4 צבע שיער Removers כי הם עדינים על השיער שלך

כאשר אתה מקבל צבע השיער שלך וזה לא מה שציפית, אתה יכול להשתמש מתקן צבע או מסיר צבע. זה לא מושלם ורבים רק להסיר את הצבע אבל לא לשחזר את הצבע הטבעי שלך. הסרת צבע השיער הוא משהו שהוא הטוב ביותר שנשאר מקצוען.

גם עבור צבע שיער מנוסה מקצועי, תיקון צבע הוא אחד השירותים המפחידים ביותר לבצע. תיקון צבע מוצרים יכולים להיות עקביים, עקשנים, והם קשה לשמצה לעבוד עם. עם זאת, ישנם כמה בשוק היום לקחת כמה ניחושים מתוך משימה מאתגרת זו.

אתה יכול לעשות את זה בעצמך?

אם יש לך צבוע השיער שלך בבית לעתים קרובות לאורך השנים ולהרגיש בטוח ביכולת שלך, ייתכן שתוכל להשתמש מסיר צבע את עצמך. לא משנה איזה מוצר תבחר, ודא כי אתה מבין במלואו ופעל לפי ההוראות. בעוד המוצרים המומלצים עדינים יותר נוסחאות אחרות, הם יכולים להשאיר אותך עם שיער יבש, פגום, כי יהיה קשה לשחזר.

אם יש לך ספקות כלשהם, לקבוע פגישה עם סלון כי הבריאות של השיער שלך נמצא בסיכון. לעתים קרובות, colorist יכול גם ליישם צבע חדש כך השיער שלך נראה נהדר כאשר אתה עוזב. עם זאת, לדעת מה המוצרים שלך colorist יש לבחור מתוך יעזור להקל על דעתך.

Friday
של 04

צבע אופס צבע שיער

צֶבַע Oops Hair Color Remover

צבע אופס

אחד הנושאים הגדולים ביותר עם צבע removers היא שהם לעתים קרובות להשאיר מאחורי שיער פגום. למרבה המזל, אתה לא צריך לדאוג לגבי זה עם אופס צבע שיער Remover.

נוסחה זו התניה נוספת נעשית ללא אמוניה או אקונומיקה. הוא מסיר צבע שיער קבוע וקבוע למחצה רק 20 דקות. לחות חלבונים סויה אלוורה להגן עוד על השיער ולאפשר לך בבטחה recolor באותו יום עם תוצאות יפה, אפילו.

גם בעת שימוש מסיר צבע עדין ביותר, זה יכול להיות חכם כדי לנסח את הצבע הרצוי הסופי חצי רמה, לרמה אחת למעלה. השיער יהיה נקבובי לאחר טיפול תיקון צבע והוא נוטה לתפוס צבע קצת יותר כהה מאשר שיער שאינו מטופל.

02
של 04

אחד בלבד

אחד 'n Only Colorfix

ג'רי רידינג

אחד 'n רק Colorfix הוא ניסו נכון מסיר צבע שיער. זהו טיפול יעיל שאינו מכיל אמוניה או פורמלדהיד. זה עובד על כל סוגי השיער, לא משנה כמה זמן זה היה מאז השיער היה צבעוני.

זה ריח נעים הטיפול בעדינות מקטין את גודל מולקולות צבע, המאפשר הסרת צבע קלה. אמנם זה פשוט לערבב וליישם, אתה צריך לוודא לעקוב אחר כל צעד בדיוק.

אפילו בסלון, colorists יכול לקחת קיצורי דרך עם הסרת צבע. התוצאות אינן יפות. אם אתה עושה את זה בעצמך, לקחת עוד יותר בזהירות כדי לעקוב אחר ההוראות.

03
של 04

תיקון צבע Malibu C

מליבו C Color Correction

מליבו

Malibu C תיקון צבע מגיע במארז ורוד קטן זה חבילות אגרוף גדול. זה בבטחה בהצלחה מוציאים אפילו את צבע השיער העיקש ביותר.

מוצר זה מלווה בחבילת נטילת שמפו, מרכך וטיפול להגנה נוספת והזנה של השיער לאחר שירות תיקון הצבע.

זה לא הכרח, אבל זה תמיד נחמד להשתמש במוצר שיש לו גישה הוליסטית לבריאות השיער. אנשי מקצוע יופי יכול לעשות זאת רק בסלון. לעתים קרובות, זה תלוי ללקוחות להמשיך לטפל ולהגן על צבע השיער שלהם ברגע שהם בבית.

04
של 04

יון צבע מבריק צבע מתקן

יוֹן Color Brilliance Color Corrector

יון צבע מבריק צבע מתקן

יון צבע מבריק צבע מתקן הוא הפתרון הטוב ביותר אם אתה מנסה לקבל את השיער שלך בחזרה למצב הטבעי ביותר. נוסחה עדינה זו, ללא אקונומיקה, מסירה צבע שיער קבוע מבלי להרים את הצבע הטבעי של השיער.

מתקן צבע רבים מעלים את הפיגמנטים הטבעיים והבלתי טבעיים של השיער. זה נותן לך שליטה פחות ולעתים קרובות מחייב אותך recolor לאחר השירות.

מוצר זה אינו נוטה לעבוד היטב על צבע זה כבר את השיער במשך זמן רב. במקום זאת, זה הכי טוב כאשר עובדים עם שיער צבעוני טרי כי צריך להינצל.

No Replies to "4 צבע שיער Removers כי הם עדינים על השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − 42 =