אנו סוקרים את מכונת הגילוח 4X של גילוח דולר

אנו סוקרים את מכונת הגילוח 4X של גילוח דולר

אני אוהב סיפור טוב של אנדרדוג. כאשר מועדון דולר דולר השיקה לראשונה, חשבתי לעצמי, "איך הם אי פעם להתחרות נגד מכונת גילט?" נראה שהם עושים טוב בימים אלה, אז חשבתי שזה הזמן בשבילי לקרוס למטה ולהציע את הסקירה שלי של גילוח דולר מועדון הגילוח. התוצאות שלי היו שקית מעורבת.

הגישה

ראשית, קשה לא לשים לב של דולר Shave מועדון של מזלזל "על הפנים שלך" סגנון השיווק.

וידאו היכרות של המייסד הוא מצחיק ואת השפה באתר האינטרנט והשיווק הוא קליט ומהנה. אני באמת נהנה לקרוא את האתר וללמוד על המוצרים שלהם. אני באמת אוהב את הקונספט קלאב Shave Club - אתה נרשם בתשלום חודשי ($ 1, $ 6 או $ 9 בהתאם לאיכות הלהבים שאתה מזמין) והם שולחים לך באופן אוטומטי ידית חינם ומשלוח חודשי של להבים. האפשרות $ 1 נשמע נהדר, אבל זה לא כולל משלוח וטיפול כמו אפשרויות יקרות יותר לעשות. זה עדיין זול אפילו עם עלות נוספת. מאוד פשוט ובמחיר סביר לעומת סוחרי גילוח בשוק הגדולות. אתה יכול לבחור מבין שלושה סגנונות או גילוח - ההיכרות המבולבל תער שתי הלהב גילוח, 4X ארבעה להב גילוח או ההנהלה 6 להב הלהב (הניסיון שלהם אחד למעלה את היתוך גילט).

המוצרים

החבילה שלי הגיעה ופתחתי אותה בהתלהבות. קיבלתי את 4X לבדיקה שלי יחד עם ד"ר קרברס שלהם גילוח חמאה קל שלוש חבילה של מחסניות.

הרושם הראשון שלי היה נהדר. הידית היא משוקלל מאוד, נוח מאוד להחזיק את הצורה ארגונומי ואחיזת גומי שופע - אחד הגילוח הכי נוח שיש לי אי פעם. מחסנית הגילוח מצטרפת לסירוגין בקלות רבה, והיא קומפקטית למדי. המחסנית מכילה ארבעה להבים, רצועת גומי בתחתית ואת רצועת סיכה על הדף (רגיל למדי על רוב סכיני גילוח בימים אלה).

הלהבים מרווחים לרווחה כדי לאפשר שטיפה קלה.

בעוד התער נוח להחזיק, יש לו אותו מבט מגניב גביני להיראות פיוז'ן ג'ילט ורוב סוחרי גילוח אחרים בשוק הם אשמים. כבחור בגיל העמידה, אני מעדיף שיהיה לי משהו קצת יותר אלגנטי ומבוגר למקלחת (כמו התער של הארי). אני מבין שאני כנראה במיעוט כאן - רוב לבחור תער מבוסס על מחיר ויעילות, לא נראה. למה אני לא יכול לקבל את כל שלוש? הו חכה. אני חושב שמצאתי את זה עם התער של הארי. אני סוטה ... אתה רוצה לדעת אם זה עובד לעזאזל, נכון?

הגילוח

תחילה הנחתי קצת חמאת גילוח קלה של ד"ר קארבר על פני והתחלתי להתגלח. אני רק אומר שזה לא היה קרם הגילוח האהוב עלי. אני באמת לא אכפת לי את התחושה או סיכה של חמאת גילוח, אבל אני יותר של שמנת גילוח אנגלית מסורתית ומברשת לגיה די בחור כשמדובר גילוח. שטפתי את המוצר שלהם ו relathered עם שלי אמין Dreadnought גילוח קרם והתחלתי לגלח שוב. לשם השוואה, גילחתי חצי מהפנים שלי עם מכונת גילוח דולר גילוח וחצי עם הגילוח שלי פיוז 'ן גילוח (שניהם עם להבים טריים). בעוד שתער הגילוח של "דולר דולר" נתן גילוח מוכשר מאוד, הוא לא היה ממש קרוב לפיוז'ן.

