5 מוצרים זולים שנותנים את הטוויסט האולטימטיבי

טוויסט גדול מתחיל לפני שאתה פותח את הטוויסט הראשון. זה בעצם מתחיל עם תסרוקת הגדרה, שתי פיתול גדילי. המוצרים והטכניקה שבהם אתה משתמש בעת סיבוב השיער שלך משפיע על טוויסט- out בסופו של דבר אם תחליט ללבוש אחד. (כמובן, ללבוש שני גדילי פיתולי הוא סגנון בפני עצמו, אז לא מרגיש שאתה צריך לפרום אותם אם אתה לא רוצה.)

אתה יכול לרכוש שפע של מוצרים יקרים שנועדו לתת לך להחזיק נפלא, אבל יש גם זול כי לעשות את אותה עבודה. כמה מוצרים זולים למעשה לבצע טוב יותר מאשר עמיתיהם יקר שלהם. אלה 5 מוצרים לעבוד נהדר עבור twists ו לפתול- outs, ואתה יכול למצוא את כל אותם קמעונאים שונים במחיר של פחות מ 10 $.

אחד הג'לים הפופולריים ביותר סביב היום, אקו Styler מגיע במספר נוסחאות. חפש את זה בשעה קמעונאים בשוק המונית, חנויות היופי יופי וספקי יופי שרשרת. זה עבה, ובגלל זה זמין באמבטיות ענקיות כאלה, אתה יכול להשתמש בחומר הזה כמעט כל יום ולא לרוץ החוצה בקרוב. למרות שאני אוהב את זה ג 'ל עבור ההגדרה והחזק שהוא מספק ב טוויסט, אני לא משוגע על החלבון בו. נשים שזקוקות לחלבון יותר עשויות לאהוב את זה, אבל מכיוון שהשיער שלי הוא טבעי ב -100% (ללא כימיקלים מכל סוג שהוא), אני חושש להגזים בחלבון.

No Replies to "5 מוצרים זולים שנותנים את הטוויסט האולטימטיבי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 3 =