ימי שיער רע לגברים: הימנע אלה 5 טעויות

מאת גילוח המקדש נקודות מנסה לחתוך את השיער שלך, לוקח את העניינים לידיים שלך יכול לפעמים לגרום אסון (או לפחות להשאיר אותך נראה טיפשי לפני שאתה עושה את זה לתוך המספרה או סלון). לשמור על חמש עצות אלה בחשבון, כדי למנוע את השגיאות הנפוצות ביותר גברים עושים עם השיער שלהם.

איש with sideburns shaved off

קולוורה רם / וונוו לי / גטי

אף פעם לא לקצץ פיאות לחיים שלך גבוה יותר כרבע אינץ 'מתחת לנקודה שבה החלק העליון של האוזן מתחבר לראש שלך. זו היתה מגמה בשנות ה -80, אבל זה לא בסגנון עכשיו.

פאות לחיים שלך לשחק חלק גדול מסגור הפנים שלך, כך להתאים אותם בהתאם. אין מגמה אמיתית כמה זמן פאות שלך צריך להיות. באופן כללי, לעשות מה שמתאים לסגנון שלך. עם זאת, פאות לחיים ארוכות יותר פועלת היטב על פנים מרובעים או על פנים עם סנטר ארוך; צרבת קצרה יכולה לאזן סנטר קצר או חלש; ופנים עגולות יכולות להפיק תועלת מצרבת ארוכה יותר באורך בינוני. כלל טוב נוסף הוא, שאם אתה לובש שיער קצר, פיאות קטנות יותר בקפידה נראה מתאים, בעוד אלה עם שיער ארוך יכול למשוך את לשרוף מלא.

02
של 05

גילוח מחוץ למקדש נקודות

איש with shaved head smiling

תמונות

לעולם לא לגלח את נקודת השיער על הרקות שלך. עבור כמעט כל גבר, השיער על צדי הראש יוצר קצת נקודה בדיוק מעל הרקות. זה טבעי לחלוטין, אבל כמה גברים מתעקשים לגלח אותו, וזה פשוט לא נראה בסדר.

הספר שלך או מעצב אופנה יהיה לסדר את השטח כדי להסיר כל שערות תועה, עבור חלק, להצית את האזור הזה קצת יותר חזק כדי לאזן את הפנים. בדרך כלל, צורת השיער באופן טבעי להתאים את הצורה של האזור המקדש צריך להיות טבעי ככל האפשר. בכל פעם שאתה להתגלח מעבר קו השיער הטבעי, זה יכול להיראות מוזר, אחרי כמה ימים, זה נראה מכוער כפי שהוא גדל.

03
של 05

גילוח קו הצוואר גבוה מדי

איש with hair shaved too high on neck

דומיין ריצ'רד /

אף פעם לא לגלח את החלק האחורי של הצוואר גבוה לתוך קו השיער. זה עשוי להיראות טוב לרגע, אבל יומיים אחרי שהתספורת מתחילה לצמוח וזיפים מופיעים על הצוואר, התספורת לא תיראה חדה.

עבור אלה המעוניינים צוואר גבוה יותר, הדוק יותר, בוחרים להתחדד במקום כי זה יגדל יותר בצורה מסודרת. אם אתה אוהב מראה חסום או מעוגל, תשאלו את הספר או הסטייליסט שלכם כדי לדבוק בקו השיער הטבעי ככל האפשר, כך שהשיער יגדל באופן שווה. זה גם מועיל לדעת את הסוגים השונים של גימור השיער כך שתוכל לבחור את אחד כי הוא מתאים לך.

04
של 05

חיתוך השיער שלך

איש Cutting His Own Hair

כריס ווינדזור / גטי

אף פעם לא לחתוך את השיער שלך. אלא אם כן אתה מבצע פשוט ב-באז הביתה, השיער שלך הוא הטוב ביותר נותר בידי איש מקצוע. השיער שלך הוא כזה חלק ענק של המראה שלך, כי חשוב לעשות את זה נכון.

אמנם, יש דרכים לחסוך כסף על התספורת וטיפוח, אבל רוב המספרות וסטייליסטים לעבור הכשרה נרחבת למדי לפני שהם מורשים להרים זוג המזמרה. חיתוך שיער - ועשייתו נכון - לא קל כמו שזה נראה.

05
של 05

קניות על מחיר לבד

איש having his hair cut

דימיטרי אוטיס / צלם / בחירה / Getty Images

אף פעם לא לקנות את התספורת במחיר לבד. תספורת גדולה שווה קצת זמן ומאמץ נוסף מאשר הולך זול, נפח בנפח גדול, אבל מחיר גבוה לא תמיד אומר תקבל תספורת גדולה. ההחלטה BOUR אשר חותך את השיער שלך צריך להיות מבוסס על מגוון רחב של גורמים, כמו אורך השיער שלך ואת הסגנון האישי. שקול גורמים אחרים מלבד מחיר לפני שאתה בוחר ספר או מעצב אופנה.

No Replies to "ימי שיער רע לגברים: הימנע אלה 5 טעויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 − 51 =