עשיתי גם את אותה השוואה עם מכונת הגילוח של הארי עם תוצאות דומות. הגילוח של מועדון הגילוח היה טוב למדי, אבל הוא עשה את המשימה ועזב אותי בלי שום גירוי.

אני צריך גם לציין כי ניסיתי את חמאת גילוח קל של ד"ר קארבר עם התער הרגיל שלי לשם השוואה, על פי דבריו של רנדי ג'קסון, "זה היה פשוט בסדר בשבילי". הגילוח היה טוב, עם מעט מאוד גירוי, אבל כפי שציינתי לפני העדפתי הוא קצף ומברשת.

אני צריך גם לציין כי יש לי רק סקר את דולר Shave מועדון 4X והתוצאות עשוי להיות טוב יותר עם גילוח ההנהלה שלהם. עם זאת, אם תשווה את המחיר לכל הלהב של 4x ($ 1.50 לכל הלהב לכל $ 6 ארבע חבילת) עם ג 'ילט פיוז' ן ProGlide (כ $ 4.75 עבור $ 19 ארבע חבילת ב אמזון) זה עסקה שראוי שווה קצת להקריב בגילוח איכות.

ב 1.50 $ לכל הלהב, את הדולר Shave מועדון 4X מחסנית הוא זול יותר מאשר גילוח עם ג 'ילט מאך III גם כן (אבל רק קצת יותר זול מאשר לאחרונה שלי ביקורת של הארי לאחרונה, שאני אוהב). באמצעות קרם גילוח נהדר וטכניקה גילוח נאות זה סכין גילוח ייתן לך גילוח טוב במחיר סביר.

בשורה התחתונה

כן, זה לא הגילוח הכי טוב שהיה לי. עם שם כמו מועדון גילוח דולר, באמת לא ציפיתי שזה יהיה. אני בהחלט ממליץ לנסות את זה בעצמך כפי שהוא יכול לחסוך לך קצת מזומנים רציניים בטווח הארוך. במחיר, אתה תהיה קשה לחוץ כדי למצוא גילוח טוב יותר. לעזאזל, גם אם אתה לא אוהב את התער, זה ניסוי זול למדי. גילוח הגון במחיר נהדר עם להבים אוטומטית נשלח לדלת שלך בכל חודש? זה נשמע לי די טוב. הארדקור shave חובבים כנראה לא אכפת דולר Shave מועדון, אבל עבור ג 'ו הממוצע, זה עשוי להיות דרך מצוינת לשמור קצת בצק (למרות טיפול הלהב הנכון יכול למתוח את החיים של כל להב יותר מאשר רוב החבר' ה מקבלים מן הלהבים שלהם) . במחיר לבד, אני אוסיף את זה לרשימת חמשת הסכינים הטובים ביותר שלי.

בעוד על הנושא של "בשורה התחתונה", את מועדון דולר Shave גם שלח לי חבילה של אחד לנגב צ'ארלס - שלהם לאחרונה הציג "buttwipes" כי אני די אוהב. בלי להיכנס לפרטים רבים מדי, אלה לא יחליפו את הרקמה הרגילה שלי אבל היו דרך נחמדה לסיים ולקבל את זה נקי יותר. הם מתכלה ויש להם ריח מנטה נחמד. השורה התחתונה שלך תודה לך על אלה, אם אתה יודע למה אני מתכוון.

דולר גילוח סכיני גילוח זמינים באופן בלעדי דרך אתר דולר Shave מועדון.

אתר היצרן

No Replies to "אנו סוקרים את מכונת הגילוח 4X של גילוח דולר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    21 + = 30