקורים. אותו כלל חל גם על האף.
   
 1. השאירו את כל השאר לבד. קצת אור זמירה של השיער על ams, הרגליים, ומקומות אחרים הוא בסדר, רק לוודא שאתה משאיר אותם טבעי להסתכל. אלא אם אתה שחיין תחרותי או רוכב אופניים, הידיים והרגליים יכול להיות קצת שעיר. תחשוב איך הרגליים של האישה מרגישה כמה ימים אחרי הגילוח. האם אתה רוצה את הידיים או הרגליים כדי להרגיש ככה? לא חשבתי כך.

לצורך הטיפוח הגוף, רוב קליפר או גוזם עם קבצים מצורפים יעשה, אבל אני אוהב את פיליפס גוף החתן למטרה זו. זה trimmer יש שלושה קבצים מצורפים עבור אורכי שיער שונים, אבל ניתן להשתמש ללא מסרק המצורף לגילוח קרוב.

בנוסף טוב grooming הגוף, נראה נהדר גם דורש שמירה על הראש נראה נהדר של השיער, אז אל תשכחו לשים לב קרוב השיער שם למעלה, יותר מדי.

זמירה מאושרת!

No Replies to "5 טיפים למציאת עצות (ומדוע זה רעיון טוב)"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  32 − 25 =