5 הרגלי לשמור על השיער שלך בריא

תסתכל על כמה נשים אתה מכיר עם שיער נהדר. איך הם משיגים מנעולים כאלה? האם יש להם מזל? רוב הסיכויים, גם אם מזל טוב משחק תפקיד קטן, חלק גדול הולך איך הם דואגים רעמה שלהם. שמירה על שיער בריא לא צריך להיות יקר או זמן רב מאוד; זה רק צריך להיות בעדיפות לך. אמץ חלק או את כל אלה חמישה הרגלי שיער בריא לשוט המנעולים שלך לתוך צורה.

רגיל cleansing is important in maintaining healthy hair.

ללא תשלום Image Source / Getty Images

שיער בריא מתחיל עם תחזוקה שגרתית. כמה קל או מסובך השגרה שלך נשאר תלוי בך, אבל דבק עם אחד חשוב. המשטר של כולם יהיה שונה, אבל הם צריכים לכלול כל ניקוי, מיזוג ו moisturizing. ברגע שיש לך את כל האלמנטים במקום, זה חיוני חשוב לך לעקוב אחר משטר זה - יש סיבה שזה נקרא שגרתית. טיפול מפריז יוביל לתוצאות פגע או להחמיץ. הנשים עם מנעולים הבריאה ביותר הם אלה שהכניסו את הזמן לטפל בהם.

02
של 05

קפיצה על סטיילינג מגן סטיילינג

צמות can be a great protective style.

אדוארד מק'קיין / גטי

גם אם למקסם את צמיחת השיער היא לא אחת המטרות שלך, סגנונות מגן עדיין יכול להועיל לך. שמירה על השיער שלך הרחק מן הייבוש גורמים מזיקים מחזיקה לחות, ומאפשר רעלה שלך להישאר גמיש ורך. נשים רבות לחשוב מיד "לחבוט" כאשר הם חושבים המגן, יחד עם הרעיון של לחמניה משוך לאחור מגיע הרעיון של "משעמם". סגנונות מגן מוגבלים רק על ידי הדמיון שלך! כן, עובד chignon קלאסי, אבל סגנונות אחרים אתה יכול לנסות את זה עדיין לשמור על tresses שלך בצורה פנטסטית כוללים:

 • צמות / תירס
 • קשרי בנטו
 • שתי פיתולי גדיל
 • טוויסט שטוח
 • טווה / הרחבות

לא רק רשימה זו ממחישה כמה אפשרויות יש לך סגנון מגן, אבל סגנונות אלה לעבוד עבור שיער טבעי או יישר.

03
של 05

לקצץ כנדרש

מְטוּפָּח your hair to keep it healthy.

אני אוהב תמונות / Getty תמונות

קצות השיער השחור יכולים להיות שבירים במיוחד. הם החלקים העתיקים ביותר של השיער שלך והם לעתים קרובות יבש. אתה באמת צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת הקצוות של רעמה שלך כדי למנוע מהם להיות יבש מאוד שביר. אפילו עם הטיפול הטוב ביותר, עם זאת, trims הם לעתים קרובות חלק הכרחי של טיפוח שיער בריא. קצות יכול לפצל או פשוט להיות כל כך יבש כי כמות של לחות יומי עושה הבדל אמיתי. לקצץ הוא לֹא חתך, עם זאת. כל עוד אתה עוקב אחר הרגלי שיער בריאים רוב הזמן, אתה לא צריך לקצץ יותר מ 1/4 עד 1/2 אינץ 'כל כמה חודשים. ככל שתתרגל יותר ללבוש סגנונות הגנה, פחות תצטרך לחתוך משם.

04
של 05

השתמש בכלים הנכונים

א wide-tooth comb is your hair's friend.

/ + E / תמונות

נשים עם שיער בריא למנוע כלים מסוימים, אשר הם יודעים מזיקים המנעולים שלהם. אלה כוללים מקרצפים או מחזיקי זנב סוס עם חתיכות מתכת, מסרקים עם שיניים ברווח הדוק מדי או יחד עם קצוות גסים, מברשות קשה bristled וכלי חום מיושנים עם לוחות מתכת. יש לך הרבה אפשרויות מוצרי טיפוח השיער ואביזרים שנועדו להיות עדין רעמה שלך - הם זמינים בטווח מחירים רחב, גם, אז אתה לא תמיד צריך להשקיע כסף גדול כדי לקבל כלים איכותיים. רק להשתמש בכלים ואביזרים שלא למשוך, למשוך או לקרוע את השיער שלך החוצה.

05
של 05

להגן על מנעולים שלך

מֶשִׁי bonnet for protecting your hair while you sleep.

באדיבות Amazon.com

אחת הדרכים המהירות, הזולה ביותר והקלה ביותר לשמור על השיער שלך בריא מכסה את זה בלילה. זה פשוט, אבל יעיל מאוד. בחרו בכיסוי משיי או סאטני (קנו באמזון), תחליקו אותו על הצוואר ותשינו היטב, בידיעה כי השיער שלכם לא ייתפס על ציפית של כותנה, או יאפשר לצמר גפן למצוץ את כל לחות השיער. לא כל אחד אוהב להסתיר את השיער שלה, אם כך במקום כובע שיער, לנסות ציפית משי או סאטני (לקנות באמזון). זה בדיוק יעיל ויעבור דרך ארוכה כדי להבטיח לך להתעורר עם שיער רך זה לא יבש.

No Replies to "5 הרגלי לשמור על השיער שלך בריא"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + = 13